Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 394811 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Tysonek

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1440 dnia: Pt, 27 Marzec 2020, 08:33:59 »
W środę parę mang zamówione w gildii, dziś już do odbioru w ruchu, pakowanie jak zwykle bardzo dobre :)

Offline Arne

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1441 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 11:42:12 »
Mam dwa pytania:
1. Robil ktos zakupy w Multiszopie? Jak tam wyglada obsluga zamowien, pakowanie, kontakt ze sklepem, ewentualne reklamacje?
2. Czy ktos wie, jak szybko po premierze pojawiaja sie nowosci w Tantis? Chodzi mi glownie o Egmont.

Offline PJP

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1442 dnia: Śr, 15 Kwiecień 2020, 12:58:41 »
Robię od pewnego czasu zakupy w Multiszopie. Obsługa zamówień ok, można domówić itd., są elastyczni. Kontakt bardzo szybki. Pakowanie OK. Nie jest jakoś pancernie ale nic się nie dzieje. Co do reklamacji nie wypowiem się. Na razie wszystko ok.
Różnie jest z tym pojawianiem się bo też obserwuję, czasem mają szybko, czasem trzeba zaczekać.

Offline LordDisneyland

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1443 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 05:43:04 »
Jeszcze co do multiszopu- mają w ofercie komiksy anglojęzyczne, np jest Joe Sacco, ale nie mam pojęcia, jak je wyłowić z działu komiksy :)
,, - Eeeeech.''

brvk

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1444 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 21:18:51 »
Czy sklepy Tania Książka, Tantis, Czytam.pl realizują zamówienia na bieżąco? Zamówiłem ostatnio w Nieprzeczytane i realizacja trwała prawie miesiąc, więc teraz wolałbym spróbować u kogoś innego.

Offline LordDisneyland

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1445 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 22:00:54 »
TaniaKsiążka zwykle każe na siebie czekać.
,, - Eeeeech.''

Offline death_bird

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1446 dnia: Nd, 19 Kwiecień 2020, 22:44:21 »
W Tantis robiłem zamówienie na początku kwietnia. Żadnych problemów z terminem realizacji.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Arne

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1447 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 07:33:23 »
Tantis i czytam.pl bez problemu- realizuja na biezaco. Tania ksiazka - bywa roznie, ale zazwyczaj, trzeba czytac jakis tydzien dluzej na realizacje.

Offline Rafa

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1448 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 13:11:48 »
Uwaga na Merlin. Przez 3 tygodnie nie byli w stanie żadnej zakupionej pozycji ściągnąć.  Telefony, maile nie pomagały.
Omijać szerokim łukiem!

Juby

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1449 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 13:28:15 »
Co powiecie o Dadada.pl? Dopiero dziś dowiedziałęm się o tym sklepie, a widzę, że mają najtaniej komiksy. Dobrze u nich idzie z wysyłką?

Offline asx76

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1450 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 13:39:15 »
Co powiecie o Dadada.pl? (..) Dobrze u nich idzie z wysyłką?

W ubiegłym roku kilka razy kupiłem tam książki. Wszystko było OK.
Natomiast nie mam zielonego pojęcia, jak to wygląda teraz.

Offline eyesore

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1451 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 14:03:39 »
Uwaga na Merlin. Przez 3 tygodnie nie byli w stanie żadnej zakupionej pozycji ściągnąć.  Telefony, maile nie pomagały.
Omijać szerokim łukiem!
,

mam to samo, dostawa miał być przed świętami, jeszcze czekam

Offline Koora

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1452 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 14:40:30 »
Ja miałem 2 zamówienia z Merlina. Jedno przyszło po 3 tygodniach, a na drugie czekam.
Faktem jest, że ze 2 razy przepraszali już za opóźnienie. Nie spieszy mi się, ale jest to irytujące.

Online parsom

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1453 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 15:58:41 »
Przed świętami byłem już o krok od złożenia zamówienia w merlinie, ale zerknąłem na aktualne opinie o nich i już było dla mnie jasne, że coś im teraz (znowu) nie wychodzi.

Zamówiłem więc część w tantisie (szybko, bezproblemowo - jest nawet opcja samodzielnego edytowania zawartości paczki - oczywiście dopóki nie wyślą).
A drugą część w ravelo. I tu pakowanie symboliczne - sam karton. W efekcie Świat Edeny lekko ubity. Wymienić nie chcą, bo już nie mają. Ja nie chcę zwrotu pieniędzy. I jest pat. Mniejsza z tym, ale dość słaby kontakt - nie wymienimy bo nie mamy i w sumie sam mam dopytywać co w takiej sytuacji.

Offline nocny

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1454 dnia: Pn, 20 Kwiecień 2020, 23:19:42 »
Ja zamówienie w Merlinie złożyłem 3 kwietnia, na paczkę czekam już 17 dni, kilkukrotnie przesuwali datę wysyłki, teraz przesunięta jest na 24 kwietnia.