Komiksy > Zakupy

Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów

(1/515) > >>

Antari:
Temat, w którym opisujemy swoje doświadczenia zakupowe w danych sklepach internetowych lub stacjonarnych.

Krzysztof_Kuryłło:
ravelo/pwn - czarna lista za januszerkę z masterpasową promocją
bonito - na propsie, dobre ceny plus odbiór osobisty. i przy odbiorze zamówienia dają ciasteczko  ;D
egmont (na allegro) - znośne ceny, ale mają opcję SMART (darmowa wysyłka od 4 dyszek)

KubciO:

--- Cytat: Krzysztof_Kuryłło w Pn, 04 Luty 2019, 13:26:12 ---bonito - na propsie, dobre ceny plus odbiór osobisty.

--- Koniec cytatu ---
Ceny mają przyjemne, to fakt. Ale ostatnie 3 zamówienia kończyły się reklamacją. Może kiedyś się doczekam punktu odbioru w swojej mieścinie. :P

LordDisneyland:
W punkcie odbioru tyż się zdarza, że paniom z półki cuś spadnie, niestety.

Ja tymczasem pierwszy raz byłem w warszawskim sklepie Yatta na Hożej- poszedłem obaczyć co i jak, i przyjemnie się zaskoczyłem, jest dużo lepiej, niż w klitce na Chmielnej. Na przyszłość wiem, gdzie będę kupować Gundamy :)
Jest regał z przecenami, jest też regał z komiksami obcojęzycznymi. Kupiłem m.in. Dema dla córy, przecenioną ''Josephine"", no ale zakupem dnia był HC SheHulk- "Jaded" , taniej niż choćby w Multiversum.
A ponieważ lubię polowania na okazje, chyba od czasu do czasu będę wpadał.


PS- bardzo ciekawy wpis na blogu o Londynie znalazłem- krótka historia ForbiddenPlanet:

https://darkestlondon.com/2011/06/02/comic-shops-of-london-1-forbidden-planet/

asx76:

--- Cytat: KubciO w Pn, 04 Luty 2019, 13:36:26 ---
Ceny mają przyjemne, to fakt. Ale ostatnie 3 zamówienia kończyły się reklamacją.

Może kiedyś się doczekam punktu odbioru w swojej mieścinie. :P

--- Koniec cytatu ---

1. Przyjemne ceny w pewnym stopniu rekompensują przykrość płynącą z reklamacji. Gorzej gdy reklamowany tytuł staje się niedostępny na stronie Bonito. U mnie na kilkanaście ostatnich zamówień tylko 1 obeszło się bez reklamacji.

2. Pomarzyć dobra rzecz... ;) Skoro do tej pory nie ma tam punktu odbioru, to wielce wątpliwe aby zrobili. Białostocki gród też nie ma :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej