Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 393854 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline nayroth

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2280 dnia: Cz, 02 Wrzesień 2021, 20:01:14 »
Kupował ktoś komiksy z komuksiazke_pl na allegro?

Brałem tam parę HC-ków z DC i DarkHorse oraz box ALITY, wszystko doszło perfekcyjnym stanie, pakowania nie zapamiętałem. Niekiedy komiksy w ich ofercie wpadają w kategorie książek więc filtrując można coś ominąć, a wszystkiego przejrzeć nie sposób bo mają tam 12 tys pozycji.

Offline OokamiG

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2281 dnia: Pt, 03 Wrzesień 2021, 17:03:54 »
Komiks doszedł w niemal idealnym stanie. Na zdjęciu odbija się światło. Nawet nowy komiks, który przyszedłby za oceanu w takim stanie wywołałby moje zadowolenie, że bezpieczne przemierzył taką drogę. Jestem więc zadowolony i polecam. Normalnie fart roku dla mnie.

sum41

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2282 dnia: Pt, 03 Wrzesień 2021, 17:38:45 »
To az taki czarny kruk?

Offline OokamiG

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2283 dnia: Pt, 03 Wrzesień 2021, 18:03:59 »
Niedostępny na Amazonie i ebay, znalazłem tylko taki link:
https://articulo.mercadolibre.com.mx/MLM-793495075-batman-legacy-legado-lote-2-tpb-bane-ras-al-ghul-_JM ale nie wiem czy to cena w dolarach amerykańskich.

Offline NuoLab

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2284 dnia: Śr, 22 Wrzesień 2021, 11:25:12 »
Czy u was też w okresie jakichś ostatnich dwóch tygodni coś się lekko popsuło z inpostem i paczkomatami?
Zawsze miałem przesyłkę w paczkomacie na drugi dzień po nadaniu a teraz potrafi całą dobę przeleżeć w oddziale zanim zostanie przekazana do wydania. Sypią się też statusy w aplikacji, paczka rzekomo cały czas jest dopiero wysłana z pierwotnego oddziału a potem nagle dostaję powiadomienie, że już jest w paczkomacie.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2285 dnia: Śr, 22 Wrzesień 2021, 12:06:21 »
Dwa razy już tak miałem, że z dwóch paczek wysłanych z Gildii w tym samym momencie jedna była w paczkomacie jeszcze tego samego dnia a druga dopiero następnego. Zupełnie tego nie ogarniam, choćby jak tak szybko w ogóle ta jedna dojechała ale zgadza się to z tym co w statusie zamówienia podawała Gildia. Raz też miałem w aplikacji błąd i informację, że przesyłka usunięta, mimo że była już w paczkomacie, musiałem dzwonić na infolinię po kod odbioru bo w mailach już nie podają. Więc coś tam się mocno kotłuje i chyba niekoniecznie idzie w dobrą stronę.

Offline moai

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2286 dnia: Śr, 22 Wrzesień 2021, 12:33:33 »
Niedostępny na Amazonie i ebay, znalazłem tylko taki link:
https://articulo.mercadolibre.com.mx/MLM-793495075-batman-legacy-legado-lote-2-tpb-bane-ras-al-ghul-_JM ale nie wiem czy to cena w dolarach amerykańskich.
Nie jest to cena w dolarach (zadnych), w krajach latynoamerykanskich czesto stosuje sie znaczek $ do waluty wlasnego kraju. Zatem jezeli to strona meksykanska to bedzie to peso meksykanskie.

Offline sad_drone

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2287 dnia: Śr, 22 Wrzesień 2021, 12:40:38 »
@NuoLab W w-wie jest ciagle tak samo dobrze jak bylo, paczki dowoza i zabieraja u mnie nawet 3 razy dziennie, nie kojarze zeby ani jedna do mnie w tym roku dluzej niz dzien szla.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline misiokles

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2288 dnia: Śr, 22 Wrzesień 2021, 12:58:32 »
Dla mnie paczka do odbioru dzień-dwa po wysłaniu to jest bardzo szybko. Czasami przychodzi dzień po, czasami na drugi dzień - ale to przedział czasu który mnie nie irytuje.

Offline NuoLab

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2289 dnia: Cz, 23 Wrzesień 2021, 21:27:42 »
Nie chodzi mi o irytację bo mogę i tydzień czekać tylko ciekawy jestem czemu wszystko hulało jak w zegarku a nagle z jakiegoś powodu zaczęły się opóźnienia.

Offline history

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2290 dnia: Pt, 24 Wrzesień 2021, 15:52:04 »
Nie wiem czy to dobry dział ale jeśli korzystacie z cashbacków to polecam letyshops. Dlaczego?
Kiedyś korzystałem z planetplus ale się sami zniszczyli przechodzeniem na nowy serwis. Czekanie u nich po pół roku na wypłatę kasiory to dramat.
Potem było goodie które dawało radę ale ostatnio coś lubią odrzucać większe cashbacki.
Zacząłem używać dodatkowo letyshops ale trochę z rezerwą mieli niższe wartości niż goodie. Jednakże czasem mają kupony np cashback Empik x3, Taniaksiazka x2 - sam najbardziej lubię chyba Allegro x7/x10 mieli ostatnio nawet x12.
Nie wskoczyła mi u niech transakcja na tanieksiążce za prawie 3000 tysiaki ale zareklamowałem i mi ją uznali z dopiskiem (sklep nie uznał reklamacji ale dostajesz od nas uznanie jako bonus). Tym się chyba już do nich przekonałem że niemal wszystkie reklamacje uznają w przeciwieństwie do goodie i mają normalną obsługę klienta tzn. pisze się przez formularz na ich stronie i rozmawia z osobą z imienia i nazwiska a w goodie mailowo nigdy sie nie podpisują i niemal zawsze odrzucają reklamacje podając 10 możliwych powodów - żaden konkretny.
Z minusów to niższe wartości ale ja mam u nich już +30% na stałe bo nazbierałem ponad 1tys zatwierdzonego cashbacku. Dla nowych mam kod +30% do końca roku: ALIWKA2021
Gdyby ktoś chciał zacząć z 10zł na start dla siebie i przy okazji dla mnie to polecam rejestrację przez ten link:
https://letyshops.com/pl/winwin?ww=16943732
Jak ktoś ma pytania chętnie pomogę i doradzę w wolnej chwili na priv lub tutaj.
Udanych zakupów.

Offline sad_drone

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2291 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 17:39:24 »
Czy dobrze rozumiem że na allegro lokalnie nie ma ocen sprzedawcy ? koleś wysłał mi komiks za prawie stówę w uwaga wyłacznie czarnej folii do pakowania, to cud że dotarł tylko z delikatnie obitymi rogami. Chciałbym ostrzec innych kupujących bo takiego poziomu niekompetencji przez 7 lat nie spotkałem.
« Ostatnia zmiana: Pn, 04 Październik 2021, 17:43:54 wysłana przez sad_drone »
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Tcoldmeat

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2292 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 17:43:17 »
Ja zdecydowanie nie polecam sklepu internetowego yatta.pl. Wystawiają rzeczy których nie mają na stanie. Kiedy zapytałem przed kupieniem, czy aby napewno mają ten produkt to napisali, że tak wszystko jest. Jak zapłaciłem to po 3 dniach od wpłaty napisali, że nie mają. Na zwrot pieniędzy czekałem około tygodnia. Towar wisiał w sklepie jako dostępny jeszcze kilka dni, aż zwróciłem im uwagę. Nie polecam zdecydowanie.

Offline OokamiG

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2293 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 17:45:07 »
Czy dobrze rozumiem że na allegro lokalnie nie ma ocen sprzedawcy ? koleś wysłał mi komiks za prawie stówę w uwaga wyłacznie czarnej folii do pakowania, to cud że dotarł tylko z delikatnie obitymi rogami. Chciałbym ostrzec innych kupujących bo takiego poziomu niekompetencji przez 7 lat nie spotkałem.
Są opinie.

Offline chch

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2294 dnia: Pn, 04 Październik 2021, 17:53:03 »
Ja zdecydowanie nie polecam sklepu internetowego yatta.pl. Wystawiają rzeczy których nie mają na stanie. Kiedy zapytałem przed kupieniem, czy aby napewno mają ten produkt to napisali, że tak wszystko jest. Jak zapłaciłem to po 3 dniach od wpłaty napisali, że nie mają. Na zwrot pieniędzy czekałem około tygodnia. Towar wisiał w sklepie jako dostępny jeszcze kilka dni, aż zwróciłem im uwagę. Nie polecam zdecydowanie.

Miałem parę lat temu podobną sytuację. Kupiłem komiks, okazało się, że go nie mają, a jak zapytałem o zwrot pieniędzy to mi zacytowali (bez żadnych tam zwrotów grzecznościowych, przeproszenia za błąd sklepu itd. raczej na zasadzie - czego się pyta, jak ma w zakładce na stronie w regulaminie) regulamin, w którym mają (chyba, nie pamiętam dokładnie) dwa tygodnie na zwrot.
Nigdy potem tam już nic nie zamówiłem.