Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391721 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1170 dnia: Nd, 01 Grudzień 2019, 22:54:37 »
Skradałem się na dzisiejsze zamówienie Bouncera z dodatkowym rabatem na FŚ , a tu cena hop na 199,99 i po zakupach  :( >:(

Może to dobry znak, żeby odpuścić? Tym bardziej, że Jodo... ;)

noniewiem

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1171 dnia: Pn, 02 Grudzień 2019, 11:05:54 »
Moja opinia po black friday na livro: regularnie u nich kupuję, chociaż tym razem przy tej promocji -10% myślałem czy jednak odpuścić u nich. jednak się skusiłem, zakupiony Batman Mad Love, Najczarniejsza Noc i drugi tom Kapitana Ameryki, pakowanie w moim przypadku jak zawsze sam karton, zero wgnieceń, komiksy w środku trochę latały, ale one również nic nie oberwały. więc muszę mieć wyjątkowe szczęście do przewoźników w swojej okolicy i dalej brak powodów żeby rezygnować :)

Tysonek

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1172 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 13:46:18 »
Skromne zamówienie na blekfrajdej z Muchy, podwójny karton, dużo bąbelków, bez opcji uszkodzenia w transporcie. Polecam.

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1173 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 16:10:33 »
Pytanie mam dostał ktoś już przesyłkę/i z Manada, czym oni wam to wysyłali bo mi wyświetla się jaki dziwny twór "Przesyłka firmowa polecona zamiejscowa"
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1174 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 16:26:06 »
Przesyłka firmowa to będzie chyba do odbioru w placówce pocztowej.
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline szulig

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1175 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 16:30:52 »
Pytanie mam dostał ktoś już przesyłkę/i z Manada, czym oni wam to wysyłali bo mi wyświetla się jaki dziwny twór "Przesyłka firmowa polecona zamiejscowa"

Dzwoniłem  do nixh dzisiaj i pytalem o przesylke. Zamowienie z 23.11 zostalo wyslane 28.11. Czekam cierpliwie

Offline jania11

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1176 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 17:29:40 »
Sklepów wiele, ale tych z towarem dobrej jakości jak na lekarstwo.

Online Konrad

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1177 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 18:36:15 »
Pytanie mam dostał ktoś już przesyłkę/i z Manada, czym oni wam to wysyłali bo mi wyświetla się jaki dziwny twór "Przesyłka firmowa polecona zamiejscowa"

Gdy wyślą przesyłkę to wysyłają e-maila z numerem śledzenia. Wszystkie 9 moich zamówień wysłali tydzień temu 26.11 i wczoraj przyniósł je listonosz. Tylko przygotuj się na możliwe uszkodzenia, bo moje były zapakowane tylko w folie bąbelkową i foliową kopertę. Cud że nic się nie uszkodziło.
A "Przesyłka firmowa polecona zamiejscowa" to tak naprawdę ładniejsza nazwa przesyłki ekonomicznej. Czas na dostarczenie to tak naprawdę: D+4 czyli dzień nadania przesyłki + 4 dni robocze na dostawę. Dostajesz numer śledzenia i możesz sprawdzić kiedy została wysłana i dostarczona, ale nie wyświetlają się poszczególne etapy podróży.

Przesyłka firmowa to będzie chyba do odbioru w placówce pocztowej.

Nie, tą przesyłkę przynosi listonosz do domu.

Offline vision2001

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1178 dnia: Wt, 03 Grudzień 2019, 21:57:14 »
W związku z Najczarniejszym Pjondkiem zrobiłem kilka zakupów przez ceneo (rabaty całkiem ładne). Dziś dostałem zamówienia z livro oraz tantis.
Możecie zgadywać, ale okazało się, że jest totalnie odwrotnie niż się spodziewałem:

livro.pl - Promethea #2 - koperta bąbelkowa, z przerwaniem w kilku miejscach - komiks ideał (a już kilka razy miałem przygody, że zapakowane u nich w karton i dochodziły uszkodzone) - dostawa kurierem Poczty Polskiej.

tantis.pl - karton, folia bąbelkowa - walnięty rów i delikatnie zagniecione kartki + walnięty grzbiet komiksu - dostawa PaczkawRuchu.

Jednak chyba wszystko zależy od szczęścia.
« Ostatnia zmiana: Wt, 03 Grudzień 2019, 21:59:34 wysłana przez vision2001 »

Offline sirPablo

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1179 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 08:34:07 »
Kupował ktoś coś w księgarni internetowej Drugie Wydanie - zdanych na stronie wydaje mi się że to jakiś klon Mestro, Nieprzeczytane - jakieś opinie o pakowaniu?

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1180 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 13:33:25 »
Dostałem jedną przesyłkę z manada.pl, tylko coś im się pomyliło i mi kurierem wysłali, bardzo ładnie spakowane.

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Koalar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1181 dnia: Śr, 04 Grudzień 2019, 15:57:59 »
Czy ktoś robił (w ostatnim czasie) zakupy w sklepie www.centrumkomiksu.pl (w sklepie internetowym)? Chciałem złożyć zamówienie, ale nie mogę nawet edytować koszyka ani przejść do kolejnego etapu zamówienia (Twoje dane). A jestem zalogowany (próbowałem z różnych przeglądarek i systemów i nic).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Lipa

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1182 dnia: Cz, 05 Grudzień 2019, 06:27:38 »
Livro - dwa dokładnie te same zamówienia:

Zamówienie za pobraniem wysłane już w sobotę.
Zamówienie opłacone - do tej pory niewysłane.

Czyli jak chcą szybko pieniądze, to wysyłają od razu, jak zapłacone, to nie ma co się spieszyć.

Offline starcek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1183 dnia: Cz, 05 Grudzień 2019, 07:35:39 »
Przesyłka z Livro bez niespodzianek.
Dwie książki wrzucone luzem do bąbelkowej koperty, która u kresu drogi była już naddarta. Pomimo wszystko książki dotarły całe.
Po wszystkich wpisach na forum i własnym doświadczeniu zaczynam myśleć, że oni są ukrytą filią Amazonu, bo mają te same "standardy" pakowania i zamawianie u nich to taka ruletka.  8)
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1184 dnia: Cz, 05 Grudzień 2019, 08:08:37 »
Livro - dwa dokładnie te same zamówienia:

Zamówienie za pobraniem wysłane już w sobotę.
Zamówienie opłacone - do tej pory niewysłane.

Czyli jak chcą szybko pieniądze, to wysyłają od razu, jak zapłacone, to nie ma co się spieszyć.

Tym razem muszę stanąć w obronie Livro (co za czasy...) ;) A więc... Jak jest zapłacone, wówczas pierwej muszą zaksięgować wpłatę zanim zaczną pakowanie i wysyłanie, natomiast przy pobraniu od razu mogą przystąpić do akcji - ot i cała tajemnica :P Co więcej, tak jest w każdym sklepie internetowym i nie ma w tym złej woli ;)