Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 393942 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline eyesore

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #75 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 14:53:12 »
Jak kiedyś złego slowa bym nie powiedział o Multiversum to teraz niestety trochę powywieszam na nich psy.
Zamówiłem 3 warianty Conan The Barbarian pierwszego numeru. Wysyłka 10zł i choć chciałem wrzucić jeszcze jeden zeszyt dałem sobie spokój bo wysyłka podskoczyła by o kolejne 5 zł (ceny wysyłki z 17/01).
Zamówienie poszło do domu moich rodziców więc dopiero w weekend dorwałem paczkę w swoje ręce. Zapakowana wzorowo ale niestety 2 z 3 zeszytówek były chyba przeglądane + do tego poprzeciarane lekko w rogach. Nie będę tego reklamować, 30zł za oba zeszyty + nie mam czasu na takie zabawy.
Wchodzą w zeszytówki pewnie dlatego że widza co sie dzieje na rynku. E. wrzuca coraz wiecej wydań zbiorczych amerykanów, ludzie bardziej zaczeli interesować sie wariantami zeszytowymi, ja jestem tego idealnym przykładem, jakies 100 zeszytów od maja zeszłego roku kupiłem  8)

sum41

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #76 dnia: Wt, 26 Luty 2019, 15:15:44 »
Może to byc też powodem - cytat z DC Maniak Blog
"Szefostwo DC postanowiło zareagować na małą ilość zamówień wielu ogłaszanych w zapowiedziach tytułów - tylko ostatnio z tego powodu wypadły z zapowiedzi takie tytuły jak ABSOLUTE DAYTRIPPER oraz NEW TEEN TITANS OMNIBUS vol. 4. W kolejnych miesiącach wydań zbiorczych ma być po prostu znacząco mniej. Ponieważ głównym czynnikiem jest poziom sprzedaży, można spodziewać się redukcji zwłaszcza wśród wznowień archiwalnych materiałów, a także najdroższych wersji komiksów, typu wspomnianych edycji absolute."

Offline history

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #77 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 11:55:03 »
W głowę zachodzę i nie mogę się tego doliczyć: jakim sposobem nieprzeczytane.pl wychodzi lepiej cenowo? Pod kątem ceny w tym momencie wygląda to u mnie następująco:
1. czytam.pl (3% rabatu za poprzednie zamówienie)
2. Bonito (w wersji 5%+5%+kod rabatowy)
3. Nieprzeczytane.pl (nie dostrzegam u nich żadnych dodatkowych rabatów - jedynie to co odejmą z ceny okładkowej)

Jedyny problem jaki mam z czytam.pl polega na tym, że nie wiedzieć czemu Ceneo nie ma oferty czytam.pl na książki Infortu (mimo, że w księgarni są dostępne) - w efekcie te wychodzą taniej na Bonito.

Możesz każdą pozycję wyszukać na stronie i dodać do adresu strony "-ceneo" i najcześciej obniża to cenę mimo że pozycji nie ma na ceneo.

Offline Antari

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #78 dnia: Śr, 27 Luty 2019, 17:07:32 »
Paczka z Livro odebrana z pakietem z lutego. Błyskawiczna wysyłka w sumie, nadanie w poniedziałek, dziś już u mnie. Pakowanie raczej standard, karton i tyle.

Offline LordDisneyland

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #79 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 13:15:54 »
U mnie nowość- porządnie zapakowana paczka z czytam pl :) 3 tomy SwampThing i jeden Hellboy podzielone na dwa kartony, potem oba zapakowane w folię. Nic się nie stało po drodze, także rad jestem wielce i o tym donoszę, bo zwykle tylko złe pakowanie opisywałem :P


Mo i jeszcze o bonito- jednej rzeczy w magazynie nie było, zostałem poinformowany mejlowo. Egmont - bierzcie przykład.

PS- nie wiem, czy mi się wydaje, ale niektóre tomy na multiversum nagle stały się droższe niż w empiku...co przy darmowej dostawie do salonów sprawia, że chyba rzadziej będę z poznańskiego sklepu zamawiał.
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Luty 2019, 16:30:14 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline OokamiG

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #80 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 17:04:03 »
Wszystkie komiksy z pakietu lutowego na bonito dostępne, a Star Wars Komiks jak zwykle nie ma choć w sklepie jest widoczny. Co jest nie tak z tym tytułem,że zawsze są z nim jakieś problemy ?
https://bonito.pl/k-1946712-star-wars-komiks-1-2019-darth-vader-walka-do-konca

Offline LordDisneyland

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #81 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 17:10:06 »
"Co jest nie tak z tym tytułem,że zawsze są z nim jakieś problemy ?"

Komuś StarWarsKomiks jest Solo w oku...
,, - Eeeeech.''

Offline arczi_ancymon

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #82 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 17:28:31 »
Multiversum ma nowe "ekstra" przeliczniki.
Np. taki "New X-Men Omnibus" przy okładkowej 125$ kosztuje 500zł, czyli ogóle powyżej aktualnej wartości dolara :D
Generalnie chyba chcą mieć spokój i chodzi o to, żeby teraz u nich nie kupować.

sum41

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #83 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 17:29:57 »
Ja czesto biorac w amazon lub BookDepository  bylem do przodu 200 zl

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #84 dnia: Cz, 28 Luty 2019, 18:48:21 »
Multiversum ma nowe "ekstra" przeliczniki.
Np. taki "New X-Men Omnibus" przy okładkowej 125$ kosztuje 500zł, czyli ogóle powyżej aktualnej wartości dolara :D
Generalnie chyba chcą mieć spokój i chodzi o to, żeby teraz u nich nie kupować.


Tam to mają jakiś okres przejściowy, wczoraj i dzisiaj niczego na stanie nie mieli, fakt ceny prawie katalogowe, ale śmiem wątpić żeby takie zostały.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Koora

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #85 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 07:43:49 »
Odebrałem pierwsze większe zamówienie z czytam.pl. Kilka pozycji różnej wielkości, ale wolne przestrzenie zabezpieczone. Nic nie latało w środku. Duży plus ode mnie.

Offline perek82

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #86 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 08:27:07 »
Wróciła supercena w multiversum. Komiksy nowe stan dostateczny.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Cypher

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #87 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 08:43:39 »
I po schowku widzę, że te superceny coraz wyższe. A z cenami komiksów do sprowadzenia, to już całkowicie odjechali. Ale w moim przypadku to ich problem, a nie mój. :)

Bender

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #88 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 09:22:16 »
Ale sporo komiksów od Fanta czy Humanoids, można teraz kupić w naprawdę przyzwoitych cenach. Na co dzień przerzuciłem się na Atom, bo regulaminy dostaw preorderów, brak elastyczności sposobu dostawy i obsługa w Multi to nieporozumienie. Cenowo często w Atomie jest taniej w przypadku tytułów z poza mainstreamu. Ale czasem kupię coś w MVM jak np dziś, I Am A Hero, które jest za 48 zł za tom, podczas, gdy w Atomie za 78.

Offline isteklistek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #89 dnia: Pt, 01 Marzec 2019, 10:30:38 »
Ceny mają dobre, ale jest opis "nowy z defektami - stan dostateczny. Nie świadczymy usług związanych ze szczegółową weryfikacją stanu produktów zapewnianych w stanie  nowy z defektami - stan dostateczny.". To niestety jest żart z kupujących. Zobaczymy jak to będzie, ale niestety sklep komiksowy oferujący coś takiego, to skandal.