Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391715 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2370 dnia: Wt, 30 Listopad 2021, 22:33:44 »
Mitologizujecie te bąble.  8)
Tantis nie wrzuca już wypełniaczy i komiksy przychodzą nieuszkodzone w transporcie (bo raz na jakiś czas jest ewidentna katastrofa na magazynie przed pakowaniem) podczas gdy ostatnie zamówienie z Gildii, zapakowane, że ho ho i po czasie zauważyłem, że "Saria" miała lekko walnięty grzbiet.
I chyba się starzeję, bo wzruszyłem ramionami i jak gdyby nigdy nic przeczytałem.  ::)
Że idzie kryzys to będziecie widzieć jak komiksy będą przychodziły wyłącznie obwiązane sznurkiem do snopowiązałek. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online parsom

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2371 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 16:08:50 »
Brakuje mi w NSC 11 groszy do darmowej wysyłki. Znalazł ktoś może sposób na coś takiego?

Offline Rodrigues

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2372 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 18:30:42 »
Zdaje się, że koszyk jest łączony dla całej grupy. Wybierz jakiegoś taniego audiobooka (np. Prawdziwe męstwo - 7,50) albo coś z egzemplarzy poekspozycyjnych nsc (zaczynają się od 16 zł). Nie mam innych pomysłów.

Edit. Obecnie cała masa audiobooków jest tam za 7,50. Pewnie przez te Mikołajkowe promocje.
« Ostatnia zmiana: Śr, 01 Grudzień 2021, 18:34:48 wysłana przez Rodrigues »

Online parsom

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2373 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 18:40:56 »
No właśnie u mnie się te koszyki nie łączą... Dziadostwo, każdy szanujący się sklep powinien mieć w ofercie długopisy i wykałaczki do zapychania koszyka.

Offline Rodrigues

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2374 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 18:43:04 »
Przed chwilą sprawdziłem i wrzuciłem audiobooka z sonii i komiks z nsc. Wlazło. Spróbuj jeszcze raz.

Edit:

Paczaj Pan:

« Ostatnia zmiana: Śr, 01 Grudzień 2021, 18:46:33 wysłana przez Rodrigues »

Online parsom

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2375 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 18:49:41 »
O masz - musiałem się zalogować osobno do każdego z kont, żeby się połączyło. Dzięki!

Offline Koalar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2376 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 20:25:22 »
Chciałem sobie kupić Życie Charliego od Mandioki, ale w jej sklepie już wyprzedane, więc poszukałem gdzie indziej jak najtaniej. Znalazłem w sklepie motyleksiazkowe.pl z rabatem -30%. Taki tam też jest rabat chyba na wszystkie komiksy (choć jest niewiele wydawnictw), więc Mandioca wychodzi dobrze. Wysyłka od 150 zł za darmo. Pakowanie dobre (poprosiłem, żeby komiksy nie ucierpiały w dostawie). Jest tam chyba trochę komiksów, których gdzie indziej już nie ma, więc można sobie coś dobrać. Jednak dużym minusem sklepu jest to, że pokazuje pozycje, których już nie ma na stanie (można to trochę obejść poprzez sortowanie: W magazynie - pokazuje wtedy najpierw te pozycje, których jest najwięcej w magazynie).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline Eyeless

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2377 dnia: Śr, 01 Grudzień 2021, 21:05:51 »
Koalar, dzięki za cynk, chyba sobie skompletuje braki z lost in time :)

Offline Lipa

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2378 dnia: Pt, 03 Grudzień 2021, 06:42:34 »
https://www.bestcomics.pl/

Brał tu coś kiedyś? Legit sklep czy to jakiś scam?

Offline Dracos

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2379 dnia: Pt, 03 Grudzień 2021, 06:52:25 »
Normalny sklep, kilka razy coś kupowalem, pakowanie ok ale bez fajerwerków. Plusem jest to ze czasami maja rzeczy gdzie indziej już nie dostępne.

Online vision2001

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2380 dnia: Pt, 03 Grudzień 2021, 08:11:25 »
https://www.bestcomics.pl/

Brał tu coś kiedyś? Legit sklep czy to jakiś scam?
Slyszales o Centrum Komiksu z Warszawy? No to BestComics to dziecko CK. Tak samo jest z KomiksEnklawa na allego.

Offline Lipa

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2381 dnia: Pt, 03 Grudzień 2021, 08:45:48 »
Slyszales o Centrum Komiksu z Warszawy? No to BestComics to dziecko CK. Tak samo jest z KomiksEnklawa na allego.
Dziękuję za informację

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2382 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 10:11:18 »
Panowie, jak wygląda kwestia tego typu: kupuje się towar w jakimś sklepie przez Ceneo i jest tam "parasolka", czyli zakup kupującego jest chroniony (czy coś w ten deseń). Płaci się przelewem. Następnie dołącza do Programu Ochrony Konsumentów. Czy sklep może bezkarnie anulować takie zamówienie zwracając kasę?

Online misiokles

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2383 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 10:48:13 »
Może. Te wszystkie programy są po to, by klient nie stracił kasy albo dostał produkt zgodny z zakupem.

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2384 dnia: Śr, 08 Grudzień 2021, 11:21:41 »
Przeczytacie regulamin będziecie wszystko wiedzieć.
Twój komiks jest lepszy niż mój