Autor Wątek: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów  (Przeczytany 394479 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Arne

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1410 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 09:03:07 »
Jestes NAJLEPSZA! :D
Bez ciebie ten sklep nie da rady ;)

Offline Pawel.M

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1411 dnia: Wt, 03 Marzec 2020, 09:22:43 »
glutamiluta
Nie wiem czy Cię to interesuje, ale jeszcze w 2018 roku bardzo dużo zakupów robiłem w Ravelo (komiksy i książki fantastyczne) i przy okazji PWN-ie (książka naukowa). Od kiedy w bodajże 2018 roku wprowadziliście opłaty za wysyłkę do własnej księgarni (czyli PWN-owskiej) kupiłem w Ravelo/PWN równe ZERO książek i komiksów. Kupowanie w Ravelo mi się nie kalkuluje w tej sytuacji, a zamówienia z samego PWN nie są warte nabijania kilometrów.

Offline Arne

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1412 dnia: Śr, 04 Marzec 2020, 21:01:52 »
Kilka postów wcześniej opisałem moje perturbacje z ostatnim zamówieniem z Ravelo. Miło jest mi zakomunikować, że dzięki nieocenionej i bezinteresownej pomocy naszej koleżanki Glutymiluty w dniu dzisiejszym znalazłem w skrzynce pocztowej brakujący, nowiutki, bezpiecznie zapakowany(!) komiks. Nie będę się w tym miejscu rozpisywać na temat sposobu załatwienia sprawy, ale jestem bardziej niż usatysfakcjonowany finałem tej historii.
 Niezmiernie się cieszę, że forumowa brać ( i siostrzać?) trzyma się razem i potrafi sobie pomagać, gdy tylko może. Chłopaki i dziewczęta: tak trzymać!
Glutamiluta: jeszcze raz powtórzę: jesteś najlepsza! Widać, że robisz, co możesz, żeby ten dyskont lepiej funkcjonował. Niech inni robią tak dobry PR sklepowi Ravelo, jak ty, a opinia o nim na tym forum (i nie tylko) na pewno się zmieni na lepsze!
Dzięki!

Offline nori

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1413 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 13:49:55 »
Ostatnie zakupy w Gildia i Bonito.
Gildia bardzo ugodowa, dało się zamówić coś wcześniej, później dorzucić do zamówienia kolejne pozycje, dostosowali się także do terminu wysyłki. Paczka jak zawsze bardzo dobrze zabezpieczona, wszystko w idealnym stanie.

Bonito. Dwie pozycje od Egmontu z Marvela (te w miękkich oprawach ze skrzydełkami) miały strasznie przesunięte grzbiety - aż o 3 mm! Bez najmniejszego problemu wymienili.

8studs blog o klockach LEGO, komiksach i filmach.

Offline freshmaker

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1414 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 16:35:45 »
na amazon.com oprócz przesyłki dodali import fees. to świeża sprawa? nie kupowałem tam od roku.

Bender

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1415 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 17:02:03 »
Nie, juz od dawna jest. Nie we wszystkich produktach.

Offline Pawelek

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1416 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 20:53:59 »
Zaliczka na opłaty celne. Wg. regulaminu jeżeli opłat nie będzie to zwracają w ciągu 90 dni. Ja zwrotu nie dostałem ale dopiero niecały miesiąc temu komiksy przyszły.

Offline freshmaker

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1417 dnia: Cz, 05 Marzec 2020, 22:39:58 »
kupowałem na amazon przez 15 lat ale ciagle reklamacje rozwalonych komiksów mnie wykończyły psychicznie. punktem krytycznym było wysłanie do mnie 3 omnibusow w giga kartonie do których dhl doliczył mi VAT. przestałem tam zamawiać.

ta pozycja z opłatami zawsze tam była ale przy podsumowaniu wskazywała zero.

Offline freshmaker

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1418 dnia: Nd, 08 Marzec 2020, 15:08:50 »
pytanie do zorientowanych - kto dostarcza obecnie wysylki ze sklepu 2000ad? nie zamawiałem tam od kilku lat, ale kiedyś pamietam ze dochodziło 50%.

Offline AntekSocjalny

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1419 dnia: Pn, 09 Marzec 2020, 10:44:52 »
Serwus. Ktos zamawiał komiksy ze sklepu Lideria.pl? Jakies opinie?

Offline xanar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1420 dnia: Pn, 09 Marzec 2020, 10:49:24 »
To samo co Ravelo
Twój komiks jest lepszy niż mój

ramirez82

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1421 dnia: Wt, 10 Marzec 2020, 09:05:39 »
Jakieś problemy z dostępnością nowych tytułów w większej ilości księgarń, wcześniej też tak było? Szukając przez ceneo, nie mogę skompletować zamówienia w kilkoma tytułami w dobrej, taniej księgarni (np. Tantis). Aliens Labirynt zdążyło wywiać, Shangri-La i Szósty rewolwer t.6 w ogóle nie ma, Largo Winch t.8 w sklepie jest, przez ceneo nie znajduje...

Offline weiter

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1422 dnia: Nd, 22 Marzec 2020, 14:58:00 »
Jakieś problemy z dostępnością nowych tytułów w większej ilości księgarń, wcześniej też tak było? Szukając przez ceneo, nie mogę skompletować zamówienia w kilkoma tytułami w dobrej, taniej księgarni (np. Tantis). Aliens Labirynt zdążyło wywiać, Shangri-La i Szósty rewolwer t.6 w ogóle nie ma, Largo Winch t.8 w sklepie jest, przez ceneo nie znajduje...
Ciekawe.. mnie się wyświetlają
https://www.ceneo.pl/91002288
https://www.ceneo.pl/91270499
https://www.ceneo.pl/91270498
https://www.ceneo.pl/91675400
albo mam coś spierdzielone w wyszukiwarce...

Offline Koalar

Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1423 dnia: Nd, 22 Marzec 2020, 15:10:09 »
Wziąłem kilkanaście komiksów ze sklepu Non Stop Comics (promka -45%). Nawet było trochę folii bąbelkowej na dnie. Pudło miało rozdarte 2 narożniki, tak że ładnie było widać komiksy w środku. O dziwo latające wewnątrz komiksy raczej nie ucierpiały (paczkomaty), choć jeden ma ubity róg (może taki wsadzony). Generalnie słabe pakowanie (= ryzykowny zakup).
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Tysonek

  • Gość
Odp: Sklepy internetowe, stacjonarne - wrażenia z zakupów
« Odpowiedź #1424 dnia: Nd, 22 Marzec 2020, 15:31:22 »
Napisz do nich to ci wymienią.