Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391674 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1875 dnia: Wt, 17 Listopad 2020, 09:12:15 »
Jakby ktoś chał kupić jakiegoś omnibusa w booksetc.co.uk, to tak pakują :

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline NuoLab

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1876 dnia: Śr, 18 Listopad 2020, 22:22:51 »
Z ciekawości - jest jakieś wydawnictwo prasowe, które oferuje prenumeratę innymi jeszcze sposobami niż przez PP? Można taką Nową Fantastykę zaprenumerować do paczkomatów?

Na stronie Ruchu można zaprenumerować prasę (Nową Fantastyka też jest) z dostawą do kiosków (nie punktów odbioru) ale kolekcji to nie obejmuje z tego co widzę.
https://prenumerata.ruch.com.pl/

Offline eferce

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1877 dnia: Śr, 18 Listopad 2020, 22:32:50 »
Czyli poniekąd: Ruch blokuje kolekcje   :o

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1878 dnia: Śr, 18 Listopad 2020, 22:35:31 »
Ruch to już chyba Orlen.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline starcek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1879 dnia: Śr, 18 Listopad 2020, 22:48:40 »
Czy Tantis to nie jest czasem klon nieprzeczytane.pl? Powrzucałem sobie do koszyczka trochę w jednym, przeszedłem do drugiego - a tam ta sama zawartość koszyka.  ???
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

sum41

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1880 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 14:26:01 »
To widze wies wyprzedzila miasto - mi listonosz dostarcza wszystko do domu nawet ostatnio myslalem ze bedzie kurier z pocztexa a 4 opony zimowek przywiozl mi upchane w swoim malym peźocie 😀

sum41

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1881 dnia: Nd, 22 Listopad 2020, 14:29:22 »
Siemka
Macie teraz jakieś problemy z zamówieniami w sklepach internetowych? 01.11 zamówiłem kilka komiksów w nieprzeczytane.pl i do dziś nie skompletowali zamówienia. Parę dni temu pytałem co jest przyczyna otrzymałem odpowiedz:
"Wydłużony czas realizacji Pana zamówienia wynika z zakłócenia ciągłości dostaw z hurtowni, z której Pana produkty są do nas sprowadzane. Zakłócenia wynikają z problemów logistycznych oraz sytuacji epidemiologicznej w kraju."
Jak do jutra nic się nie ruszy to anuluje i zamówię w tantisie


Ja czekalem na swoje zamowienie 28 dnii i musialem im troche pocisnac w 2 mailach co nic nie dalo, potem wpis na FB w komentarzu ruszy sprawe. Zobacz w opinieo ile w ostatnim czasie maja pociskow...

Juby

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1882 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 11:36:27 »
Jeśli nigdy nie było negatywów o zakupach z Gildii, to właśnie leci pierwszy.

W poprzednią niedzielę złożyłem zamówienie z płatnością na konto z góry. Przelew został zaksięgowany w poniedziałek rano, wtedy też potwierdzono zamówienie, którego realizacja miała trwać 2-3 dni - specjalnie robiłem je w niedzielę, żeby doszło w kolejnym tygodniu. Nie doszło. Do wtorku nie ruszyło nic. W środę o 15:44 dostałem maila, że ze względu na konieczność sprowadzenia jednego z towarów, realizacja opóźni się o 2 dni... I zero info do dziś, na stronie status też bez zmian. Po jakichś 10 telefonach na ich numer, w końcu się dodzwoniłem i dowiedziałem, że mieli jeden komiks ze zniszczonym rogiem, więc sprowadzili w lepszym stanie i "już kompletują". Po tygodniu być może dzisiaj paczka ruszy i być może jutro, albo w środę, po 10 dniach od złożenia zamówienia(!), w końcu ją otrzymam. Ciekawe czy poszłoby tak "szybko", gdybym dziś się nie dobijał... ::)
« Ostatnia zmiana: Pn, 23 Listopad 2020, 11:42:27 wysłana przez Juby »

Offline Uluru

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1883 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 11:46:36 »
Mają teraz dwie bardzo dobre promki więc opóźnienia im się mogą zdarzyć, jeżeli dla ciebie szybkość realizacji jest ważniejsza od faktu że sklep dba o jakość wysyłanego towaru to najlepiej im dopisać w komentarzu do zamówienia "stan nieważny byle szybko".

Offline roble

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1884 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 12:19:01 »
Juby, ogarnij się trochę chłopie..   :)

Offline Dracos

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1885 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 13:06:06 »
Osobiście to bym się cieszył że czekali z wysyłką towaru aż będą mieli na stanie nie uszkodzony egzemplarz, bo jednak w innych księgarniach czasami wysyłają na zasadzie "a może nikt się nie przyczepi".

Obsuwy w terminie realizacji zamówienia mogłyby powodować u mnie tylko stres gdybym zamawiał w jakimś nowym wynalazku albo po przeczytaniu x negatywnych komentarzy.

Offline nori

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1886 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 13:16:45 »
Też miałem opóźnienie w zeszłym tygodniu z Gildii, ale dostałem stosowny mail w miarę szybko, do tego sam zacząłem mieszać w zamówieniu (dokładać, ujmować, łączyć) - dzwoniłem do nich w sumie trzy razy, za każdym razem nie czekałem dłużej niż trzy sygnały, do tego na maile odpowiadają zazwyczaj w miarę sprawnie, i co najważniejsze, satysfakcjonująco. Teraz domówiłem nowości Egmontu, które niby mają mieć premierę za tydzień, ale dzisiaj powinni je dostać, i jakby coś miało się opóźnić, obiecali, że od razu dadzą znać.
8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline zombie001

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1887 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 13:18:56 »
Heh. Mam z Gildią dokładnie tak jak Juby. Przy czym ja nie dzwoniłem, bo nie ma to dla mnie najmniejszego sensu. Z całą pewnością są zawaleni robotą po tej promce na MFKiG.
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1888 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 13:28:26 »
Po prostu trzeba nie kupować jak są promocję  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline tB

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1889 dnia: Pn, 23 Listopad 2020, 13:32:22 »
do tego sam zacząłem mieszać w zamówieniu (dokładać, ujmować, łączyć)
Aż się prosi o wątek: co muszą przez nas znosić sprzedawcy i czy ogarniają :)