Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 394444 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

ramirez82

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1845 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 18:34:06 »
Na przykład mój kumpel musiał w ogole zrezygnować z zakupów w Empiku tylko dlatego, że nazywa Zbigniew Sifripioł. Przykre, ale prawdziwe.

Taaaa, jasne, "mój kumpel". ;)

Offline Kadet

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1846 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 18:38:18 »
Na przykład mój kumpel musiał w ogole zrezygnować z zakupów w Empiku tylko dlatego, że nazywa Zbigniew Sifripioł.

Oh, dear.
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Pawelek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1847 dnia: Cz, 29 Październik 2020, 20:25:28 »
Na przykład mój kumpel musiał w ogole zrezygnować z zakupów w Empiku tylko dlatego, że nazywa Zbigniew Sifripioł. Przykre, ale prawdziwe.
Coś w tym musi być, bo mój kolega Artur Ditou miał podobnie.

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1848 dnia: Pt, 30 Październik 2020, 13:46:09 »
Czytam.pl:





Poprosiłem o dobre pakowanie, by komiksy nie uległy uszkodzeniu w transporcie. Tantis podobne prośby zawsze miał w dupie i pakowali tak jak zawsze. A tutaj chyba aż przesadzili ;) Każdy komiks osobno w folię bąbelkową, karton wypełniony papierami, full wypas!

No to raczej loteria, bo dla mnie już folii nie starczyło.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gustavus_tG

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1849 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 20:18:51 »
Ma ktoś może jakieś doświadczenia z bestcomics.pl, żeby polecić, ewentualnie odradzić tam zakupy?

ramirez82

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1850 dnia: Śr, 04 Listopad 2020, 21:05:46 »
No to raczej loteria, bo dla mnie już folii nie starczyło.

Całą zużyli na moje zamówienie ;)

Offline Dracos

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1851 dnia: Pt, 06 Listopad 2020, 09:13:38 »
Ma ktoś może jakieś doświadczenia z bestcomics.pl, żeby polecić, ewentualnie odradzić tam zakupy?

Ja zamawiałem u nich kilka razy cen nie maja tragicznych za to często mają w na stanie rzeczy które w innych miejscach zniknęły. Pakowanie ok nie wiem czy standard gildii bo nie pamiętam tak dokładnie, ale na pewno na tych kilka zamówień ja byłem zadowolony. A tak przy okazji wcześniej nazywali się centrumkomiksu

Offline Gustavus_tG

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1852 dnia: Pt, 06 Listopad 2020, 16:22:44 »
Dzięki za informację. No właśnie chciałem zamówić z powodu, o którym piszesz: "w innych miejscach zniknęły" i dlatego nie byłem do końca pewien, jakiego stanu oczekiwać. Ale jak u Ciebie było ok, to nie powinno być problemu. A z tym centrumkomiksu to dopiero po napisaniu posta na ich stronce znalazłem, ale dzięki za zwrócenie uwagi   ;)

Offline PawelC

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1853 dnia: Pn, 09 Listopad 2020, 19:46:07 »
Tantis, duże zamówienie z całego miesiąca za około 1k zł. Kupuję tam dość długo i nie było do tej pory skuchy, ale jak wiadomo zawsze jest ten pierwszy, a "nie wiem jakim cudem ale wszystko dotarło ok" nie można już powiedzieć.

Tradycyjnie poprosiłem przy składaniu zamówienia o dobre pakowanie żeby uniknąć ewentualnych reklamacji i tradycyjnie nic to nie dało :). Komiksy spakowane w za duży karton, w środku dosłownie jakiś skrawek folii bąbelkowej i odrobina papieru.
Kurier Inpost przy okazji dołożył swoje bo postanowił wcisnąć do skrytki ten wielki karton z równie wielkim kartonem z Multiversum który akurat przypadkiem przyszedł tego samego dnia. Dodatkowo zakładam, że musiała mu ta paczka najzwyczajniej upaść lub nią rzucił, bo efekt był taki, że przywitała mnie zmaltretowana paczka z dziurą wielkości pięści i większością zamówienia które wygląda jak po crash teście :).

Na szczęście historia ma happy end bo reklamacja poszła wzorowo. Jeden mail z opisem i zdjęciami, natychmiastowa odpowiedź i odbiór komiksów przez kuriera, po kilku dniach dostałem ponownie do paczkomatu wymienione pozycje które tym razem były opakowane pancernie. Serio, folii było absurdalnie dużo, szkoda tylko, że ileś tam komiksów musiało być najpierw zniszczonych żeby tym się skończyło.

Fun fact, jak wiadomo, jak coś nie może zdarzyć się dwa razy, to się zdarzy. Tak się jakoś poskładało, że ponownie jednego dnia dostałem reklamowane komiksy z Tantis i wielkie pudło z MVM. Po odczycie SMS'a, że w skrytce jest więcej paczek pierwsze co mi przeszło przez głowę to pytanie czy właśnie czeka mnie powtórka z rozrywki :).

Offline Kadet

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1854 dnia: Śr, 11 Listopad 2020, 00:19:52 »
Tantis ma chyba taką procedurę w przypadku reklamacji, a przynajmniej reklamacji komiksów. Kiedyś też reklamowałem u nich komiks, też poszło gładziutko i też nowy komiks przyszedł opakowany chyba w dwadzieścia metrów bieżących folii bąbelkowej. A najśmieszniejsze, że nie reklamowałem obicia, tylko podwójnie wydrukowane strony :)
Proszę o wsparcie i/lub udostępnienie zbiórki dla dziewczynki z guzem mózgu: https://www.siepomaga.pl/lenka-wojnar - PILNE!

Dzięki!

Offline Tanatos

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1855 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 14:49:57 »
Siemka
Macie teraz jakieś problemy z zamówieniami w sklepach internetowych? 01.11 zamówiłem kilka komiksów w nieprzeczytane.pl i do dziś nie skompletowali zamówienia. Parę dni temu pytałem co jest przyczyna otrzymałem odpowiedz:
"Wydłużony czas realizacji Pana zamówienia wynika z zakłócenia ciągłości dostaw z hurtowni, z której Pana produkty są do nas sprowadzane. Zakłócenia wynikają z problemów logistycznych oraz sytuacji epidemiologicznej w kraju."
Jak do jutra nic się nie ruszy to anuluje i zamówię w tantisie

Offline kubisz

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1856 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 15:02:09 »
Dzisiaj każdą obsuwę czegokolwiek w jakiejkolwiek branży można tłumaczyć epidemią... Ostatnio zamawiałem tylko w Tantisie i Gildii - przyszło bardzo szybko.

Offline Voitas

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1857 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 15:17:23 »
nieprzeczytane.pl zawsze ma takie opóźnienia ostatnimi czasy

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1858 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 15:20:59 »
ameo.pl - nie polecam, każą sobie odsyłać we własnym zakresie, po tygodniu upomniałem się jak wygląda sytuacja, to łaskawie zwrócili mi kasę na konto bez kosztów wysyłki.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline parsom

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1859 dnia: Cz, 12 Listopad 2020, 15:57:08 »
Siemka
Macie teraz jakieś problemy z zamówieniami w sklepach internetowych? 01.11 zamówiłem kilka komiksów w nieprzeczytane.pl i do dziś nie skompletowali zamówienia. Parę dni temu pytałem co jest przyczyna otrzymałem odpowiedz:
"Wydłużony czas realizacji Pana zamówienia wynika z zakłócenia ciągłości dostaw z hurtowni, z której Pana produkty są do nas sprowadzane. Zakłócenia wynikają z problemów logistycznych oraz sytuacji epidemiologicznej w kraju."
Jak do jutra nic się nie ruszy to anuluje i zamówię w tantisie


Sprawdź sobie co się od dawna pisze o nieprzeczytane w sieci, anuluj i zamawiaj u innych, bo szkoda nerwów.