Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391744 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #420 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 13:58:46 »
  Standardowo w takich sytuacjach, znowu znaleźli się oszukani. Tylko laczków nie pogubcie, jak promocję z masterpassem dadzą znowu.

Offline Pawelek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #421 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 15:09:46 »
Kto nigdy hipokrytą nie był niech pierwszy rzuci laczkiem i zgasi światło bo ta dyskusja idzie w złą stronę. ;)

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #422 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 15:17:08 »
Wszedłem na Merlin i to 100 naboi ma wpisaną złą cenę wyjściową 92,99 zamiast 119,99, także idę w zaparte, że to błąd, a nie jakaś teoria spiskowa o obracaniu nieswoimi pieniędzmi. Oczywiście może być jeszcze tak, że ktoś specjalnie wpisał złą cenę aby ...  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline robbirob

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #423 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 15:18:00 »
Wszedłem na Merlin i to 100 naboi ma wpisaną złą cenę wyjściową 92,99 zamiast 119,99, także idę w zaparte, że to błąd, a nie jakaś teoria spiskowa o obracaniu nieswoimi pieniędzmi.
Oczywiście, że tak.

Offline Antari

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #424 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 16:43:14 »
Oczywiście, że tak.

Tak? To wyjaśnij dlaczego jeszcze nie jest to poprawione. Pomimo zgłoszeń użytkowników, zamieszania z promocją itd. Gdybyś zapomniał przypomnę, że ta cena wisi tam od końca lutego. Mamy 18 kwietnia. Hmmm ciekawe czemu?

Czekam na jakieś argumenty, że zmiana tej ceny, korekta tego """błędu""" wymaga przebudowy silnika strony czy coś w ten deseń. No dawajcie. Jestem wręcz wygłodniały, tego co wymyślicie.

Z większą naiwnością jaką tu dzisiaj zaprezentowali niektórzy już dawno się nie spotkałem.

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #425 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 16:48:21 »
Tam taki błąd to standard, przy ostatniej dzikiej promocji też tak było z paroma tytułami.

Antari skoro jesteś tak pewnie tej swojej spiskowej teorii, to weź to zgłoś do odpowiednich organów, zamiast się tu produkować z naiwniakami na tym forum.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline parsom

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #426 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 16:51:26 »
Nie wiem co się tak uparliście na bronienie cnoty merlina, skoro oni sami najwidoczniej mają w dupie co ludzie o nich myślą. Każdy kto korespondował z nimi w tej sprawie wie o czym mówię.
Poza tym - zerknijcie sobie np. tutaj: https://www.opineo.pl/opinie/merlin-pl, wygląda na to, ze ostatnio lecą w c... z ponadstandardowym natężeniem.
Można się pomylić w cenie itd. ale do jasnej cholery - jakbym się nie upomniał, to pewnie by nadal wisiało jako zamówienie w realizacji i nikt nie kwapiłby się do kontaktu ze mną, że o zwrocie pieniędzy nie wspomnę.
Oczywiście jakieś nawet sztampowe przeprosiny to już zdecydowanie nie ich poziom, więc nawet ich nie oczekuję.

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #427 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 17:00:50 »
Po tych komentarzach wychodzi na to, że standard obsługi w tym sklepie, wniosek jest jeden, należy wstrzymać się z zakupami aż do następnej extra mega promocji  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #428 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 17:03:06 »
Nie wiem co się tak uparliście na bronienie cnoty merlina, skoro oni sami najwidoczniej mają w dupie co ludzie o nich myślą. Każdy kto korespondował z nimi w tej sprawie wie o czym mówię.
Poza tym - zerknijcie sobie np. tutaj: https://www.opineo.pl/opinie/merlin-pl, wygląda na to, ze ostatnio lecą w c... z ponadstandardowym natężeniem.
Można się pomylić w cenie itd. ale do jasnej cholery - jakbym się nie upomniał, to pewnie by nadal wisiało jako zamówienie w realizacji i nikt nie kwapiłby się do kontaktu ze mną, że o zwrocie pieniędzy nie wspomnę.
Oczywiście jakieś nawet sztampowe przeprosiny to już zdecydowanie nie ich poziom, więc nawet ich nie oczekuję.

Tylko te kilka osób tutaj trolluje broniąc tych praktyk merlina. Czekaj, zaraz któryś z nich napisze, że to ruskie boty wystawiają albo hejterzy ;D

Offline parsom

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #429 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 17:05:57 »
xanar - wiesz  ze jesteś zwykłym trolem, prawda?

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #430 dnia: Cz, 18 Kwiecień 2019, 17:08:14 »
Wolałbym być niezwykłym, ale co począć  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline eridraven

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #431 dnia: So, 20 Kwiecień 2019, 06:13:00 »
Moja przygoda zakończyła się w czwartek gdy po 2 tygodniach od anulowania zamówienia dostałem zwrot pieniędzy. Poszło na zakupy u konkurencji ;) Dzwoniłem do nich 4 raz i 4 razy mówili, że już zlecają księgowości szybki przelew na jutro. Oczywiście go nie było. Obsługa fatalna. Kolejna promocja pewnie i trafi się. Ale po co z niej korzystać. Są inni ;)
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline vision2001

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #432 dnia: Śr, 24 Kwiecień 2019, 10:23:49 »
Wygląda na to, że moje zamówienie z merlin.pl po dwóch miesiącach od zamówienia (m-c od dostępności tytułów 100 Naboi t.5 oraz Garfield #3), po kilku mailach w te i we wte, ruszyło w trasę do RUCHu. Mam nadzieję, że do piątku dojdzie. Słabo zorganizowana akcja. Samemu się było trzeba przypominać, 2-3 razy odpowiadać na to samo pytanie (ostatni raz wczoraj): anulować tytuł 100 naboi z zamówienia? ale mam nadzieję, że jednak obie pozycje do mnie dotrą.

Offline Koora

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #433 dnia: Śr, 24 Kwiecień 2019, 14:17:04 »
Promocja do minus 50% w merlinie.
Może coś komuś wpadnie w oko...
https://merlin.pl/catalog/wiosenne-czyszczenie-magazynow-2019-p12946/

Polecam! Dodatkowo jest jeszcze jedno 50% w tej promocji :D 50% szans na wysyłkę - wyślą albo nie wyślą ;)

Online xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #434 dnia: Śr, 24 Kwiecień 2019, 14:47:52 »
Myślę, że szanse na wysyłkę są mniejsze niż 50%  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój