Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391739 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline chch

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2295 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 17:54:11 »
Są opinie.

Królu złoty, a jak ją wystawić. Prosiłem jedną klientkę o wystawienie oceny to się okazało, że na lokalnie nie ma czegoś takiego, a o opiniach nic nie widziałem.

Offline sad_drone

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2296 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 17:57:44 »
@OokamiG Również prosze o instrukcje
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Grrrgory

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2297 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 18:09:57 »
Są opinie.
Nie ma opinii (niestety)

Offline OokamiG

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2298 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 18:10:11 »
Niestety nie wiem, bo nigdy nie wystawiałem, ale kiedy wejdziecie w profil sprzedającego macie tam dwie zakładki: z resztą ogłoszeń i oceny i komentarze, ale możliwe, że wystawienie opinii jest tylko możliwe, kiedy kupujecie przez główne Allegro.

Offline sad_drone

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2299 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 18:15:50 »
Przez lokalne się nie da, no to informuje forumowiczów, nie kupujcie od "KonradIwicki" chyba że wam nie przeszkadza pakowanie gorsze niż amazonu xd.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2300 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 20:35:31 »
Panie i panowie. Czy sklep Bonito.pl to dobry wybór, jeżeli chodzi o zamówienie pięciu grubasów, a mianowicie Kompletnych Akt od Ongrysa? Interesuje mnie jakość pakowania. Jest szansa, że dotrze to do mnie bez uszkodzeń? Zapewne macie doświadczenia z tym sklepem, a ja dotychczas korzystałem tylko z Gildii.

Offline perek82

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2301 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 21:06:00 »
Bonito pakuje w olbrzymie, płaskie kartony. Człowiek wygląda jakby telewizor niósł. Pełno wypełniaczy w środku. Profeska
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2302 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 21:54:03 »
Panie i panowie. Czy sklep Bonito.pl to dobry wybór, jeżeli chodzi o zamówienie pięciu grubasów, a mianowicie Kompletnych Akt od Ongrysa? Interesuje mnie jakość pakowania. Jest szansa, że dotrze to do mnie bez uszkodzeń?

Jakość pakowania dobra. Natomiast pakujący nie patrzą na stan towaru - ładują jak leci.

Offline Global

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2303 dnia: Wt, 05 Październik 2021, 21:57:13 »
Kupowalem regularnie na bonito, ale w ostatnim zamowieniu dostalem kilka rzeczy, ktore byly uszkodzone przed wysylka wiec wrocilem z podkulonym ogonem do gildii.

Offline Voitas

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2304 dnia: Śr, 06 Październik 2021, 22:08:07 »
Reklamował ktoś kiedyś komiks w Empiku? Reklamowałem zamówionego przez Empik.com nowego Hulka, bo 2-3 strony były źle złożone/połamane w środku - jakby ktoś samolot chciał ze strony złożyć :) Przysłali nowy komiks. Pytałem czy mam oddać stary mailowo, nie odpowiedzieli. Przy odbiorze nowego o stary nie pytali. Mam dwa, w tym jeden lekko wadliwy. Ktoś tak miał?

Offline freshmaker

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2305 dnia: Cz, 07 Październik 2021, 07:22:41 »
bedziesz mial jeden do czytania na działce

Offline Alfman

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2306 dnia: Cz, 07 Październik 2021, 08:03:36 »
Jakość pakowania dobra. Natomiast pakujący nie patrzą na stan towaru - ładują jak leci.

Tu nie do końca mogę się zgodzić.
Ostatnio zamówiłem kilka pozycji, po czym dostałem maila, że jedna jest uszkodzona i jeżeli ją wezmę, dają 10 % dodatkowego rabatu. Uszkodzenie było tak niewielkie, że i tak bym go wziął  ;)

Offline willy_poodle

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2307 dnia: Cz, 07 Październik 2021, 23:23:11 »
Panie i panowie. Czy sklep Bonito.pl to dobry wybór, jeżeli chodzi o zamówienie pięciu grubasów, a mianowicie Kompletnych Akt od Ongrysa? Interesuje mnie jakość pakowania. Jest szansa, że dotrze to do mnie bez uszkodzeń? Zapewne macie doświadczenia z tym sklepem, a ja dotychczas korzystałem tylko z Gildii.

A nie masz gdzieś w okolicy punktu Bonito? Zamawiasz z odbiorem w punkcie i płatnością na miejscu, nie płacisz nic za wysyłkę i jeszcze możesz sobie obejrzeć stan przed zapłatą.

Offline misiokles

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2308 dnia: Wt, 12 Październik 2021, 10:31:12 »
Amazon dziś pokazał pazur. Amazon Prime czyli m.in. darmowa dostawa za 49 zł/rok. https://www.telepolis.pl/tech/telewizja-i-vod/amazon-prime-w-polsce-cena-korzysci

Offline NuoLab

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2309 dnia: Śr, 13 Październik 2021, 08:54:40 »
Pitolę amazon, większość pozycji na które miałbym ochotę jest niedostępna w wysyłce do paczkomatów, dopóki tego nie ogarną nie będę korzystał.