Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 393882 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1245 dnia: Nd, 08 Grudzień 2019, 22:47:33 »
Już coś zaczęły przychodzić, godzinę po zakończeniu aukcji, chyba to allegro coś słabo dzisiaj działa, albo udzieliły się niedziele niehandlowe  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1246 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 10:31:09 »
Odebrałem parę paczek z kiosku (Tania Książka i Tantis) wszytko popakowane w kartony, natomiast paczki wysłane z Manada 2019-11-28 tą magiczną usługą PP "Przesyłka firmowa polecona zamiejscowa" jeszcze nie dotarły. 

a ja się martwiłem że moje przesyłki które wyszły 3 grudnia jeszcze nie dotarły ;).

Offline Voitas

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1247 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 10:35:47 »
U mnie też przesyłka z Manady wisi od 3 grudnia w tym samym statusie.

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1248 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 11:07:34 »
W tej usłudze się status nie zmienia, dopiero jak dostaniesz do ręki albo dotrze do UP.

Dotarły do mnie wszytki paczki z Mandany, dwie przełyki w foliopakach (miękko okładkowe wrzucili), reszta w kartonach, ze trzy sztuki mają lekko poobijane rogi, nie będę tego reklamował, liczyłem się z tym, że przy tej dzikiej promocji parę sztuk nie będzie w stanie idealnym i tak jest lepiej niż się spodziewałem. To pakowanie w te kartony to szału nie robi bo co z tego, że nawalone tej foli bąbelkowej jak komiks nie jest nią owinięty i lata w środku.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1249 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 11:08:35 »
"Z partyzanta" (bo żadnego info znikąd nie było) doszła paczka od Muchy. Zrobiłem tam 3 zamówienia, ale w sklepie je połączyli i wyszło około 11 kg. Tak więc, jak widać, doskonale sobie poradzili z obejściem dodatkowych kosztów przesyłek :P Podwójny karton, komiksy (zafoliowane) zapakowane w gruby papier, nic nie latało w środku, towar bez najmniejszych usterek :)

Offline Benson

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1250 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 17:18:47 »
Dzisiaj odebrałem dwie przesyłki:
1. Tantis ("Criminal t.2") - folia bąbelkowa w tym takim pudełku, które wygląda, jakby było owinięte kartonem :) Bez problemów, komiks w stanie idealnym. Polecam.

2. Livro (Invincible t.6) - czytając wcześniejsze opinie, napisałem do nich maila, żeby solidnie zapakowali, bo prezent, Święta itp. Odpisali to samo, co komuś wyżej, że oczywiście zawsze dbają blablabla. Dzisiaj zmroziło mnie, bo komiks przyszedł w zwykłej kopercie bąbelkowej, ale o dziwo też bez najmniejszych ubytków. Raczej nie będę już jednak korzystał z usług tej księgarni.

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1251 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 18:34:27 »

2. Livro (Invincible t.6) - czytając wcześniejsze opinie, napisałem do nich maila, żeby solidnie zapakowali, bo prezent, Święta itp. (..) Dzisiaj zmroziło mnie, bo komiks przyszedł w zwykłej kopercie bąbelkowej, ale o dziwo też bez najmniejszych ubytków.

To i tak masz Pan szczęście, bo mogli wysłać w zwykłej kopercie bez bąbelków - wtedy dopiero by zmroziło... ;)

Offline VooDoo-79

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1252 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 18:51:22 »
Czy ktoś może został skuszony promocją czarnopiątkową w RAVELO i do tej pory nie dostał jeszcze paczki? Przy zamawianiu otrzymałem datę dostawy na 5.12 a do dzisiaj status wisi jako kompletowanie. Podejrzewam że największym błędem było zapłacenie z góry ale niestety byłem zmuszony gdyż moje paczki zazwyczaj odbiera żona i gdyby musiała zapłacić kurierowi przy odbiorze ponad kafla to bym chyba przez tydzień musiał sobie sam robić kanapki do pracy  :-\

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1253 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 18:54:45 »
Ja też nie dostałem wszystkiego.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline PJP

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1254 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 19:28:48 »
Witam w klubie... Mam przynajmniej informację, że wysłali ale bez Barksa i Rosy. Znam ten ból. Już dawno przeszedłbym na zapłatę przy odbiorze ale gdyby któryś z domowników odebrał to... ;)

Online parsom

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1255 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 20:38:00 »
Z powodu promocji blikowej skusiłem się na trzy strzały w livro. Dwa tomy LND (Stulecie i Burza) przyszły w kartonach - niespecjalnie grubych, ale dały radę. Dzisiaj natomiast dotarł Usagi - w o wiele za dużej kopercie bąbelkowej. W efekcie latał w środku i porozrywał ją na tyle, że gdyby jeszcze chwilę kurier by z nim pochodził, to pewnie by wypadł. Na szczęście dotarł bez uszkodzeń - głównie dzięki swojemu formatowi.
Z innej beczki - kolejne już zamówienie od NSC zapakowane porządnie, chociaż sam karton już ledwo się trzymał, bo był za duży i niedopasowany do zawartości, która radośnie przesuwała się w środku.

Online death_bird

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1256 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 20:57:17 »
gdyby musiała zapłacić kurierowi przy odbiorze ponad kafla to bym chyba przez tydzień musiał sobie sam robić kanapki do pracy  :-\

Brzmi w sumie lajtowo. ;)
No chyba, że słabo Ci kanapki wychodzą...  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Talvi

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1257 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 21:07:35 »
Mnie ravelo wysłało zamówienie bez Invincible i Usagiego (chociaż dzień wcześniej obie pozycje były w magazynie, a kiedy dostałam maila o wysyłce i brakach, Invincible miał dostępność 24 h...)

Online Koora

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1258 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 21:45:31 »
No to ja na ravelo przyfarciłem. Wysłali wszystko, w tym kaczki, Usagiego i Invincible, o których piszecie. Ja płatność wybrałem przez Twisto.
Za to cały czas żadnej informacji o jednym zamówieniu z Manady.

Offline PJP

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1259 dnia: Pn, 09 Grudzień 2019, 21:51:47 »
Ciekawe jest to, że wczoraj domówiłem brakujące kaczki (plus parę książek historycznych) w tantis. Dzisiaj już dostałem info, że wysłali :)