Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391722 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online eridraven

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #435 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 13:46:45 »
Moje wrażenie z kwietniowych zakupów na filmie: https://www.facebook.com/comixxy/videos/2051940138432457/

Zwróćcie uwagę na stan opakowania ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline mack3

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #436 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 17:01:52 »
Inpost inpostem, ale dla mnie większym dramatem jest pakowanie pakietu komiksów w... jedynie kopertę bąbelkową. Wow! Co to za księgarnia, bo tam jest niewyraźnie. livro?

noniewiem

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #437 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 17:29:38 »
livro pakuje w karton i bez jakiejkolwiek folii babelkowej. tak otrzymalem wczoraj i wszystkie poprzednie razy. ale ani razu chocby malego wgniecenia itp na szczescie
« Ostatnia zmiana: Nd, 28 Kwiecień 2019, 12:44:53 wysłana przez Mateusz »

Online eridraven

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #438 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 17:51:32 »
Inpost inpostem, ale dla mnie większym dramatem jest pakowanie pakietu komiksów w... jedynie kopertę bąbelkową. Wow! Co to za księgarnia, bo tam jest niewyraźnie. livro?

Zamówione z livro.pl Możliwe, że zamówiłem za mało to wysłali mi w kopercie ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline Lipa

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #439 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 17:55:51 »
Zakupy w Livro - Dostałem dziś pakiet z Egmontu - Usagi x2, Transmetropolitan 4, Wojna Nieskończoności i Marzi

Wrzucone w karton i.. poduszki wypełnione powietrzem, zdziwiłem się na plus

Offline Jaxx

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #440 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 20:10:32 »
Ja dziś też odebrałem paczkę z Livro. W sumie 8 komiksów (Egmonty kwietniowe i Fear Agent). Zapakowane istotnie w jeden prosty karton i folię bąbelkową. Ale nie to jest clue programu - pośród zamówień był Sherlock Holmes, czyli format większy niż pozostałe pozycje. No i większy niż karton, do którego zapakowali kochani pakowacze z Livro. A jak to zrobili? Otóż WYGIĘLI nieszczęsnego Sherlocka tak, aby wszedł...  i na nim położyli całą resztę. Normalnie ręce opadają. Na szczęście poza Sherlockiem wszystko doszło w stanie bdb, co zakrawa na cud. Sherlock prostuje się pod ciężarami, powinien finalnie wyglądać w miarę ok, nie zdążył się zbytnio odkształcić.


Online misiokles

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #441 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 20:13:42 »
Też przyszła paczka z livro. 6 komiksów. Z Egmontu, wszystkie HC, rozmiary podobne. Zapakowane tylko w karton, w środku ZERO czegokolwiek. Ale też zero obić i żadnych powodów do reklamacji  :o

Offline VooDoo-79

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #442 dnia: Cz, 25 Kwiecień 2019, 21:36:52 »
Powiem szczerze że dla mnie jesteście HardCorowcami skoro zamawiacie w Livro, ja po pierwszej wysyłce podziękowałem wole już dopłacić te 10-20 zł i zamówić u "pewniaków" niż później się modlić albo bujać z jakimiś zwrotami itp.

Offline Jaxx

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #443 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 08:31:55 »
Zakupiłem tylko dlatego, że mieli Fear Agenta za 34 zł. Resztę dobrałem, aby przesyłka wyszła darmowa. Ale to był mój pierwszy i ostatni raz u nich.

sum41

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #444 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 08:38:44 »
Mi przysłali mini ankietę z pytaniem czy komuś polecę - dałem ocenę 0 i w powodzie napisałem że mają słabiutkie pakowanie.

Offline starcek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #445 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 09:25:19 »
Powiem szczerze że dla mnie jesteście HardCorowcami skoro zamawiacie w Livro, ja po pierwszej wysyłce podziękowałem wole już dopłacić te 10-20 zł i zamówić u "pewniaków" niż później się modlić albo bujać z jakimiś zwrotami itp.
To niczym zakupy w w Amazonie. Ludzie kupują "bo tanio", a potem mamy wrzucanie do sieci zdjęć z poobijanymi sztukami i lamenty oraz litanie o słabym pakowaniu.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline stachel

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #446 dnia: Pt, 26 Kwiecień 2019, 10:15:50 »
W Amazonie kupowałem raz, i to akurat album, a nie komiks, ale powiedzmy, że podobne wydanie. Zapakowany był nieźle, choć sam tom miał lekko pofalowane strony, ale za to kupiony za połowę ceny rynkowej.

Za to miałem okazję reklamować filmy, które się rozwaliły w transporcie i bez żadnych problemów dostałem drugą sztukę w ciągu kilku dni. Livro za to nie słynie z łatwości reklamacji ;)

Offline Antari

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #447 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 18:10:32 »
Powiem szczerze że dla mnie jesteście HardCorowcami skoro zamawiacie w Livro, ja po pierwszej wysyłce podziękowałem wole już dopłacić te 10-20 zł i zamówić u "pewniaków" niż później się modlić albo bujać z jakimiś zwrotami itp.

To doradź jeszcze co to za pewniaki. Zaraz zweryfikujemy.

Offline VooDoo-79

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #448 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 20:50:47 »
Nie muszę doradzać jakie to pewniaki bo wiele nazw różnych księgarni które nie walą w ciula na pakowaniu już się tutaj przewinęło, najważniejsze to czytać jakich unikać a takie Livro przewinęło się ostatnio często że pakują wręcz dziadowsko a ludzi i tak biorą bo taniej a później płaczą że uszkodzone....

Offline LordDisneyland

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #449 dnia: Pn, 29 Kwiecień 2019, 21:39:10 »
Tyle, że to pakowanie w pojedynczą , mizerną kopertę bąbelkową spotykam coraz częściej- Empik, Świat Książki, o Livro już było. Pamiętam, że jakąś książkę z czytam też mi tak opakowali.

,, - Eeeeech.''