Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391731 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #735 dnia: Cz, 10 Październik 2019, 13:49:47 »
Marna to zabawa kosztem własnego zdrowia, które wszakoż ma się tylko jedno :P A później rozpacz, wyrywanie sobie upierzenia z makówki i pomstowanie na forum ;)

brvk

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #736 dnia: Cz, 10 Październik 2019, 14:02:53 »
Odebrałem przesyłkę z Ravelo na 14 pozycij 1 leko ubita , pudełko z dziurą wielkości pięści że było widać zawartość a na wierzchu tylko przykryte poduszkami z powietrzem zero zabezpieczeń po bokach wszystko latało aż dziwne że tylko jedna pozycja lekko uszkodzona.

Jakbym czytał opis swojej paczki. Tyle że u mnie cudem na 9 komiksów wszystko całe. Ale więcej nie zamawiam u nich, choć do tej pory miałem względnie dobre doświadczenia.

Offline starcek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #737 dnia: Cz, 10 Październik 2019, 18:55:15 »
Też tak miałem. To chyba z 20. zamówienie (był szał masterpass'a kiedyś), a teraz mega zonk.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline stachel

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #738 dnia: Cz, 10 Październik 2019, 20:38:43 »
Przyszło kolejne zamówienie z Tantis. Wszystko solidnie zapakowane, dużo folii bąbelkowej, wypełniacza wolnej przestrzeni. To wszystko w porządnym, dodatkowo wzmocnionym kartonie owinięte czarną folią. Pomimo różnych rozmiarów (książki, planszówka, każdy komiks prawie w innym rozmiarze) nic nie latało.

Offline Adolf

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #739 dnia: Cz, 10 Październik 2019, 20:46:47 »
Obecne zamówienie dokonałem na Czytam.pl, bo wyszło taniej niż Bonito. Rozważam tylko te dwa sklepy, bo odbiór osobisty. I tu taka niespodzianka - dostałem maila, że jedna pozycja ma lekko uszkodzoną okładkę. Dali mi możliwość odebrać pozycje i na miejscu zdecydować czy przyjmę towar. Jako, że mi się nie śpieszy, to poprosiłem o wymianę. Mogli mi wcisnąć lekko uszkodzony produkt, ale tego nie zrobili, więc polecam firmę. Widać, że mają kontrolę jakości.

Offline misiokles

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #740 dnia: Cz, 10 Październik 2019, 21:13:54 »
Pakowanie zależy od człowieka nie firmy. Raz ci wyślą maila o uszkodzenia, a na drugiej zmianie ktoś bardziej leniwy pchnie to dalej bo mu słabo płacą :)

Offline starcek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #741 dnia: Pt, 11 Październik 2019, 14:57:36 »
Zgłosiłem mailowo - mają wymienić. Wysyłają kuriera po odbiór uszkodzonych, a i kurier ma przywieźć nowe. Zobaczymy jak to pójdzie.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #742 dnia: Pt, 11 Październik 2019, 15:06:27 »
Orientuje się ktoś może kim jest ten człowiek:

https://allegro.pl/uzytkownik/hubzmuall

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #743 dnia: Pt, 11 Październik 2019, 15:19:59 »
A co, chcesz go zgłosić gdzie trzeba, bo faktury nie wystawia  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #744 dnia: Pt, 11 Październik 2019, 15:28:19 »
A co, chcesz go zgłosić gdzie trzeba, bo faktury nie wystawia  ;D

Ja, w przeciwieństwie do ciebie, nie mam w zwyczaju donoszenia na innych. Z tym użytkownikiem nie mam żadnych relacji, po prostu mnie zaciekawił, bo widzę, że sprzedaje dużo limitowanych i kolekcjonerskich rzeczy, nie tylko komiksów.

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #745 dnia: Pt, 11 Październik 2019, 15:56:51 »
Ja, w przeciwieństwie do ciebie, nie mam w zwyczaju donoszenia na innych.
Może coś ci zacytować dla przypomnienia   :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline misiokles

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #746 dnia: Pt, 11 Październik 2019, 16:18:28 »
Hehe, kto się podszył pod Apasza?

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #747 dnia: Pt, 11 Październik 2019, 16:20:35 »
Może coś ci zacytować dla przypomnienia   :)

Nie wiem o czym mówisz...

Offline starcek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #748 dnia: Pn, 14 Październik 2019, 13:37:53 »
C.d. zamówienia w Ravelo.
Po jednym dniu od interwencji mailowej nadali ponownie tytuły,które reklamowałem, a ja miałem im odesłać swoje. Ten sam kurier przyniósł nową paczkę (oczywiście tylko tektura, beż żadnych zabezpieczeń - ale tym razem bez uszkodzeń) i odebrał moją przesyłkę.
Jaki morał z tej historii? Raczej nie ryzykować wysyłki InPostem.  :D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #749 dnia: Pn, 14 Październik 2019, 13:43:16 »
Jaki morał z tej historii? Raczej nie ryzykować wysyłki InPostem.  :D

Ja to powtarzam od dawna. Jaka jest różnica cenowa między Inpostem a np. Pocztą Polską? 6 zł? Zawsze mnie dziwiło, że ludzie wydający na komiksy po kilkaset zł miesięcznie tych 6 zł żałują. Od tego co napiszę teraz niektórzy pewnie dostaną palpitacji serca, ale ja np. czasem dopłacam jeszcze piątaka za wysyłkę za pobraniem ;)