Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 394357 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline stachel

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2055 dnia: Pt, 01 Styczeń 2021, 20:49:32 »
Ciekawe czemu to ma służyć, przecież to na sklepie ciąży dostarczenie produktu pozbawionego wad, a wysyłka bez opakowania może w tym zdecydowanie przeszkodzić.

Offline Death

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2056 dnia: Pt, 01 Styczeń 2021, 20:53:31 »
Dokładnie. Mają tak zapakować żeby przyszło w takim stanie jak sprzedawali.
Mordę być może masz Ty, chamie grantem od pługa oderwany.

Offline Murazor

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2057 dnia: Pt, 01 Styczeń 2021, 21:02:37 »
Bardzo ladnie wymyslili, zeby doliczac 2zl za karton pod pretekstem eko ::) ciekawe czy zmienili cos w regulaminie nt reklamacji zamowien bez opakowania.

Offline MarcusSz

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2058 dnia: Pt, 01 Styczeń 2021, 22:15:54 »
Nie jest to bynajmniej nowość, już ze 2 może 3 miesiące temu to miałem. I, nie jestem pewien, ale chyba dotyczy to tylko zamówień odbieranych w salonie - i tu mają w 100% moje poparcie, jak odbieram w Gildii, TaniejKsiążce czy Livro to bezsensowne jest pakowanie jak i tak od razu sprawdzam czy wszystko jest OK.

Offline Bazyliszek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2059 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 11:51:07 »
#problemypierwszegoswiata

W ten weekend chciałem zamówić kolejne zaległości. Ale w moich dwóch ulubionych księgarniach było tak, że w tantisie.pl starsze tytuły były droższe, niż w nieprzeczytane.pl. Tyle że tam chcieli aż 11 zł za wysyłkę. Zatem przeskoczyłem sierpień-listopad i wziąłem prawie cały pakiet grudniowy w tantis.pl. Jak w lutym ceny dalej będą tam wyższe, to zaległości wezmę z drugiego wydania, albo co. "Animal Man" wziąłem w Taniej.ksiazce.pl bo z rabatem dla krwiodawców wyjdzie 122 zł, zamiast 128.

sum41

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2060 dnia: Nd, 17 Styczeń 2021, 13:24:49 »
W Świecie Książki taka nowość przy składaniu zamówienia.Pojawia się opcja wyboru pakowania.




Zamawiam komiks nie z papieru.


Offline Antari

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2061 dnia: Pn, 18 Styczeń 2021, 00:00:50 »
#problemypierwszegoswiata

W ten weekend chciałem zamówić kolejne zaległości. Ale w moich dwóch ulubionych księgarniach było tak, że w tantisie.pl starsze tytuły były droższe, niż w nieprzeczytane.pl. Tyle że tam chcieli aż 11 zł za wysyłkę. Zatem przeskoczyłem sierpień-listopad i wziąłem prawie cały pakiet grudniowy w tantis.pl. Jak w lutym ceny dalej będą tam wyższe, to zaległości wezmę z drugiego wydania, albo co. "Animal Man" wziąłem w Taniej.ksiazce.pl bo z rabatem dla krwiodawców wyjdzie 122 zł, zamiast 128.

Chyba mi puenta umknęła.

c08mk

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2062 dnia: Śr, 20 Styczeń 2021, 14:04:59 »
gildia.pl - jak do tej pory paczki zawsze dobrze zapakowane. Cenowo trzeba szukać co jest okazją i się opłaca zamówić, a co ma cenę powyżej przeciętnej.

tantis_pl - dobra obsługa zakupów przez allegro, raz na jakiś czas nie zabezpieczą przesyłki folią. Chyba też najszybsza obsługa zwrotów jakie kiedyklowiek miałem. Ceny raczej dobre.

rubicopl - przeważnie trzeba poczekać parę dni na wysyłkę (z allegro). Chyba każda paczka do tej pory była dobrze zafoliowana. Dobre ceny.

3trolle.pl - sklep planszówkowy z komiksową działalnością poboczną. Nie mają dużego zapasu na magazynie z tego co widzę po swoich zakupach. Planszówki zawsze zabezpieczali dobrze, po pierwszej dostawie komiksów (które trochę ważą) wysłałem prośbę o lepsze wypełnienie przesyłek także teraz zawsze paczka jest dobrze usztywniona (przesyłki czasem z foiliami, czasem bez). Ceny z wypracowanymi rabatami są konkurtencyjne w stosunku do sklepów powyżej. Ceny na allegro sa po 30% wyższe niż w sklepie. Wśród moich zakupów przez lata zdarzały się różne reklamacje i wszystkie zawsze były uwzględniane.

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2063 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 12:39:45 »
Reklamowałem w Smyku, Gideon Falls. Tom 2 (było z 5 stron po portugalsku), dostałem taką o to odpowiedź:

"Zgłoszenie reklamacyjne zostało rozpatrzone. Reklamacja została odrzucona w zakresie Pana żądań.
Jednocześnie informujemy, że istnieje możliwość rozpatrzenia reklamacji w formie nieodpłatnej naprawy produktu.
Czy zgadza się Pan na taki sposób rozpatrzenia reklamacji?"

 :)

a żądałem wymiany na taki bez wad.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline death_bird

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2064 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 12:53:28 »
Uczciwe podejście uczciwego rzemieślnika. :)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline OokamiG

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2065 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 12:53:37 »
Przekleją Ci strony z innego egzemplarza i po kłopocie.

Offline Arne

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2066 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 13:14:07 »
Jak dla mnie to jest zart miesiaca ;) - Smyk wymiata! ;D
  Moze dokonaja skreslen w dymkach i wpisza tekst polski ponizej :)
Albo po prostu dostalbys dolaczona kartke z tlumaczeniem i byloby w porzadku ;).
Pare zdan w obcym jezyku i juz od razu wielkie zadania wymiany na nowe sie zachciewa - czego ci klienci juz nie wymysla! ;) :D :D :D
« Ostatnia zmiana: Cz, 28 Styczeń 2021, 13:28:29 wysłana przez BosMan »

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2067 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 13:23:05 »
Gadałem z jakąś kobietą na infolinii, zleciłem żeby mi powiedzieli jak oni chcą to naprawić, także będzie ciąg dalszy.
 
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2068 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 13:25:02 »
Najlepiej tylko odbiór osobisty i zawsze "badanie" towaru na miejscu, bo później zszarganych nerwów nikt nie zwróci :P

Offline Arne

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2069 dnia: Cz, 28 Styczeń 2021, 13:31:42 »
Asx76:
Chcesz powiedziec, ze kartkujesz kazdy odbierany komiks na miejscu w punkcie odbioru i wyszukujesz ukryte wady, typu strony w obcym jezyku?
Jesli tak, to szczerze gratuluje samozaparcia.