Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 394518 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Benson

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2175 dnia: So, 17 Kwiecień 2021, 16:31:54 »
Zamówienie z Drugiego Wydania. 3 x twardy Spider-Man: Epic Kraven, McFarlane i Blue. Przyszło w samym pudełku, bez grama bąbelków i wszystkie trzy do wymiany. Epic dwa ubite rogi, Todd ubity róg i wgniecenie w brzegu okładki, a Blue ma jakieś dziurki w okładce.
Napisałem do nich na FB, więc zobaczymy, jak podejdą do wymiany.

sum41

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2176 dnia: So, 17 Kwiecień 2021, 18:04:19 »
Zamówienie z Drugiego Wydania. 3 x twardy Spider-Man: Epic Kraven, McFarlane i Blue. Przyszło w samym pudełku, bez grama bąbelków i wszystkie trzy do wymiany. Epic dwa ubite rogi, Todd ubity róg i wgniecenie w brzegu okładki, a Blue ma jakieś dziurki w okładce.
Napisałem do nich na FB, więc zobaczymy, jak podejdą do wymiany.

Ja u nich brałem i było sporo papieru oraz jenda poduszka powietrzna bez powietrza :) wszystko w ładnym stanie.

ukaszm84

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2177 dnia: So, 17 Kwiecień 2021, 18:41:56 »
Niezmiennie jestem zdziwiony, że tak wiele osób dla kilku złotych oszczędności ciągle zamawia w sklepach, które od zawsze fatalnie pakują i szarpie się potem z reklamacjami.

Offline starcek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2178 dnia: So, 17 Kwiecień 2021, 23:40:41 »
Stawiam na to, że jeszcze są przed odkryciem, że czas jest najcenniejszym dobrem i lepiej jest przeznaczać go na lekturę, a nie zabawy reklamacyjne.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Online parsom

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2179 dnia: Nd, 18 Kwiecień 2021, 14:28:36 »
Po pierwsze - nie dla kilku złotych. Po drugie - Gandalf to stary sklep, dawniej często u nich kupowałem i nie było problemów. Jak widać np. po Bonito przy każdym sklepie istnieje ryzyko, że zmienią podejście do pakowania. A jeżeli ograniczać się do tych co zawsze pakują pancernie, to różnica kwoty z punktu wcześniejszego robi się jeszcze większa. Po trzecie - czasem ładowanie pięciu warstw folii jest jednak przesadą. Plastiku na świecie mamy i tak dużo.

Offline tB

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2180 dnia: Pn, 19 Kwiecień 2021, 09:58:11 »
Przyszła pierwsza paczka po promocji Gandalf: karton + wypełnienie poduszki powietrzne; ilość komiksów wpasowała się w rozmiar kartonu i nic się nie uszkodziło - jak dla mnie to będzie raczej loteria.

Z zabawnych akcentów, to jedynie dołączona do zamówienia zakładka do książki z logo sklepu ma ubity róg ;)

Offline tB

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2181 dnia: Wt, 20 Kwiecień 2021, 11:19:40 »
(...) jak dla mnie to będzie raczej loteria (...)

Zamówienie "Promocja Gandalf" 2/2, uszkodzonych 80%:

Online parsom

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2182 dnia: Wt, 20 Kwiecień 2021, 11:38:29 »
Ale dostałeś tę paczkę w takim stanie? Czy wyrwałeś dziurę dla celów demonstracyjnych?

Offline tB

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2183 dnia: Wt, 20 Kwiecień 2021, 12:04:07 »
W takim stanie wylazła z paczkomatu (poprzednia nieuszkodzona szła RUCHem), zdecydowałem jej tam nie zostawić i udokumentować dla potomnych :)

Cienki kartonik zewnętrzny + latające po kartonie HC pewnie wybiły dziurę, która podczas przerzucania uległa powiększeniu aż kawałek nie odpadł.
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Kwiecień 2021, 12:07:36 wysłana przez tB »

Offline marcinp

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2184 dnia: Wt, 20 Kwiecień 2021, 12:36:21 »
mnie ostatnio zawiodlo nieprzeczytane.pl. zrobilem zamowienie 2 tygodnie czekania i dalej oczekije na dostawe do magazynu. podziekowalem i nie wroce

sum41

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2185 dnia: Wt, 20 Kwiecień 2021, 13:50:53 »
mnie ostatnio zawiodlo nieprzeczytane.pl. zrobilem zamowienie 2 tygodnie czekania i dalej oczekije na dostawe do magazynu. podziekowalem i nie wroce

Ciesz sie bo ja czekalem 31 dni 😁

Offline Dracos

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2186 dnia: Wt, 20 Kwiecień 2021, 15:34:11 »
Zamówienie "Promocja Gandalf" 2/2, uszkodzonych 80%:


Nie odebrałbym tej paczki, czasami karton z paczkomatu jest ciut "trafiony" ale do takiego stopnia jeszcze mi się nie zdarzyło.

Offline Capsee

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2187 dnia: Śr, 21 Kwiecień 2021, 11:00:13 »
Reklamowaliście coś w rubico.pl? Pytam bo odsyłają mnie z reklamacją do wydawnictwa (egmont). Przyznam że trochę mnie zaskoczyli. Ktoś miał taką sytuację?

Offline Jaxx

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2188 dnia: Śr, 21 Kwiecień 2021, 12:24:44 »
Sprawdź ich regulamin - jeżeli tam mają napisane, że reklamacje zobowiązują się załatwiać poprzez wymianę towaru lub zwrot kosztów, to nie powinni Cię odsyłać do Egmontu. Spróbuj w takiej sytuacji powołać się na ten zapis ich regulaminu.

Offline Koalar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2189 dnia: Śr, 21 Kwiecień 2021, 13:30:12 »
A co tam reklamujesz? Rękojmia tego nie obejmuje?
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.