Autor Wątek: Róbmy dobrze  (Przeczytany 26702 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Alexandrus888

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #30 dnia: Pn, 11 Kwiecień 2022, 20:55:34 »
Teraz premierą jest Prywaciarz, z tej okazji został dodrukowany prequel, czyli Pasażer (ze zmienioną okładką). Wciąż dostępny jest Ktoś(...). Przekonałem autora do mikro dodruku Janka oraz Torby. Zrobił bodaj po 10szt. na PFSK. Może coś mu jeszcze po imprezie zostało, podpytaj na fb. O dodruku Byli z nami nic mi nie wiadomo, ale obstawiam, że pojawi się wraz z 3 częścią tego cyklu (nie pamiętam ani autora scenariusza cyklu, ani jaki ma mieć tytuł nowa pozycja). To chyba wyczerpuje pulę pozycjj :)

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #31 dnia: Śr, 13 Kwiecień 2022, 13:25:13 »
To ja jeszcze w temacie uzupełniania braków, choć nie do końca. Nie miałem pomysłu, gdzie zapytać, więc niech będzie tutaj. @Róbmy Dobrze, czy wiadomo Ci coś o ewentualnych dodrukach pozycji (np. "Byli z nami od zawsze", bo tego chyba już nigdzie nie ma) z serii Wyspa Szyszek?

Zapytań o ten dodruk dostaję kilka w miesiącu. Od dawna pytam o to Kubę o ten dodruk. Kiedyś mi odpisał: „Będzie. Jeszcze nie wiem kiedy, ale będzie”. Będę co jakiś czas wywierał presję.  :P Tym bardziej, że z tych czterech pozycji Wyspy Szyszek, które mam w ofercie ta jest moim zdaniem (!) najwspanialsza.

https://robmydobrze.pl/tag-produktu/wyspa-szyszek/
https://robmydobrze.pl/produkt/byli-z-nami-od-zawsze-piotr-szulc-i-jakub-babczynski-z-wrysem/

PS „Pasażera” mam na stanie. Dostawa „Prywaciarza” i „Ktoś, nie do końca wiadomo kto” już do mnie idzie.
« Ostatnia zmiana: Śr, 13 Kwiecień 2022, 13:30:50 wysłana przez Róbmy Dobrze »
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline KubciO

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #32 dnia: Śr, 13 Kwiecień 2022, 13:34:26 »
@Róbmy Dobrze, dziękuję za odpowiedź. Sam też napisałem do Kuby i odpisał tak w kwestii dodruku Byli z nami od zawsze: "będziemy próbowali dodrukować, ale nie wcześniej niż za rok :)". Także pozostaje cierpliwie czekać. ;)

Offline kenji

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 11:38:35 »
Jak połączyć zaklepane zamówienia ??

Offline misiokles

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #34 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 12:31:09 »
Robisz jeszcze jedno zamówienie, gdzie tym razem opłacasz przesyłkę. Sklep do niej dokłada wszystkie wcześniej zaklepane komiksy, nie trzeba nic łączyć.

Offline kenji

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #35 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 13:00:13 »
Dzieki. Teraz już wszystko jasne. Mam już kilka zaklepanych i opłaconych zamówień i z tego punktu w którym jestem nie ma mazliowsci ich połączyć. Czyli musze jeszcze coś zamówić. Trudno. Jak trzeba to trzeba :)

Offline Rodrigues

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #36 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 13:40:17 »
Napisz e-maila do Michała. Może jeszcze da się połączyć te zamówienia.

Offline misiokles

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #37 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 14:51:58 »
Zaklepane oznacza, że każde zamówienie ma 0 zł przesyłki. Kilka zamówień po 0 zł za wysyłkę daje 0 zł wysyłki. Tak czy siak - trzeba jakoś zapłacić za paczkomat.

sum41

  • Gość
Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #38 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 14:55:42 »
Planujecie moze dodac platnosc PayPal?

Offline kenji

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #39 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 15:51:35 »
Napisz e-maila do Michała. Może jeszcze da się połączyć te zamówienia.

Napisalem. Jakoś 2 dni temu. W związku z brakiem odpowiedzi postanowiłem napisać tutaj. :)

Offline Rodrigues

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #40 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 16:01:42 »
Tutaj, widzę, że był ostatnio 15.04. Wysyłaj jeszcze raz e-mail. Możesz też próbować na Facebooku zgadać - widać, że wczoraj coś pisał.

Offline Alexandrus888

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #41 dnia: Pt, 22 Kwiecień 2022, 16:08:35 »
Albo kontakt przez chat sklepowy. Zwykle odpowiadał mi błyskawicznie. Mail mu się mógł zawieruszyć.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #42 dnia: Śr, 27 Kwiecień 2022, 12:06:44 »
Napisalem. Jakoś 2 dni temu. W związku z brakiem odpowiedzi postanowiłem napisać tutaj. :)

Przepraszam cię najmocniej, ale przechodzę przez najgorętszy moment w historii sklepu. Przez kilka dni spakowałem prawie czterysta zamówień. Mogłem nie zdążyć odpowiedzieć na jakieś mejle.

Są dwa sposoby odklepania:

1) Złożyć kolejne zamówienie, tym razem płacąc za przesyłkę i napisać w uwagach do zamówienia, żeby to połączyć z wcześniej zaklepanymi;

2) Wysłać kasę za przesyłką na konto (12,90 zł paczkomat, 14,90 zł kurier):

Róbmy Dobrze
90 1140 2004 0000 3102 8107 7146

A potem napisać mejla, że się chce odklepać wszystkie zamówienia.

Planujecie moze dodac platnosc PayPal?

Przez chwilę nawet miałem, ale to jest najgorsza bramka płatności, jaka istnieje, jeśli chodzi o wysokość prowizji. Oni zabierają tyle, że przy maleńkich marżach jakie są na komiksach ja bym nic nie zarabiał.
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

sum41

  • Gość
Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #43 dnia: Śr, 27 Kwiecień 2022, 17:34:30 »
A przy opcji ze prowizja jest naliczana kupujacemu by sie nie opylalo?

Tak jest w Tanaia Ksiazka z tego co pamietam i przy zamowieniu za okolo 400 zl wychodzi 10- 15 zl co daje koszt "wysyłki" ktora przy odpowiednim pulapie staje sie darmowa - niweluje sie jedno wchodzi w drugie.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #44 dnia: Nd, 01 Maj 2022, 14:52:38 »


Od dziś do 8 maja rusza promka na komiksy wydawnictwa KBOOM. 🎉 Na razie na te, które już mam w ofercie, a jak tylko znajdę chwilę, dodam więcej tytułów z oferty KBOOM.
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.