Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391696 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rekinn

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1260 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 22:18:10 »
Przyszedł mi dziś nowy Hellboy z Livro, w kopercie bąbelkowej. Zupełnie, stan bez zarzutu. :) Sporo zależy jednak od szczęścia.

Offline chch

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1261 dnia: Wt, 10 Grudzień 2019, 04:38:35 »
Podsumowanie kilku zamówień:

Tania książka - Sin City 5 i Providence 1 - zapakowane w sam karton (multimail), w kartonie dziura, musiał mocno oberwać, na szczęście nie przebiła wszystkich warstw kartonu i komiksy dotarły całe. dostawa: paczka w ruchu.

Ravelo - Kaczogród tom 6 i Providence 2 - multimail, pomimo upadku (paczka wyślizgnęła się pani w kiosku z rąk, zrobiła salto w powietrzu i upadła na podłogę( wszystko całe.

Livro (wszystkie zamówienia - dostawa PP, wysyłka z magazynu w Sochaczewie do Warszawy. Zapakowane - za duża koperta bąbelkowa):

Zamówienie 1 - Promethea 2 - ubity w dwóch miejscach grzbiet. Po wystawieniu oceny pakowania na Ceneo, dostałem maila z propozycją kodu zniżkowego 10%. Nie skorzystam.
Zamówienie 2 - LNDż Stulecie - ubite dwa rogi
Zamówienie 3 - LNDż Burza - cały
Zamówienie 4 - Kaczogród 5 i Rosa tom 1 - wgnieciony róg komiksu Rosy


Offline gabor2

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1262 dnia: Wt, 10 Grudzień 2019, 13:36:05 »
Livro! Przed chwilą kurier przyniósł :)
Sam komiks bez uszkodzeń.


Offline LordDisneyland

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1263 dnia: Wt, 10 Grudzień 2019, 19:47:18 »
Zamówienie w ŚwiecieKsiążki- przedpremierowe, więc czekam. Czeeeeeeeeekam. W końcu piszę do BOK. Dostaję odpowiedź "nie mamy Blackhammera i chyba mieć nie będziemy, tak informuje wydawca, więc zostanie zrealizowane jako niekompletne". Tyle że a/ nikt mię o zdanie nie pytał b/ chyba jednak mieli, bo było jako dostępne po premierze, no i c/  moje zamówienie im pewnie gdzieś wcięło. Pytanie, jak sobie policzą, bo korzystałem ze zniżki na drugą książkę.
,, - Eeeeech.''

Offline vision2001

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1264 dnia: Wt, 10 Grudzień 2019, 19:58:42 »
W związku z Najczarniejszym Pjondkiem zrobiłem kilka zakupów przez ceneo (rabaty całkiem ładne).
livro.pl - 7 przesyłek przesłanych w kopertach z bąbelkami. Pocztex. Koperty w stanie średnim, z dziurami, ale o dziwo 6 z 7 bez śladów uszkodzeń! Choć wcześniejsze zamówienia w livro.pl to dla mnie mordęga reklamacyjna to teraz rozumiem już dlaczego livro (i nie tylko) idą w niższy koszt pakowania. Po prostu znaczna większość przesyłek dochodzi bez uszczerbku!

manada.pl - darmowa wysyłka rejestrowana (polecony?) wydłużony czas oczekiwania na dostarczenie przesyłek - 4 zamówienia wysłane w kartonach, 1 w foliopaku. Zastosowali dużą ilość folii bąbelkowej oraz czasem dodatkowe wypełnienie. Wszystko stan ideał!

Offline Wolvi

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1265 dnia: Wt, 10 Grudzień 2019, 20:13:11 »
Do mnie dzisiaj dotarło zamówienie z Livro 4 komiksy TW różne rozmiary pudło o wymiarach 40-40-30 parę poduszek powietrznych oczywiście wszystko latało w środku ale było ułożone w odpowiedni sposób że nic się nie zniszczyło

Offline Pawel.M

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1266 dnia: Wt, 10 Grudzień 2019, 21:37:45 »
Po wystawieniu oceny pakowania na Ceneo, dostałem maila z propozycją kodu zniżkowego 10%. Nie skorzystam.
Ta propozycja oznacza, że znalazłeś się na liście kłopotliwych klientów - będą Cię zniechęcać, kolejne zamówienia będziesz miał w stanie opłakanym (może trochę żartuję, ale tylko trochę :D ). Wiem co mówię, bo to przerabiałem. Dostałem komiks nie tylko czytany u nich w magazynie, ale jeszcze dodatkowo robił za podstawek do kubka czy talerzyka z czymś gorącym (okrągłe przebarwienie na okładce). Napisałem im co o tym myślę, dali mi 10% dodatkowego rabatu, złożyłem zamówienie - skutek: na 12 pozycji wszystkie uszkodzone :D

Robienie zakupów w Livro ma swój urok - coś w stylu sportu ekstremalnego, nigdy nie wiesz w jakim stanie dostaniesz książki/komiksy :D

Offline Koalar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1267 dnia: Wt, 10 Grudzień 2019, 23:02:23 »
Może już była o tym mowa, a jeśli nie, to taka sprawa - zamówienie z Livro przyszło w kopercie z napisem "empik". To wiele wyjaśnia.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline radef

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1268 dnia: Wt, 10 Grudzień 2019, 23:08:31 »
Może już była o tym mowa, a jeśli nie, to taka sprawa - zamówienie z Livro przyszło w kopercie z napisem "empik".
Chyba parę razy o tym wspominałem. Livro to księgarnia internetowa prowadzona przez Empik. Mają nawet tak fatalną wyszukiwarkę, że często najpierw przeglądam ofertę empik.com, a potem szukam poszczególnych pozycji na Livro.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1269 dnia: Wt, 10 Grudzień 2019, 23:15:53 »
Wielka szkoda tylko, że tych zamówień z Livro nie można w Empiku odbierać - przy odbiorze osobistym ileż nerwów można byłoby zaoszczędzić, że o "zamrożonej" kasie w przypadku zwrotów, nie wspomnę ;)

Offline Antari

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1270 dnia: Śr, 11 Grudzień 2019, 09:23:50 »
Zamówienie z Livro za +500 zł. Różne formaty, bo zamawiane też książki w HC na prezenty świąteczne. Duży karton, Jedna warstwa dużych bąbli i z tyłu i z przodu. W środku komiksy owinięte mniejszym bąblem. Wszystko klasycznie bez zarzutu. Stan igła.

Offline marcinp

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1271 dnia: Śr, 11 Grudzień 2019, 09:41:08 »
z livro mialem podobnie.

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1272 dnia: Śr, 11 Grudzień 2019, 09:54:41 »
dotarły dwa trejdy z manada.pl. szły prawie tydzień, zapakowane w gruby karton i podwójną warstwę bąbelków.

Offline VooDoo-79

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1273 dnia: Śr, 11 Grudzień 2019, 21:31:38 »
W końcu dotarła do mnie mega duża paczka z RAVELO (uzbierały się nowości z listopada i grudnia), co prawda po 10 dniach od zamówienia ale widać że mieli zapierdziel z tym blakfrajdejem ponieważ wiadomość o wysłaniu dostałem o 2.53 w nocy :o a kurier odbierał od nich paczkę parę minut przed północą więc zamówień mieli od groma i cisnęli na 3 zmiany chyba żeby wszystko powysyłać i to się chwali ;) Pakowanie na tip-top więc ogólnie +10 do szczęścia ;D

Offline Antari

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1274 dnia: Cz, 12 Grudzień 2019, 11:36:53 »
Wczoraj dotarła dla mnie paczka z Atom-Comics. Ogromne podziękowania dla sklepu, jak zwykle wszystko na najwyższym poziomie. Spakowane pancernie, duża ilość bąbla oraz gruby karton. Wszystko sztywno siedziało w środku także 0% szans na uszkodzenie. Komiksy w stanie idealnym.

Dodatkowo ekipa dołożyła sporo bonusów do przesyłki co było bardzo miłym, nieoczekiwanym akcentem m.in. magazyn poświęcony grom planszowym oraz pierścień z LEGION OF SUPER-HEROES.

Takie zakupy to sama przyjemność.