Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391651 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gabor2

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1230 dnia: Pt, 06 Grudzień 2019, 08:23:42 »
Ale mówię przed wysłaniem zamówienia. Ponieważ jedną rzecz zamówiłem u nich w piątek, zapłaciłem, na stronie Ceneo wszystko okej, ale nadal żadnego maila z Manada.

U mnie trwało ok. tygodnia, zanim dostałem jakiegokolwiek emaila. Całość włączeni z dostawą z 10 dni. Także cierpliwości :)

Offline Fanatyk_2004

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1231 dnia: Pt, 06 Grudzień 2019, 19:32:50 »
Zamówienie z Ravelo:

Batman Detective Comics T.8 Na zewnątrz
Bloodborne Tom 1 Śmierć snu
Frankenstein żyje, żyje!
Superman T.1 Ziemia widmo

Zamówienie złożone 1.12, dostarczone 6.12.

Zamówienie zapakowane w karton i zaklejone taśmą. Brak wypełnień itp. Zero uszkodzeń.

Jedyny minus żę anulowano Batman T.8 i wysłano bez niego z powodu braku na magazynie.

Zapłaciłem przez Twisto - jeszcze nie uregulowałem płatności, dostałem informację że w ciągu 7 dni płatność zostanie zwrócona na konto z którego dokonano płatności... Co teraz ? Mam zrobić przelew twisto pomniejszony o tą kwotę, jest wogóle taka możliwość??

Offline Damballa

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1232 dnia: Pt, 06 Grudzień 2019, 22:41:48 »
Co to jest to manada?

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1233 dnia: Pt, 06 Grudzień 2019, 22:54:56 »
Sklep internetowy typu full service ;)

Offline Koalar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1234 dnia: Pt, 06 Grudzień 2019, 23:18:55 »
Manada wysyła powoli - może dlatego że to bardziej apteka internetowa i priorytetem jest wysyłka leków ;)
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1235 dnia: Pt, 06 Grudzień 2019, 23:30:19 »
W sumie komiksy też można potraktować jako lekarstwo na zaspokojenie czytelniczego apetytu ;)

martinezpl

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1236 dnia: Pt, 06 Grudzień 2019, 23:57:13 »
Zamówienie z Ravelo:

Batman Detective Comics T.8 Na zewnątrz
Bloodborne Tom 1 Śmierć snu
Frankenstein żyje, żyje!
Superman T.1 Ziemia widmo

Zamówienie złożone 1.12, dostarczone 6.12.

Zamówienie zapakowane w karton i zaklejone taśmą. Brak wypełnień itp. Zero uszkodzeń.

Jedyny minus żę anulowano Batman T.8 i wysłano bez niego z powodu braku na magazynie.

Zapłaciłem przez Twisto - jeszcze nie uregulowałem płatności, dostałem informację że w ciągu 7 dni płatność zostanie zwrócona na konto z którego dokonano płatności... Co teraz ? Mam zrobić przelew twisto pomniejszony o tą kwotę, jest wogóle taka możliwość??

Twisto wystawia rachunek raz w miesiącu, więc podejrzewam, że sami Ci go pomniejszą o tą kwotę

Offline PJP

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1237 dnia: So, 07 Grudzień 2019, 08:43:59 »
W sumie komiksy też można potraktować jako lekarstwo na zaspokojenie czytelniczego apetytu ;)
Biblioterapia jak się patrzy.

Offline nori

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1238 dnia: So, 07 Grudzień 2019, 08:49:42 »
Ech, wczoraj odebrałem stertę komiksów z Bonito, odbiór osobisty, i mimo, że przeglądałem każdy komiks, to okazało się dopiero w domu, że Batman Mad Love ma brzydkie porysowania na okładce, widoczne dopiero po zdjęciu folii. Reklamacja już zgłoszona, mam nadzieje, że zareagują szybko...
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1239 dnia: So, 07 Grudzień 2019, 11:46:43 »
Odebrałem parę paczek z kiosku (Tania Książka i Tantis) wszytko popakowane w kartony, natomiast paczki wysłane z Manada 2019-11-28 tą magiczną usługą PP "Przesyłka firmowa polecona zamiejscowa" jeszcze nie dotarły. 
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1240 dnia: So, 07 Grudzień 2019, 11:58:14 »
Ech, wczoraj odebrałem stertę komiksów z Bonito, odbiór osobisty, i mimo, że przeglądałem każdy komiks, to okazało się dopiero w domu, że Batman Mad Love ma brzydkie porysowania na okładce, widoczne dopiero po zdjęciu folii. Reklamacja już zgłoszona, mam nadzieje, że zareagują szybko...

Najlepiej od razu robić dokładne zdjęcie uszkodzenia i dołączać do maila (o ile Pan tak nie uczynił, rzecz jasna), wówczas jest jeszcze szybciej i pozostaje tylko kwestia umówienia się na określony dzień celem dostarczenia i wymiany towaru. Z moich przygód ze stosunkowo niedawnej przeszłości (1,5 - 2 lata) Bonito wynika, że Dział Reklamacji jest tam najlepszy. "Mucha nie siada" ;)

Offline nori

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1241 dnia: So, 07 Grudzień 2019, 12:46:57 »
Bonito zawsze super załatwia reklamację, pluje sobie bardziej w brodę, że nie zauważyłem uszkodzenia przy odbiorze. A w sumie każdy komiks niby macałem, ale pani przy kasie tak szybko je podawała, że nie oglądałem dokładnie. Następnym razem takie grubsze wydania dogłębniej obadam. Miałem już parę razy takie przypadki, że z folią nie było widać uszkodzenia, a po jej zdjęciu dopiero pojawiły się wgniecenia, czy porysowania.

A co do bonito, kiedyś zgłosiłem reklamację na pomylone strony, czyli błąd wydawcy. Czekałem dość długo, jak się dopytałem, jak wygląda sprawa, przeprosili za zwlokę i wytłumaczyli się, że nie maja już tego tytułu na stanie i ściągają go na wymianę od wydawcy. Naprawdę miłe podejście.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline arczi_ancymon

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1242 dnia: Nd, 08 Grudzień 2019, 20:46:14 »
7 tom Fables w wydaniu Deluxe jest jeszcze jakoś do dostania?

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1243 dnia: Nd, 08 Grudzień 2019, 22:30:47 »
Ogarnia może ktoś o co to chodzi z tym całym allegro, pokończyły mi się licytację, wcześniej przychodziły maile, że aukcje zakończona itd., teraz nic, w tej zakładce (zamówienia) na stronie też nic się nie wyświetla ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1244 dnia: Nd, 08 Grudzień 2019, 22:43:38 »
Wejdź Pan na Poczcie Mailowej w zakładkę "Powiadomienia" (o ile korzystasz z Wirtualnej Polszy) i wyszukaj "Allegro Lokalnie" - wchodząc w wiadomość ma się dostęp do opcji na aukcji ;)