Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391738 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online nekro

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1920 dnia: Nd, 29 Listopad 2020, 13:36:16 »
Z kolei Egmont znalazł się w Payback, czyli popularnej karcie znanej ze stacji benzynowej BP itd

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1921 dnia: Nd, 29 Listopad 2020, 13:41:27 »
Ja z kolei czekam na paczkę z Taniej Książki, po tym jak skusiłem się na kod rabatowy z pyszne.pl. To było moje drugie zamówienie na tej stronie, po tym jak pierwsze przerodziło się w totalny horror i rynsztokowy poziom obsługi klienta, (..)

Na przyszłość bardzo proszę o przekazanie mi kodu rabatowego, jeśli łaska - ja przynajmniej skorzystam, a Pan oszczędzi sobie mnóstwa zdrowia i nerwów nie składając zamówienia :)

Offline JohnyQuiet

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1922 dnia: Nd, 29 Listopad 2020, 22:46:32 »
Nikomu nie życzę takiej "korzyści".

Swoją drogą, zwalili winę na opóźnienia w dostawie i deklarują wysyłkę mojej paczki 2.12.20. Zobaczymy w jakim stanie przyjdzie, skoro tutaj ludzie piszą, że nawet nie zabezpieczają zawartości. A tam między innymi taka cegła jak Swamp Thing Snydera.

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1923 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 00:12:36 »
Nikomu nie życzę takiej "korzyści".

Dla mnie nic nie szkodzi, więc w razie czego polecam się niczym świeżak z Biedronki ;)

Offline Arne

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1924 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 08:29:11 »
Asx76 odbiera osobiscie w Taniej Ksiazce, wiec sprawdzi sobie kazdy egzemplarz i w razie czego zlozy reklamacje na miejscu :D
Wiec naprawde skorzysta :)

Offline PJP

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1925 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 08:56:48 »
Z ciekawością się przyglądam co się stanie z moim zamówieniem w taniej książce  8)

Offline Murazor

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1926 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 09:36:37 »
4 albo 5 paczek w ostatnich kilku tygodniach z tantisa, od dużych paczek do nawet jednokomiksowych (z allegro i smartem) wszystkie stan idealny. Dobrze spakowane. 1 reklamacja wadliwego egzemplarza - rysy pod folią, niewidoczne wcześniej, a druga reklamacja Złoty Wiek 2, musiał leżeć na jakimś ziarenku i dotarł jak od legendarnego cyrklowca (brak fabrycznej folii robi swoje :( ). Wymiana przez kuriera, żadnych problemów.

Średni rabat ~39% , da się wyhaczyć większy % w innych miejscach, ale kupować u nich to dla mnie praktycznie ten sam poziom co gildia.

Offline stachel

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1927 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 10:48:51 »
Widzę, że jak niektórzy mieli farta z Livro, tak jak mam z Tanią Książką: wszystkie paczki porządnie spakowane, jeszcze nic do mnie uszkodzone nie przyszło i lubię u nich zamawiać. Zamówienia też wychodzą bez jakiś istotnych opóźnień (tj. jeszcze żadnego nie zauważyłem, ale nie przykładam do tego wielkiej wagi).
« Ostatnia zmiana: Pn, 30 Listopad 2020, 11:32:51 wysłana przez stachel »

Offline Voitas

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1928 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 11:18:08 »
U mnie dzisiaj dotarł Donżon z Gandalfa. Niestety grzbiet u góry uwalony, chociaż wydawało się, że paczka w miarę OK zapakowana, w karton itd. No cóż.

Offline Grrrgory

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1929 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 11:29:25 »
paczka w miarę OK zapakowana, w karton itd. No cóż.
Itd to znaczy co jeszcze oprócz kartonu? Powietrze? ;)
Do mnie Donżon i Złoty wiek z gandalfa dotarły na szczęście nieuszkodzone, mimo że zapakowane w sam karton, a paczka ciężka dosyć. Dostawa przez RUCH.

Offline Voitas

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1930 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 11:34:02 »
U mnie w paczce tylko Donżon. Bez folii. nic więcej oprócz kartonu nie było.

Offline volker

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1931 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 11:52:22 »
Też  ostatnio  zauważyłem, że przesyłki z RUCHU przychodzą w lepszm stanie niż  z paczkomatu.

Online Konrad

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1932 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 12:07:59 »
Również odebrałem dzisiaj 2 paczki z Gandalfa (Donżon 2 oraz The Goon 4 i Instytut bombowych teorii) i na początku trochę się wystraszyłem gdy zobaczyłem koperty bąbelkowe, ale na szczęście w środku zawartość była owinięta dość grubym kartonem, więc wszystko przyszło w idealnym stanie.





O idealnym stanie nie mogę jednak napisać w przypadku zamówienia z Taniej Książki. Komiksy wrzucone luzem do kartonu i niestety na 6 sztuk 2 do reklamacji. Dziura w grzbiecie Szninkla i ubity grzbiet Trasy Promocyjnej. To raczej nie wina przewoźnika tylko te egzemplarze musiały być już spakowane z wadami.






Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1933 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 12:21:38 »
"Trasa..." z pewnością ma wadę natury "fabrycznej" ;)

Online radef

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1934 dnia: Pn, 30 Listopad 2020, 12:30:54 »
Złożyłem w piątek zamówienie na TaniejKsiążce, choć jednego z komiksów nie mieli dostępnego na magazynie (stan: wysyłka w 3-5 dni), to zamówienie dziś zostało wysłane.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya