Autor Wątek: Róbmy dobrze  (Przeczytany 27894 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline parsom

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #135 dnia: Śr, 31 Maj 2023, 22:14:34 »
Czy można prosić o wprowadzenie możliwości dawania łapek w dół?

Offline xanar

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #136 dnia: Śr, 31 Maj 2023, 22:23:50 »
W tym przypadku to nie księgarnia jest słaba tylko klient, zresztą już został wyjaśniony wcześniej. Nie wiem jak dużo jest takich "zamawiaczy", ale coraz bardziej przestaje mnie dziwić, że np. takie Multiversum funkcjonuje tak jak funkcjonuje.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Castiglione

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #137 dnia: Śr, 31 Maj 2023, 22:34:04 »
Robić 20 zmian w jednym zamówieniu i mieć pretensje, że długo trwało xD

Offline ww24

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #138 dnia: Śr, 31 Maj 2023, 22:59:32 »
Ja wiem że można itd rezygnować z zamówienia. Spoko. Zdarza się. Ale robić to w taki sposób, w którym erste samemu się można zgubić, drugie bo pewnie zobaczyłem gdzieś taniej o 2 złote... Nie wiem ale mi by było zwyczajnie głupio. Po prostu. Jesteśmy dorosłymi ludźmi i trzeba zwyczajnie myśleć przed zakupem a nie reagować impulsywnie a potem robić problem.

Offline chch

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #139 dnia: Śr, 31 Maj 2023, 23:06:32 »
@ww24
Skoro sklep daje taką możliwość, a właściciel wykazuje się niespotykaną cierlpiwością i zrozumieniem dla takich kombinacji, to jak dla mnie nie ma problemu - hansior chciał sobie zmienić zamówienie 10 razy i to zrobił - ok, ale rozkręcanie gównoburzy na forum i obwinianie o własne decyzje właściciela sklepu uważam za gówniarskie zagranie.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #140 dnia: Cz, 01 Czerwiec 2023, 12:04:48 »
Tylko do 4 czerwca oba komiksy Bartosza Zaskórskiego, które ukazały się nakładem włoskiego Hollow Press - „Postapoland” i „Weird Tales of Postapoland” - są u mnie dostępne w promocyjnej cenie (30% rabatu, zamiast 20%). https://robmydobrze.pl/seria/postapoland/


Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #141 dnia: Wt, 20 Czerwiec 2023, 13:42:10 »
Rekordowa promka na komiksy włoskiego Hollow Press. 40% rabatu na wszystko, co jest na stanie! https://robmydobrze.pl/wydawnictwo/hollow-press/?dostepnosc=instock
Promka trwa do niedzieli, 25 czerwca.
« Ostatnia zmiana: Wt, 20 Czerwiec 2023, 13:44:18 wysłana przez Róbmy Dobrze »
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #142 dnia: Pt, 23 Czerwiec 2023, 13:34:59 »


Mogę sprzedać 10 egzemplarzy Mazeworld. https://robmydobrze.pl/produkt/mazeworld/
« Ostatnia zmiana: Pt, 23 Czerwiec 2023, 13:38:25 wysłana przez Róbmy Dobrze »
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #143 dnia: Pn, 26 Czerwiec 2023, 17:42:03 »
Mam jeszcze 7 egzemplarzy Mazeworld do sprzedania.
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #144 dnia: Śr, 28 Czerwiec 2023, 19:10:01 »
Sprzedałem 201 egzemplarzy „O psie, który strzegł gwiazd”. 😍🎉 Będę składał kolejne zamówienie na dostawę tego tytułu; to jest dobry moment, żeby zamówić, żebym wiedział ile brać.

Trudno jest mi pisać o tym komiksie, bo boję się, czy w ogóle uda mi się oddać jego piękno. To jest jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie przeczytałem w życiu! To jest przejmująco smutna opowieść, ale to nie ma żadnego znaczenia, bo większą krzywdę zrobicie sobie nie czytając jej. Jeśli potraficie się dystansować do lektury, pewnie przebrniecie przez nią zasmuceni. Jeśli tak jak ja, przeżywacie każdy kadr, to będziecie płakać wielokrotnie (ja płakałem chyba z dziesięć razy). Takashi Murakami opowiada z niewiarygodną wrażliwością. Opowieść, którą snuje jest przepełniona po brzegi czułością; nie tylko dla psów, ale także dla ludzi. Kolejne rozdziały porywały moją wyobraźnię i nawet gdybym chciał, nie wydostałbym się z ich wpływu. Dla takich komiksów to medium powstało. Absolutne arcydzieło.

Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Deg

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #145 dnia: Śr, 28 Czerwiec 2023, 20:32:27 »
Pozwolę sobie poprawić linki :)

Sprzedałem 201 egzemplarzy https://robmydobrze.pl/produkt/o-psie-ktory-strzegl-gwiazd-takashi-murakami/  😍🎉 Będę składał kolejne zamówienie na dostawę tego tytułu; to jest dobry moment, żeby zamówić, żebym wiedział ile brać.

Trudno jest mi pisać o tym komiksie, bo boję się, czy w ogóle uda mi się oddać jego piękno. To jest jedna z najwspanialszych rzeczy, jakie przeczytałem w życiu! To jest przejmująco smutna opowieść, ale to nie ma żadnego znaczenia, bo większą krzywdę zrobicie sobie nie czytając jej. Jeśli potraficie się dystansować do lektury, pewnie przebrniecie przez nią zasmuceni. Jeśli tak jak ja, przeżywacie każdy kadr, to będziecie płakać wielokrotnie (ja płakałem chyba z dziesięć razy). Takashi Murakami opowiada z niewiarygodną wrażliwością. Opowieść, którą snuje jest przepełniona po brzegi czułością; nie tylko dla psów, ale także dla ludzi. Kolejne rozdziały porywały moją wyobraźnię i nawet gdybym chciał, nie wydostałbym się z ich wpływu. Dla takich komiksów to medium powstało. Absolutne arcydzieło.


This is my truth, tell me yours.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #146 dnia: Cz, 29 Czerwiec 2023, 11:16:13 »
Pozwolę sobie poprawić linki :)

Dzięki, właśnie coś mi nie pykło. 🙃
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #147 dnia: Pt, 30 Czerwiec 2023, 11:43:54 »


Mogę sprzedać 10 egzemplarzy Mazeworld. https://robmydobrze.pl/produkt/mazeworld/

Mam jeszcze 5 egzemplarzy Mazeworld do sprzedania.
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #148 dnia: Pt, 07 Lipiec 2023, 11:55:40 »
Mam jeszcze 5 egzemplarzy Mazeworld do sprzedania.

Został ostatni.
Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.

Offline Róbmy Dobrze

Odp: Róbmy dobrze
« Odpowiedź #149 dnia: Wt, 18 Lipiec 2023, 14:13:56 »
Znów zbieram zamówienia na „Na koniec wszystko spłonie”; na dniach będę je miał u siebie. Gorąco polecam; uwielbiam ten komiks!!! https://robmydobrze.pl/produkt/na-koniec-wszystko-splonie-edyta-bystron/

"Komiks skierowany jest do młodzieży oraz dorosłych. Porusza tematy związane z mechanizmami władzy, manipulacją, uwikłaniem, ale jest tam także o nawiązywaniu relacji międzyludzkich. Całość rozgrywa się w nieprzyjaznym świecie bez roślinności, przypominającym odwieczny plac budowy – są tam pustostany, nieogrodzone wykopy z wystającymi drutami zbrojeniowymi. To realia, w których bohaterowie komiksu funkcjonują na co dzień."









Róbmy Dobrze to internetowy sklep z komiksami, fanpejdż na Fejsie i kanał na YouTube, na którym rozmawiam z twórcami i wydawcami komiksowymi.