Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 393833 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #240 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 14:19:36 »
Odpowiedź na takie pytanie byłaby/jest tak oczywista, że nie ma sensu o to pytać ;)

Offline vision2001

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #241 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 14:19:55 »
wolałbym, żeby po prostu napisali "nastąpiła pomyłka, czy chce pan realizować zamówienie w cenie po usunięciu błedu".
Tylko, że wtedy przyznają, że produkt posiadają, a kupujący ciągle ma prawo zakupu po cenie wystawionej. Odpowiadasz na tak zadane pytanie NIE i wtedy muszą sprzedać produkt po cenie oferowanej i zaakceptowanej w transakcji. A tak wycofają - nie tłumaczą się i po sprawie. Wiadomości idą z automatu, mniej zaangażowania BOKu. Same pozytywy i mniejsze koszty dla sprzedawcy.

Offline LordDisneyland

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #242 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 15:06:39 »
Racja.
,, - Eeeeech.''

Offline Lipa

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #243 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 16:01:46 »
Robią promocję na tłusty czwartek, nagle kalkulują, że przesadzili, miesiąc obracają pieniędzmi, a ostatecznie zwracają pieniążki, gdzie w międzyczasie można to było zamówić u kogoś innego.

Ostatnio jak tak miałem, to 3 miesiące sprowadzali od wydawcy książkę, aż zrezygnowałem, bo miarka się przebrała i kasę zwrócili następnego dnia od emaila.

Myślałem, że to jednorazowa akcja, ale jednak nie.

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #244 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 16:29:20 »
Niekoniecznie przesadzili - równie dobrze mogli z rozmysłem dać super promocję łapiąc na lep smakoszy takich okazji, żeby później się z tego bezkarnie wycofać. Tym bardziej, że to nie pierwszy raz. A co skorzystali, to skorzystali, psia ich mać.

Offline radef

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #245 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 17:53:14 »
U mnie "100 naboi" wysłane.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline Lipa

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #246 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 18:12:42 »
Bo to było w promocji, a Hellblazer to błąd sklepu

Offline Antari

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #247 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 18:13:33 »
Może nie mają problemu ze 100 naboi tylko z Hellblazerem.

U mnie na razie brak komunikatu, że anulowali przesyłkę. Miałem w zamówieniu jeszcze Old Man Logan z Marvel Now.

Offline Konrad

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #248 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 18:41:14 »
U mnie "100 naboi" wysłane.

A zamawiałeś w tej promocji na tłusty czwartek gdzie wychodziło za 57,99zł? Czy w wyższej cenie bez obniżki?

Może nie mają problemu ze 100 naboi tylko z Hellblazerem.

U mnie na razie brak komunikatu, że anulowali przesyłkę. Miałem w zamówieniu jeszcze Old Man Logan z Marvel Now.

Miałem zamówione tylko 100 naboi i anulowali mi dzisiaj przed 13.

Treść: "Uprzejmie informuję, że mimo naszych starań nie udało nam się sprowadzić tytułu"100 Naboi. Tom 5"
Niestety w związku z tym nie będziemy w stanie zrealizować zlecenia i zmuszeni byliśmy je anulować.
Najmocniej przepraszam za zaistniałą sytuację.
Oczywiście zwrot środków za to zamówienie zostanie zlecony na to samo konto, z którego opłacał Pan zamówienie.
Zapewniam, że staramy się, aby takich sytuacji było jak najmniej. Niestety czasami się zdarza, że zamówiona pozycja nie dociera do naszego magazynu na czas i realizacja się opóźnia.
Zarówno my, jak i nasi dostawcy, staramy się poprawiać jakość obsługi również w tym aspekcie.
W imieniu całego zespołu bardzo Pana przepraszam za zaistniałe niedogodności."

Offline radef

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #249 dnia: Cz, 28 Marzec 2019, 19:26:04 »

A zamawiałeś w tej promocji na tłusty czwartek gdzie wychodziło za 57,99zł? Czy w wyższej cenie bez obniżki?
Zamówione z promocji za 58 zł.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Małpisyn

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #250 dnia: Pt, 29 Marzec 2019, 21:26:01 »
Mój Hellblazer także wysłany. Nie zakładam, że taki moloch jak Merlin kalkuluje, że straci kilka PLN na kilku zamówionych komiksach. Widocznie mają ustalonych dostawców i jasne protokoły - „nie ma u dostawcy i nie będzie przez dłuższy czas - anulujemy zamówienie”. Wątpię, żeby zapadały w tym miejscu decyzje komercyjne o zaoszczędzeniu kilku złotych.

Offline Koora

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #251 dnia: Pt, 29 Marzec 2019, 21:30:50 »
Ja, dla odmiany, podzielę się wrażeniami z zakupów w niemieckim Amazonie.
Zamówienie złożyłem przedwczoraj wieczorem. Wczoraj wieczorem dostałem maila, że przesyłkę nadano i że planowany termin dostarczenia to poniedziałek. A tu psikus, dostałem dzisiaj około południa :D
Ale żeby nie było tak cukierkowo... zabezpieczeń w środku praktycznie zero. Już jak dostałem paczkę do ręki, to słychać było, że zawartość "lata". Na szczęście nic się nie obiło :)
Biorąc pod uwagę co było w środku (Nausicaa w box secie polecanym przez Smutnego Drona) , wkurzyłbym się nietęgo ;)


Offline radef

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #252 dnia: Pt, 29 Marzec 2019, 21:38:45 »
A ja wczoraj zamówiłem na brytyjskim Amazonie parę komiksów (czasem zdarza się, że Amazon ma świetne części na niektóre pozycje, trzeba szukać) i dziś przyszła informacja, że wysłali... Pocztą Polską. Pewnie dojdzie w poniedziałek lub wtorek.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline misiokles

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #253 dnia: Pt, 29 Marzec 2019, 21:51:29 »
Ale żeby nie było tak cukierkowo... zabezpieczeń w środku praktycznie zero. Już jak dostałem paczkę do ręki, to słychać było, że zawartość "lata".

It's amazon :)

Offline roble

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #254 dnia: Pt, 29 Marzec 2019, 23:39:55 »
A ja wczoraj zamówiłem na brytyjskim Amazonie parę komiksów (czasem zdarza się, że Amazon ma świetne części na niektóre pozycje, trzeba szukać) i dziś przyszła informacja, że wysłali... Pocztą Polską. Pewnie dojdzie w poniedziałek lub wtorek.


optymista, paczke mozesz miec rano w placowce obok domu a oni potrafia przewiesc ja jeszcze ze 200 km zanim trafi do Ciebie, dzien pozniej.. :)