Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 393877 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2250 dnia: So, 19 Czerwiec 2021, 17:39:23 »
Przeskanowałem 50 str. i nie widzę opinii: czy ktoś kupował/kupuje w dobraksiazka.pl?

Bo cały czas chodzi za mną "Serce Amazonek", zbieram się w sobie żeby jednak nabyć i z tego co widzę to oni mają najtańszą ofertę, ale razem z wysyłką wychodzi raptem parę złociszy drożej niż odbiór osobisty w Bonito i tak się zastanawiam czy jest sens ryzykować kupując singla czy też opinie są takie, że lepiej te kilka złotych odjanuszyć i dołożyć w Bonito?
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline kenji

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2251 dnia: So, 19 Czerwiec 2021, 19:03:50 »
Death_bird mam w bonito chyba 3 %dodatkowy rabat. Jak chcesz - mogę pomoc w zakupie

Offline misiokles

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2252 dnia: So, 19 Czerwiec 2021, 19:18:07 »
Polecam tego allegrowicza. Kenji w tłustszych czasach pomógł mi wiele dobra kupić!

Offline death_bird

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2253 dnia: So, 19 Czerwiec 2021, 19:40:38 »
@kenji, dzięki za ofertę, ale jak coś to te 4 PLN przeboleję. Piwa generalnie nie pijam toteż ME jakoś nie powodują u mnie zwiększenia poziomu wydatków. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Bazyliszek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2254 dnia: Pn, 28 Czerwiec 2021, 08:23:33 »
Oczywiście - chcę dziś zrobić zamówienie komiksów, to strona Taniej Książki leci jak krew z nosa.

martinezpl

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2255 dnia: Pt, 09 Lipiec 2021, 14:11:58 »
Nie polecam Manady. Kupiłem Venoma na Ceneo w promocji i przyszedł w kartoniku i z zewnątrz było widać odsłonięte rogi, czyli najbardziej wrażliwą część. Komiks oczywiście z ubitym konkretnie rogiem choć dziwne, że tylko z jednym

Offline maxim1987

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2256 dnia: Pn, 19 Lipiec 2021, 11:36:57 »
Czy możecie mi polecić jakiś sklep komiksowy w Pradze? Taki gdzie będzie można kupić komiksy lokalnych, praskich komiksiarzy?

Offline Prezes

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2257 dnia: Pn, 19 Lipiec 2021, 13:51:13 »
Czy możecie mi polecić jakiś sklep komiksowy w Pradze? Taki gdzie będzie można kupić komiksy lokalnych, praskich komiksiarzy?
Nie wiem czy do końca usatysfakcjonuje Cię moja odpowiedź, ale ja będąc w Pradze odwiedziłem dwa punkty 'Comics Point'.
Jeden był w galerii Palladium, w samym centrum miasta:
1. https://www.comicspoint.cz/pobocky#Palladium
a drugi punkt był sklepem już poza galerią handlową. Ulokowane w parterze kamienicy, większy i bardziej okazały.
2. https://www.comicspoint.cz/pobocky#Anglicka

Czy mają tam komiksy lokalnych, praskich komiksiarzy? Tego nie wiem... miałem inne cele. Za to z pewnością mają "czeskie" wersje Marvel'a i DC.

Offline sad_drone

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2258 dnia: Śr, 25 Sierpień 2021, 20:14:00 »
Nie wiem do końca gdzie zapytać, ale ten wątek wydaje sie odpowiedni. Czy tylko mi zniknęła opcja sortowania na allegro po najnowszych ofertach w ogólnych działach ? (w ofertach pojedyńczych sklepów ciągle jest taka opcja)
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline NuoLab

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2259 dnia: Śr, 25 Sierpień 2021, 20:28:50 »
Nie wiem do końca gdzie zapytać, ale ten wątek wydaje sie odpowiedni. Czy tylko mi zniknęła opcja sortowania na allegro po najnowszych ofertach w ogólnych działach ? (w ofertach pojedyńczych sklepów ciągle jest taka opcja)

U mnie jest nadal.

Offline Deg

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2260 dnia: Śr, 25 Sierpień 2021, 21:15:51 »
W działach nie ma, jest w wynikach wyszukiwania.
This is my truth, tell me yours.

Offline sad_drone

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2261 dnia: Śr, 25 Sierpień 2021, 21:38:36 »
@Deg czyli de facto nie mogę już śledzić na bieżąco np nowych komiksów używanych które ludzie wstawiają, widzę kolejna ze zmian z cyklu "allegro wie lepiej jakie oferty ci pokazywać" po genialnym pomyśle grupowania różnych ofert w jedną. Na szczęście rynek komiksów używanych i tak tam jest marny przy chorych prowizjach, darmowe olx z wysyłką za 3zł zabija konkurencje w tym segmencie.
« Ostatnia zmiana: Śr, 25 Sierpień 2021, 21:40:35 wysłana przez sad_drone »
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline bibliotekarz

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2262 dnia: Śr, 25 Sierpień 2021, 22:01:20 »
Na szczęście rynek komiksów używanych i tak tam jest marny przy chorych prowizjach, darmowe olx z wysyłką za 3zł zabija konkurencje w tym segmencie.
Chciałbym, ale jakoś nie za bardzo. Oferty, które nie wiadomo co sprzedają pod hasłem "sprzedam komiksy tm semic". Trzeba pisać do sprzedających, którzy albo nie odpisują, albo ofertę mają nieaktualną. Czasem można trafić tam coś taniej, ale najczęściej ceny dostosowują do -> allegro.
Batman returns
his books to the library

Offline sad_drone

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2263 dnia: Śr, 25 Sierpień 2021, 22:19:36 »
@bibliotekarz Ja z 1/5 biblioteki mam z olx zapewne kupione więc nie narzekam. ;) A że sprzedawcy mało kumaci się trafiają, to wszedzie moim zdaniem, allegro to rzeczywiście trochę porządkuje narzuconymi odgórnymi wymogami ale moim zdaniem prowizja tego nie wynagradza. A najlepsze oferty i tu i tu po godzinie już sa nieaktualne, tylko z allegro same znikają, a na olx trzeba usunąć ;).
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Deg

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2264 dnia: Śr, 25 Sierpień 2021, 22:38:57 »
@Deg czyli de facto nie mogę już śledzić na bieżąco np nowych komiksów używanych które ludzie wstawiają, widzę kolejna ze zmian z cyklu "allegro wie lepiej jakie oferty ci pokazywać" po genialnym pomyśle grupowania różnych ofert w jedną.
No, Allegro zawsze wie lepiej  ::)
Jest jeszcze opcja obserwowania - wybierasz kategorię i codziennie możesz dostawać maila z nowymi ofertami. Używam tego, ale tylko dla pojedynczych wyszukiwań, możesz sprawdzić, jak działa dla całych kategorii.
This is my truth, tell me yours.