Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 393957 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline misiokles

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2235 dnia: Śr, 09 Czerwiec 2021, 19:01:34 »
Przepraszam za post po postem, ale się pogubiłem. Czy czytam.pl to ten sam holding co nieprzeczytane.pl? Czy można tam spokojnie zamawiać? Nie mogę znaleźć postu, do której grupy należy nieprzeczytane.pl...

Online Konrad

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2236 dnia: Śr, 09 Czerwiec 2021, 19:10:50 »
Nie, czytam.pl to co innego.

Do grupy z nieprzeczytane.pl należy jeszcze:
merlin.pl
mestro.pl
profit24.pl

Offline kenji

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2237 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 11:06:36 »
czy są jakieś sklepy internetowe które nagradzają rabatem stałych klientów - tak jak robi to bonito - czyli dodatkowe 5% za zakupy powyżej jakiejś kwoty...
Tylko że ceny w bonito już nie takie atrakcyjne ....

dzięi

Offline Pawel.M

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2238 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 18:13:04 »
Czytam.pl - ja mam tam rabat 7%. Tylko już nie będę tam kupował - ta księgarnia przypomina mi niePrzeczytane, o którym ktoś na Ceneo trafnie napisał:

"Jak jest OK, to jest OK, ale jak jest problem, to jest naprawdę problem".

Czytam.pl ma długie terminy realizacji zamówień (u mnie ostatnio były to bodajże 3 tygodnie) i fatalną infolinię (mało co można załatwić).

Offline stachel

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2239 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 18:47:10 »
TaniaKsiazka pod warunkiem, że konto założyłeś dawno temu. Mieli pokazać nowy program lojalnościowy, ale coś im nie idzie od 1,5 roku.

Offline NuoLab

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2240 dnia: Pt, 11 Czerwiec 2021, 22:38:14 »
Czytam.pl ma długie terminy realizacji zamówień (u mnie ostatnio były to bodajże 3 tygodnie) i fatalną infolinię (mało co można załatwić).

Miał Kolega pecha, zamawiam tam dość sporo i to nie tylko komiksów i nigdy nie czekałem na wysyłkę dłużej niż tydzień. Ostatnio złożyłem zamówienie wieczorem 01.06 a 04.06 już było wysłane. Co do infolinii nie musiałem korzystać. Przyrównywanie czytam.pl do nieprzeczytane jest moim zdaniem krzywdzące.

Offline wolfheart

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2241 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 13:29:31 »
We wtorek skorzystałem z promki w Smyku i zamówiłem Orwella. Komiks przyszedł podrapany z z otartymi rogami , zerwaną naklejką po chyba byłej cenie , jednym słowem jakiś leżak , poekspozycyjna sztuka lub pochodzi ze zwrotu. Dziś go zwracam. Zobaczymy . Wcześniej kupowałem u nich i wszystko było tip top zafoliowane bez uszkodzeń. Także uważajcie.

Offline perek82

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2242 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 14:06:17 »
Wyskoczyła mi na allegro oferta na komiks Przybysz. W opisie, że rozerwana folia. 35 zł. Pomyślałem wezmę. Dzisiaj otwieram. I jak na tę cenę stan super. Parę znaków po cyrklu na tylnej okładce. Księgarnia Tezeusz. Ja jestem zadowolony bo w takim stanie to czasem za pełną cenę przychodzi.
Trwa zabawa w wybieranie komiksów, które koniecznie trzeba przeczytać. Jeśli lubisz takie akcje, to zajrzyj tutaj:
https://forum.komikspec.pl/komiksowe-top-listy/100-komiksow-ktore-musisz-przeczytac-(przed-smiercia)/

Offline Pawel.M

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2243 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 15:43:10 »
Miał Kolega pecha, zamawiam tam dość sporo i to nie tylko komiksów i nigdy nie czekałem na wysyłkę dłużej niż tydzień. Ostatnio złożyłem zamówienie wieczorem 01.06 a 04.06 już było wysłane. Co do infolinii nie musiałem korzystać. Przyrównywanie czytam.pl do nieprzeczytane jest moim zdaniem krzywdzące.
Do niePrzeczytane sprzed kryzysu. Tam też na infolinii nic nie szło załatwić. Więc jak było dobrze, to było dobrze, ale byle problem rósł do gigaproblemu.

Dziwi mnie, że zawsze dostajesz szybko z czytam.pl, bo oni mają chyba małe magazyny i co chwila na coś czekają.

sum41

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2244 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 18:31:58 »
Wyskoczyła mi na allegro oferta na komiks Przybysz. W opisie, że rozerwana folia. 35 zł. Pomyślałem wezmę. Dzisiaj otwieram. I jak na tę cenę stan super. Parę znaków po cyrklu na tylnej okładce. Księgarnia Tezeusz. Ja jestem zadowolony bo w takim stanie to czasem za pełną cenę przychodzi.

Tez od nich juz regularnie biore maja tez uzywki ale ladnie opisane co i jak.

Offline bibliotekarz

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2245 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 21:20:57 »
Tez od nich juz regularnie biore maja tez uzywki ale ladnie opisane co i jak.
Biorę od nich raczej stare książki, bo nie zależy mi aż tak bardzo na ich stanie. Opisy może się ostatnio poprawiły, ale były zupełnie z dupy - wszędzie identyczna formułka "oprawa porysowana, brzegi stron zakurzone". Odesłałem Batman. Ziemia Jeden. Taki sam standardowy opis a w rzeczywistości brak połowy obwoluty , strony się rozłażą. Nigdy nie zamieszczają zdjęć faktycznego stanu, zawsze tylko zdjęcie ze strony wydawcy. Tak więc treści zamieszczane przez nich na allegro to kopiuj - wklej a co się dostanie to ruletka.
Batman returns
his books to the library

Offline zombie001

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2246 dnia: Cz, 17 Czerwiec 2021, 22:53:16 »
We wtorek skorzystałem z promki w Smyku i zamówiłem Orwella. Komiks przyszedł podrapany z z otartymi rogami , zerwaną naklejką po chyba byłej cenie , jednym słowem jakiś leżak , poekspozycyjna sztuka lub pochodzi ze zwrotu. Dziś go zwracam. Zobaczymy . Wcześniej kupowałem u nich i wszystko było tip top zafoliowane bez uszkodzeń. Także uważajcie.
Ja zamówiłem 5 komiksów. Dziś odebrałem z paczkomatu. 4 przyszły nietknięte, wyglądają jak nówki, świeżo pakowane.

Jeden dotarł w stanie mocno średnim. Raczej nie kwestia słabego pakowania, bo trudno mi uwierzyć, że tylko on by się tak obił. Prawdopodobnie sztuka że zwrotu.


Normalnie to nie jestem takim wielkim estetą, ale tutaj to rzeczywiście wygląda fatalnie. Rozumiem, że jak np. w poniedziałek skoczę do stacjonarnego Smyka z reklamacją, to  powinni mi zwrócić kasę?
KEEP CALM AND HATE EVERYONE

Offline Global

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2247 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 21:47:48 »
Nie polecam robienia zakupow w firmowym sklepie Boom Studios. Zakupilem Brzrkr #1 Convention Exclusive. Komiks kosztowal 60$ + 28$ za przesylke. Myslalem, ze wiedza jak pakowac. Zle myslalem.

Zapakowali komiks w cienka tekturke i wyslali przez Atlantyk!



Pewnie skonczy sie na zwrocie kosztow, bo naklad wyprzedany. Najgorsze, ze maja mi wyslac jeszcze jedna rzecz :/.

Offline Rafa

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2248 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 22:39:24 »
Odebrałem w salonie Smyka Animalmana z ostatniej promocji. Stan igła.

Offline wolfheart

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #2249 dnia: Pt, 18 Czerwiec 2021, 23:38:56 »
Ja zamówiłem 5 komiksów. Dziś odebrałem z paczkomatu. 4 przyszły nietknięte, wyglądają jak nówki, świeżo pakowane.

Jeden dotarł w stanie mocno średnim. Raczej nie kwestia słabego pakowania, bo trudno mi uwierzyć, że tylko on by się tak obił. Prawdopodobnie sztuka że zwrotu.


Normalnie to nie jestem takim wielkim estetą, ale tutaj to rzeczywiście wygląda fatalnie. Rozumiem, że jak np. w poniedziałek skoczę do stacjonarnego Smyka z reklamacją, to  powinni mi zwrócić kasę?
Tak. Powinno być bez problemu. Ja oddałem nawet nie spytała dlaczego od razu zwróciła kasę.