Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 394486 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gabor2

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #570 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 10:59:06 »
Tantis jak widać loteria. Mi zapakowali 15 komiksów o różnych formatach i 3 książki elegancko. Wszystko dopasowane wielkością i ładnie ułożone. Owinięte folią i zapakowane w karton na sztywno. Nic nie latało. Nic się nie uszkodziło. Przesyłka do paczkomatu. Także moje odczucie jest pozytywne i kolejny raz pewnie też u nich zamówię.

Offline KubciO

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #571 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 11:01:32 »
Ja przed chwilą z paczkomatu wyjąłem paczkę nadaną przez Merlin. W środku: 2 x Scream Comics, 4 tomy Transmetropolitan, Storm, Aama, Czarny Młot i Usagi. W sumie 10 pozycji, różne formaty.
Cytuj
zapakowane w większy karton, wolne miejsce wewnątrz wypełnione poduszkami z powietrzem tak że nic nie latało, aż byłem zdziwiony. Całość ok.

U mnie podobnie. Tylko 2. tom Transmetropolitan odfoliowany. Chyba ktoś musiał przerwać lekturę,  bo w środku prowizoryczna zakładka była.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #572 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 12:37:01 »
Chyba moje pytanie umknęło zasłonięte dyskusją o Inpoście, więc powtórzę - czy ma ktoś doświadczenia z dobreksiazki.pl? I może dorzucę pytanie o taniaksiazka.pl. Jak jest u nich z pakowaniem?

Offline GoNzO

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #573 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 13:04:48 »
Chyba moje pytanie umknęło zasłonięte dyskusją o Inpoście, więc powtórzę - czy ma ktoś doświadczenia z dobreksiazki.pl? I może dorzucę pytanie o taniaksiazka.pl. Jak jest u nich z pakowaniem?

Tantis.pl czyli dobre książki pakowanie ma średnie, jest folia bąbelkowa i cienki karton. Przez to, na 3 zamówienia w jednym większe pozycje miałem bardzo delikatnie ubite na rogach.

TaniaKsiazka w ogole nie daje folii babelkowej, ale ma fajne, grube kartony jak np. merlin, dopasowane do książek. Dwie przesyłki doszły bez szkód.
« Ostatnia zmiana: Śr, 17 Lipiec 2019, 13:09:24 wysłana przez CG-GNZ »

Offline Dracos

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #574 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 13:37:14 »
TaniaKsiazka w ogole nie daje folii babelkowej, ale ma fajne, grube kartony jak np. merlin, dopasowane do książek. Dwie przesyłki doszły bez szkód.

Może to zależy od zamówienia wartości/ciężkości/gabarytu ? Bo do mnie 10-tego przyszła paczka z TK i foli bąbelkowej naprawdę nie pożałowali nawet byłem zdziwiony.

Offline Lou

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #575 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 13:58:54 »
Może to zależy od zamówienia wartości/ciężkości/gabarytu ? Bo do mnie 10-tego przyszła paczka z TK i foli bąbelkowej naprawdę nie pożałowali nawet byłem zdziwiony.

Bardziej powiedziałabym, że zależy od dwóch czynników: 1)osoby pakującej i 2)dnia wysyłki czyt. obłożenia pracą.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #576 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 14:06:46 »
Dzięki.

Nie wiedziałem, że tantis.pl to dobreksiazki.pl, za to naczytałem się dużo złych opinii o pakowaniu tego sklepu, więc odpada. W sumie to, co piszecie o taniaksiazka.pl też mnie nie satysfakcjonuje, więc zostaję przy sprawdzonym Bonito ;)

Tysonek

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #577 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 15:34:27 »
Livro - 6 pozycji, 5 grubasów i jeden cieniutki - zapakowane pierwszy raz solidnie w bąbelki i karton, solidnie ściśnięte i ułożone, mimo różnych gabarytów dotarło bez problemu
Bonito - również 6 pozycji, odbiór osobisty i jak zwykle ideał

Offline GoNzO

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #578 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 15:38:44 »
Dzięki.

Nie wiedziałem, że tantis.pl to dobreksiazki.pl, za to naczytałem się dużo złych opinii o pakowaniu tego sklepu, więc odpada. W sumie to, co piszecie o taniaksiazka.pl też mnie nie satysfakcjonuje, więc zostaję przy sprawdzonym Bonito ;)

Hmm, myslalem, ze chodzi Ci o dobre-ksiazki.pl, a dobreksiazki.pl to jeszcze co innego, tej strony nie znam.

Offline Hood

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #579 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 20:10:15 »
Livro - 6 pozycji, 5 grubasów i jeden cieniutki - zapakowane pierwszy raz solidnie w bąbelki i karton, solidnie ściśnięte i ułożone, mimo różnych gabarytów dotarło bez problemu
Bonito - również 6 pozycji, odbiór osobisty i jak zwykle ideał

Livro potwierdzam, pierwszy raz u nich zamawiałem i miałem obawy po tylu narzekaniach na ich pakowanie, ale zaskakująco solidnie - gruba folia bąbelkowa.

Offline Jaxx

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #580 dnia: Śr, 17 Lipiec 2019, 20:26:05 »
A jak zwykle mam pecha - Livro nie zapakowało mi w ogóle przesyłki, tylko owinęło luźno złożone komiksy za dużym kartonem i lekko obwiązało wszystko taśmą. Efekt - komiksy tańczące walca przy najmniejszym ruchu. Do tego taśma zerwana, karton się otworzył i komiksy przy wyciąganiu z paczkomatu wypadły na zewnątrz. Szczęśliwie zdążyłem złapać zanim grzmotnęły o ziemię. Niemniej to już wyczerpuje mój limit tolerancji dla Livro.

Prawdziwym cudem, niewiarygodnym zrządzeniem losu, w który do tej pory nie mogę uwierzyć jest to, że żaden komiks nie uległ uszkodzeniu! Więc chyba nie mam jednak aż takiego pecha :) Niemniej, więcej losu u nich nie kuszę.


Tysonek

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #581 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 08:17:07 »
Właśnie to jest fenomenalne, pakują byle jak zazwyczaj a w większości komiksy docierają w stanie igła.

Offline Murazor

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #582 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 08:22:42 »
Nawet tak nie pisz, bo jeszcze ktoś podchwyci i zacznie oszczędzać, owiną samą folią i taśma na krzyż :P

Offline Teli

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #583 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 08:30:03 »
A po co wydawać pieniążki na folię? Przecież komiksy i tak w większości przychodzą od wydawcy zafoliowane, konopny sznurek, list przewozowy i kolorowa paczka już śmiga do nabywcy, oszczędnie i ekologicznie :)

Offline nori

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #584 dnia: Cz, 18 Lipiec 2019, 08:35:33 »
Zamówiłem w Bonito parę komiksów przedwczoraj rano, po południu sms, że już czeka do odbioru. Super, wczoraj po robocie jadę do punktu gdzie zawsze odbieram, podaje numer zamówienia i... coś nie tak.

Okazało się, że zamówiłem do punktu odbioru, ale nie tego co zawsze zamawiam, ale zupełnie innego. I to jakiegoś zupełnie losowego... Tak więc czeka mnie wycieczka (niestety, nie da się przesłać zamówienia z jednego punktu do drugiego). Nie ma to, jak być zakręcony. :)
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.