Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391698 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1305 dnia: So, 14 Grudzień 2019, 16:47:01 »
A niby jak?

Tysonek

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1306 dnia: So, 14 Grudzień 2019, 16:57:17 »
A niby jak?

Instrukcja:
krok pierwszy: zaloguj się na allegro (nie na lokalnie tylko normalnie na głównym koncie)
krok drugi: wybierz opcję "wystaw przedmiot"
krok trzeci: nie wybierasz ani opcji "kup teraz lub licytacja" ani "darmowe ogłoszenie", należy kliknąć na zielony tekst drobnym drukiem poniżej gdzie pisze "Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz."

Online stachel

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1307 dnia: So, 14 Grudzień 2019, 23:23:30 »
Livro. Skuszony promocją -10% sprzed paru dni + w Tantis akurat nie mieli wszystkiego zakupiłem 10 pozycji (połowa to twarda okładka). Pakowanie jak to Livro -> cienki karton, brak wypełniacza, folii bąbelkowej... Komiksy było widać przez dziurę w pudle. Jedna na 10 pozycji lekko uderzona, ale to w zasadzie pomijalne.

Czy warto ryzykować? Chyba nie. Pewnie bym zamówił w Tantisie, ale nie miałem ochoty robić dwóch zamówień. Różnica w cenie to było 30 złotych (360 vs 390) i imo warto dopłacić, jeśli nie ma innych przesłanek.

Offline KubciO

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1308 dnia: So, 14 Grudzień 2019, 23:44:33 »
Czy jestem jakiś niedowidzący i nie widzę na stronie sklepu Mucha Comics danych do przelewu, czy ich tam nie ma?

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1309 dnia: Nd, 15 Grudzień 2019, 00:29:00 »
A po cóż Panu dane do przelewu? Podczas składania zamówienia na stronie internetowej wszystko odbywa się automatycznie ;)

Offline adamarluk

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1310 dnia: Nd, 15 Grudzień 2019, 00:59:51 »
Czy jestem jakiś niedowidzący i nie widzę na stronie sklepu Mucha Comics danych do przelewu, czy ich tam nie ma?
Dziwne, ale faktycznie nie ma. Składając zamówienie przy okazji ostatniej promocji musiałem się dopytywać o dane mailowo.

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1311 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 13:52:11 »
Zamówienie w Livro: 5 komiksów w HC i 3 do wymiany z powodu mocnych uszkodzeń górnych rogów. Oczywiście wysyłka w lichym kartoniku. Naturalnie prosiłem o zwrócenie uwagi na stan okładek przed wysyłką i staranne zabezpieczenie zawartości, na co otrzymałem standardową odpowiedź w stylu "dołożymy wszelki starań... ble, ble...". To było drugie i zarazem ostatnie zamówienie w tym sklepie. Nigdy więcej, choćby i dawali rabaty po 50%!! Amatorszczyzna pełnym ryjem :P
Uszkodzone zwracam z oczywistych względów. W reklamacje nie ma co się bawić, bo znowu przyślą "walnięte" :P
« Ostatnia zmiana: Pn, 16 Grudzień 2019, 14:12:38 wysłana przez asx76 »

Offline eyesore

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1312 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 14:34:11 »
Instrukcja:
krok pierwszy: zaloguj się na allegro (nie na lokalnie tylko normalnie na głównym koncie)
krok drugi: wybierz opcję "wystaw przedmiot"
krok trzeci: nie wybierasz ani opcji "kup teraz lub licytacja" ani "darmowe ogłoszenie", należy kliknąć na zielony tekst drobnym drukiem poniżej gdzie pisze "Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz."

 :o  no kurde, gdzie Ty byłeś jak wystawiałem na tym zakichanym lokalnym gówni@#$
dzięki dobry człowieku

Offline starcek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1313 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 14:46:14 »
Instrukcja:
krok pierwszy: zaloguj się na allegro (nie na lokalnie tylko normalnie na głównym koncie)
krok drugi: wybierz opcję "wystaw przedmiot"
krok trzeci: nie wybierasz ani opcji "kup teraz lub licytacja" ani "darmowe ogłoszenie", należy kliknąć na zielony tekst drobnym drukiem poniżej gdzie pisze "Możesz też wystawić przez dotychczasowy formularz."
Albo wejdź w swoje zakończone aukcje na allegro i przez "wystaw podobną".
Hurtowe wznawianie aukcji też działa jak zawsze - aukcje z allegro pojawią się na allegro. :-D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Tysonek

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1314 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 14:52:11 »
:o  no kurde, gdzie Ty byłeś jak wystawiałem na tym zakichanym lokalnym gówni@#$
dzięki dobry człowieku

Spoko też wystawiałem, jak to w życiu bywa drobny druczek pod spodem doczytałem niedawno :p

Offline OokamiG

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1315 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 22:26:01 »
Polecacie nieprzeczytane? Rabaty chyba w miarę ok. Jak z pakowaniem?

Online arczi_ancymon

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1316 dnia: Pn, 16 Grudzień 2019, 23:22:50 »
Też ok. To jest to samo co mestro, a tam rabaty z reguły wyższe (przynajmniej na komiksy).

Offline kknd2

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1317 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 12:57:04 »
Polecacie nieprzeczytane? Rabaty chyba w miarę ok. Jak z pakowaniem?
Polecam nieprzeczytane.pl - pakowanie w porządną tekturę plus folia bąbelkowa lub wypełniacze

Offline Pawel.M

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1318 dnia: Śr, 18 Grudzień 2019, 17:20:26 »
Z Nieprzeczytane jest wszystko OK, dopóki jest OK :D Jak pojawi się problem to będziesz się wściekał - na maile nie odpowiadają, na infolinię trudno się dodzwonić, a jeśli nawet Ci się uda, to niekoniecznie sprawę załatwisz. I załatwianie czegokolwiek trwa, trwa i trwa...

2rcfrt

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1319 dnia: Pt, 20 Grudzień 2019, 18:17:44 »
Czy ktoś z Was zamawiał z MANGASTORE.PL (sklep Kotori)
Jak pakują twardookładkowe mangi?