Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 391695 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline neo789

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2310 dnia: Pt, 15 Październik 2021, 19:14:40 »
Polecam Chodnik Literacki. Mają fajne zniżki i przesyłki (3 krotnie) docierały do mnie w stanie idealnym.

Offline Amer

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2311 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 15:07:10 »
O cholibka, jakie piękne obwoluty dla starych książek tworzy ten pan: https://allegro.pl/uzytkownik/VintageEd

Na FB:
https://m.facebook.com/Antykwariat-Czu%C5%82a-jest-noc-102615391609736

Zamówiłem dwie książki. Dostałem to, czegom szukał, a dodatkowo obłożone nowymi obwolutami. Tworzy też chyba na zamówienie. Bierze czasem wzory z zagranicznych oryginałów i przerabia jedynie tytuły na polskie. Super znalezisko, może komuś się przyda. Polecam też sekcję ocen, bo parę fajnych rzeczy już się sprzedało, a przez jakiś czas skończone oferty można podejrzeć.

Dodatkowo na FB widać, że poza obwolutami tworzy też pudełka na książki.
Poloniusz: Cóż czytasz, mości książę?
Hamlet: Dymki, dymki, dymki.

Offline KubciO

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2312 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 15:23:54 »
No ładne. Ciekaw jestem, czy jakbym wysłał Ralpha Azhama, to skleciłby mi integralka w pudełku. 8)

@Amer, kontaktowałeś się w wiadomości prywatnej przez Fb?

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2313 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 15:38:03 »
No ładne. Ciekaw jestem, czy jakbym wysłał Ralpha Azhama, to skleciłby mi integralka w pudełku. 8)

Obawiam się, że kosztowałoby to horrendalną kasę ;(

Offline Amer

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2314 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 15:46:33 »
Z gościem nie miałem kontaktu. Po prostu znalazłem wersję książki, którą szukałem, a do zakupu przekonała mnie obwoluta, której w innych tego typu ofertach po prostu nie było.

Dodam jeszcze, że obwoluty są dość grube; czuć, że jakość wykonania jest wysoka.
Poloniusz: Cóż czytasz, mości książę?
Hamlet: Dymki, dymki, dymki.

Offline starcek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2315 dnia: Wt, 26 Październik 2021, 15:50:12 »
Troszku mu rurka zmięknie, gdy go pozwą za naruszenie praw autorskich.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline kubisz

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2316 dnia: Śr, 27 Październik 2021, 21:26:26 »
Duży plusior dla Gildii. Miałem w zamówieniu komiks, na którego premierę musiałbym jeszcze przynajmniej 2 tygodnie poczekać. Wczoraj przed południem telefon do BOKu, miła Pani załatwiła przeniesienie tegoż komiksu do kolejnego zamówienia i szybkie wysłanie pozostałych pozycji - dziś rano czekały w paczkomacie. W środku w dużym pudle nowi "Strażnicy" - zapakowani pancernie w osobnym pudełku, pozostałe komiksy też pancernie w kolejnym pudełku. Taka matrioszka. Dużo tektury i folii bąbelkowej. Komiksy igła i trzeba byłoby naprawdę się postarać, żeby coś uszkodzić w transporcie. Tantis, weź se to przeczytaj ::)

ukaszm84

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2317 dnia: Śr, 27 Październik 2021, 21:51:46 »
To prawda, Gildia rządzi na prawie wszystkich polach poza cenowymi. Mnie też bardzo pozytywnie ostatnio zaskoczyli pod kątem podejścia do kontaktu z klientem.

Cytuj
Dzień dobry,

z przykrością informujemy, że nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienia na następujące tytuły:

+ Asteriks - 37 - Asteriks w Italii.
(niestety już w kilku dostawach dotarł do nas egzemplarz uszkodzony)   

W związku z zaistniałą sytuacją mamy kilka możliwości:
- możemy anulować zamówienie i zwrócić zapłaconą kwotę.
- możemy wysłać resztę produktów i rozliczyć się za niezrealizowane pozycje.
- możemy dokonać zamiany na inną pozycję o takiej samej cenie, wyższej lub niższej.
- możemy poczekać z realizacją zamówienia do 7-14 dni roboczych, być może wspomniane pozycje będą znowu dostępne.


Przepraszamy i czekamy na Twoją decyzję w sprawie sposobu realizacji zamówienia.

Offline Rafa

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2318 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 09:54:22 »
Gildia w 99,9999% to przykład wzorcowego podejścia do klienta.

Offline Gazza

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2319 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 11:30:50 »
(...) Tantis, weź se to przeczytaj ::)
Właśnie. Kupiłem u tych dziadów Diunę (książka) z prośbą o bezpieczne opakowanie na okoliczność dostawy - oczywiście przyszła trafiona (ubity narożnik i pognieciona obwoluta). Zapakowana luzem w tekturowe opakowanie. Nie polecam.

Offline kubisz

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2320 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 11:37:19 »
Moja przygoda była prawie identyczna - roboty przyjmujące zamówienie i/lub roboty pakujące olały prośbę o porządne zapakowanie. "Prawie", bo zamówienie przyszło nieuszkodzone, ale nie wiem jakim cudem. Tym samym również nie polecam tego allegrowicza, zdaję się na Gildię. Choć ja nie robię aż tak dużych zakupów, jak większość Koleżanek i Kolegów tutaj, więc ten pewien wzrost kosztów zamówienia jestem w stanie zaakceptować.

Offline chch

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2321 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 12:10:55 »
Egmont.pl - paczka z czterema komiksami (Tom Strong 2, Iznogud 4, KiK ZK 1, Emilka Sza - dosyć ciężka) dotarła w stanie idealny (no, może nie tyle paczka co komiksy, które zawierała). Nie było żadnego wypełnienia, ale zapakowano tak, żeby rogi paczki chroniły zawartość (czyli jak większość).

Offline Death

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2322 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 12:15:13 »
Mnie też trochę wkurza ostatnio Tantis i sobie spróbowałem innych rozwiązań:



Zobaczymy.

Offline licinus

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2323 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 13:35:25 »
Robił ktoś ostatnio zakupy w Multiszop.pl? Ciekawi mnie zwłaszcza jakość pakowania.

Offline Dracos

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2324 dnia: Cz, 28 Październik 2021, 13:46:36 »
Robił ktoś ostatnio zakupy w Multiszop.pl? Ciekawi mnie zwłaszcza jakość pakowania.

Robiłem, ale tylko książek (co prawda w HC) pakowanie jak w Tantis tj dwa kartony tak na krzyż sklejone bardzo ciasno żeby nie było luzów. Do mnie dotarły nieuszkodzone więc było ok, ale na pancerne pakowanie z wypełnieniem i dużą ilością folii bąbelkowej się nie nastawiałem. Wątpię żeby przy komiksach była inna sytuacja.