Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391683 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline OokamiG

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1395 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 00:43:32 »
Incal świetne pakowanie. Karton wypełniony papierem i dopiero drugi karton z komiksem. Multiversum też bez zarzutu.

Offline Koalar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1396 dnia: Pt, 14 Luty 2020, 01:45:00 »
Zamówienie z września - czyżby polskie okładki z DC Odrodzenie? Z mailem też tak miałem, ale się jakoś bardzo tym nie przejmuję. Paczka ze sklepu Egmontu z tymi wariantowymi okładkami przyszła do mnie już jakiś czas temu i nie pamiętam, żeby było coś nie w porządku z pakowaniem.

Tak, okładki. Też się nie przejmuje, ale gdyby mnie np. nie było w mieście, to wolałbym wcześniej wiedzieć, że coś idzie, a tak dostałem info ni stąd, ni zowąd, że coś czeka na mnie w paczkomacie.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Voitas

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1397 dnia: Śr, 19 Luty 2020, 23:03:38 »
Nie wiem czy to dobry temat na to, ale zaryzykuję. Wybieram się w sobotę do Katowic na "Niech żyje komiks...". Jakiego poziomu rabatów można się spodziewać u wystawców? Czy są to ceny porównywalne z dyskontami internetowymi, czyli powiedzmy te 30-35% taniej? Czy raczej drożej?

sum41

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1398 dnia: Cz, 20 Luty 2020, 08:23:25 »
Zazwyczaj jest drożej niz przez neta w dyskoncie.

Michael_Korvac

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1399 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 16:02:20 »
Osobiście z racji tego, że jestem doświadczonym klientem sklepów "tantis.pl" i "bonito.pl", ufam tym placówkom na tyle, że przeważnie książki i komiksy kupuję tylko u nich. Firmy te nigdy nie zawiodły moich oczekiwań. Wysyłka zawsze w terminie, a ceny dość niskie. Nigdy nie kupuję beletrystyki czy filmów z różnych sklepów internetowych przed Świętami Bożego Narodzenia, i innymi uroczystościami oraz różnymi większymi dniami wolnymi. Raz tak zrobiłem, przesyłkę dostarczono mi 2 tygodnie później. Oprócz tych dwóch firm polecam również "Dvdmax.pl", gdzie oprócz filmów Blu-Ray i 4K w miarę przystępnych cenach - często są różne okazyjne wyprzedaże, przez sklep wprowadzane - kupimy tu książki, komiksy lub różne geekowskie gadżety. W przypadku beletrystyki i komisów ceny nie powalają, jednak "DVDmax", zamówienie złożone do 15.30 i opłacone (zależy czy jest to opcja za pobraniem czy nie), wysyła w tym samym dniu. W związku z tym produkty dostajemy na następny dzień. Nigdy w przypadku tej firmy nie zdażyło mi się aby było inaczej!

sum41

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1400 dnia: Pt, 21 Luty 2020, 20:47:23 »
Dvdmax firma z mojego miasta oj co za historie o szefie i warunkach pracy sie nasluchalem i naczytalem na lokalnych forach...

Offline GoNzO

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1401 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 13:22:13 »
Manada.pl - fajne pakowanie, wszystkie paczki z ceneowej promocji przyszly nienaruszone, tylko Doom Patrol 2 bez folii mi wysłali, ale to szczegół :D.

martinezpl

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1402 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 15:07:36 »
Ja także otrzymałem dzisiaj wszystko z Manady z promocji Ceneo. Każdy komiks owinięty folią i w kartonie bez luzów. Pakowanie perfekcja. Jeszcze dodatkowo kupiłem kilka rzeczy z Taniaksiazka.pl i tutaj pakowanie odbiega od Manady. Komiks jest po prostu włożony do tzw. rollboxa lubi inaczej zwany multimail. Łatwo o obicie rogów ale wszystko było nienaruszone

Offline Dracos

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1403 dnia: Pn, 24 Luty 2020, 19:13:04 »
Do mnie też dzisiaj dotarła paczka z Manady i wszystko ok nic nie obite nie uszkodzone na folii bąbelkowej też nie poskąpili bo sporo nałożyli do pudełka tylko nie owinęli nią komiksu, a włożyli do środka poskładaną tak jakby pełniła rolę wypełnienia paczki.

Offline GoNzO

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1404 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 16:02:26 »
tantis.pl - ostatnie 2 zamówienia średnio z pakowaniem, jest folia bąbelkowa, ale zawartość lata luźno w paczce. Fakt faktem wszystko przyszło nienaruszone.

Offline Voitas

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1405 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 17:45:12 »
Ostatnio skrytykowałem Manada na ceneo za pakowanie. Aż chcieli korekty komentarza :)
Nowe zamówienie przyszło zapakowane bardzo dobrze, duże pudło, grubo folii. Na plus :)

Offline stachel

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1406 dnia: Śr, 26 Luty 2020, 17:50:44 »
tantis.pl - ostatnie 2 zamówienia średnio z pakowaniem, jest folia bąbelkowa, ale zawartość lata luźno w paczce. Fakt faktem wszystko przyszło nienaruszone.
Ostatnio miałem podobnie z Tantisem, ale jedna pozycja uszkodzona. Nowy egzemplarz wysłany bardzo sprawnie, zaś kurier DPD po odbiór uszkodzonego egzemplarza dotrzeć nie może losowo stwierdzając, że albo mnie w domu nie ma, albo paczki nie przygotowałem...
« Ostatnia zmiana: Śr, 26 Luty 2020, 17:53:14 wysłana przez stachel »

Offline Arne

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1407 dnia: Pn, 02 Marzec 2020, 20:27:19 »
Znów się zawiodłem na zakupach w Ravelo! Ostatnio miałem problem chyba w listopadzie, gdy chodziło o okładki Egmontu. Jednak dzięki pomocy nieocenionej Glutymiluty udało się tamtą sprawę doprowadzić do szczęśliwego zakończenia :D. Jednak teraz znowu obsługa sklepu dała ciała.
20.01. zamówiłem kilka komiksów, w tym 12 tom "Chłopaków" Ennisa. Po premierze tego komiksu (około 05.02) nie doczekałem się przesyłki, choć śledząc forum wiedziałem, że co najmniej 2 osoby otrzymały już ten komiks kupując z Ravelo. Nauczony doświadczeniem, napisałem do Glutymiluty (jeszcze raz dzięki za pomoc!), która jak tylko mogła zaczęła monitorować temat i poinformowała mnie, że mają jakiś problem z dostawą tego komiksu i będzie około 28 lutego. I rzeczywiście: 28 lutego dostałem wiadomość, że wysłali przesyłkę. Dziś odbieram przesyłkę (karton bez żadnego zabezpieczenia w środku, zawartość latała swobodnie po kartonie, ale doszło szczęśliwie bez uszkodzeń - taka dygresja), a w środku brakuje jednej pozycji: "Anastazji" tomu 2, który był i jest cały czas dostępny (na Ceneo w 38 sklepach!). 40 dni (!) realizowali mi zamówienie, ale nie dali rady  w tym czasie sprowadzić komiksu stale dostępnego na rynku! Zwrotu kasy też jak do tej pory nie dostałem. BARDZO nie lubię tej polityki Ravelo. Zostaje niesmak.

Offline Arne

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1408 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 08:51:44 »
Oczywiscie, dzis "Anastazja" tom 2 juz jest dostepna w sklepie Ravelo. Tylko dzis nie ma dodatkowych kodow rabatowych >:(

Offline glutamiluta

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1409 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 08:57:59 »
^^ Dosyłam, szczegóły na priv