Autor Wątek: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)  (Przeczytany 253174 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline NuoLab

Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Odpowiedź #420 dnia: Nd, 04 Grudzień 2022, 19:26:28 »
Nakład każdego komiksu kiedyś się wyczerpie. Chodzi o to, że Donżon to relatywnie głośny tytuł, którego tom dostępny jest sporo (rok) po premierze i to w bardzo dobrej cenie, a jak się ten nakład skończy, to obudzą się spóźnialscy.

Czytelniku, pamiętaj - nie odkładaj zakupów bez końca!

Przecież jeżeli  ilość chętnych jest większa niż nakład to i tak dla kogoś w końcu zabraknie niezależnie czy kupujący będą zwlekać z zakupem czy rzucą się od razu.

Offline Leyek

Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Odpowiedź #421 dnia: Pn, 05 Grudzień 2022, 11:18:23 »
Chodnik Literacki:

Cytuj
DARMOWA DOSTAWA OD 99 ZŁ Z OKAZJI MIKOŁAJA!

Promocja obejmuje tytuły z całej oferty i obowiązuje do 11 grudnia 2022 roku, do godz. 23:59.

Najlepiej wchodzić przez tą stronę to od razu się generuje kod na tą dostawę: https://chodnikliteracki.pl/mikolajkowaddkod

Offline glutamiluta

Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Odpowiedź #422 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 09:16:58 »
35% od detalu na komiksy z kodem: forum-12
7-9.12.2022
www.egmont.pl

Offline kierpic

Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Odpowiedź #423 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 10:44:12 »
Kupon do korzystania w stacjonarnych empikach:
www.idz.do/efYz

ważny aż do 26.12.

Obecnie z kuponu można korzystać tylko z aplikacją.
W dalszym ciągu nie jest on jednorazowy i można korzystać do woli.

Offline Leyek

Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Odpowiedź #424 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 12:07:23 »
Obecnie z kuponu można korzystać tylko z aplikacją.
W dalszym ciągu nie jest on jednorazowy i można korzystać do woli.

Ja nie mam aplikacji, ale mam kartę Empiku (czyli poprzednika aplikacji) i mogłem z nią przedwczoraj zrealizować kupon bez problemu. A nawet karty fizycznie nie miałem przy sobie, podałem tylko nr telefonu, do której jest przypisana :)


Offline stachel

Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Odpowiedź #426 dnia: Śr, 07 Grudzień 2022, 16:41:16 »
Z grupy TK:

Czy @wszyscy w naszej grupie lubią kody zniżkowe
Bo mamy dla Was 10 złotych do wydania na TaniaKsiazka.pl z kodem rabatowym: DYSZKA
Kod działa na cały asortyment od kwoty minimalnej zakupów 99 złotych i ważny jest dla zalogowanych użytkowników do poniedziałku.
To jak, dacie się skusić na zakupy? www.idz.do/dyszkamniej

Offline martinezpl

Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Odpowiedź #427 dnia: Pt, 09 Grudzień 2022, 16:27:52 »
W sklepie NonstopComics 40% na wszystko oprócz zapowiedzi od 9-14.12

Offline Grrrgory

Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Odpowiedź #428 dnia: Pt, 09 Grudzień 2022, 18:14:32 »
Z grupy TK:

Czy @wszyscy w naszej grupie lubią kody zniżkowe
Bo mamy dla Was 10 złotych do wydania na TaniaKsiazka.pl z kodem rabatowym: DYSZKA
Kod działa na cały asortyment od kwoty minimalnej zakupów 99 złotych i ważny jest dla zalogowanych użytkowników do poniedziałku.
To jak, dacie się skusić na zakupy? www.idz.do/dyszkamniej

Do tego 7,2% cashback za zakupy przez goodie (max 10 zł) do 15.12.2022.

Offline kierpic

Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Odpowiedź #429 dnia: Nd, 11 Grudzień 2022, 13:13:41 »
W empik.com rabat 10 zł, przy zakupach za co najmniej 120 zł.

Cytuj
Zrób zakupy za minimum 120 zł, a otrzymasz 10 zł rabatu. Rabat naliczy się po dodaniu do koszyka produktów spełniających warunki promocji. Promocja nie obejmuje kategorii: Podręczniki szkolne, edukacja, książki obcojęzyczne oraz książek z przedsprzedaży i zapowiedzi. Promocja prowadzona jest do wyczerpania puli towarów objętych promocją.

https://www.empik.com/ksiazki/kup-za-120-rabat-10?searchCategory=3174&hideUnavailable=true&sort=publishDesc&availabilitySeparable=24h&availabilitySeparable=48h&availabilitySeparable=72h&qtype=facetForm

Wygląda na to, że empik to mój ulubiony sklep, ale tak nie jest ;)

Offline laf

Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Odpowiedź #430 dnia: Wt, 13 Grudzień 2022, 08:08:08 »
Jutro, 14 grudnia, jest dzień darmowej dostawy. W akcji biorą udział m.in. Gildia i Tania Książka. Spis wszystkich sklepów (można filtrować na dział Książki i komiksy) https://www.dziendarmowejdostawy.pl/shops?premium=false

Offline nekro

Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Odpowiedź #431 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 00:24:37 »
Dzień Darmowej Dostawy od 50 zł.
Plus 5% zniżki z kodem ZYSKAJ5 od 150 zł
Tania Książka

Offline Koalar

Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Odpowiedź #432 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 12:48:26 »
Dziś na Ceneo -20 zł na książki (Kalendarz adwentowy na stronie głównej), ale przy kup teraz od 230 zł.

Jest też rabat 20 zł przy kup teraz od 150 zł przy płatności blikiem (KUPONBLIK).

Na Allegro są promocje z monetami. Bardzo dobra jest na aktywację Allegro Pay - 100 monet (aktywacja + zakupy tą metodą za 30 zł). Tam prześwietlają historię w banku i dają jakiś limit do wydania na Allegro w Allegro Pay. Jak komuś nie przeszkadza, to 100 zł wpada.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline plast

Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Odpowiedź #433 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 15:33:09 »
Na Allegro są promocje z monetami. Bardzo dobra jest na aktywację Allegro Pay - 100 monet (aktywacja + zakupy tą metodą za 30 zł). Tam prześwietlają historię w banku i dają jakiś limit do wydania na Allegro w Allegro Pay. Jak komuś nie przeszkadza, to 100 zł wpada.

Polecam, Allegro Pay to ogólnie niezła usługa - darmowy kredyt na 30 dni od momentu zakupu, a potem można spłacić to kartą kredytową - kolejne 54 dni kredytu, razem zatem prawie 3 miesiące darmowej kasy, która jak sobie poleży na marnych 8% na koncie oszczędnościowym to da dodatkowy zwrot ~2% w skali roku. Niby nie dużo, ale jednak za każde 10k wydane to dodatkowe 200 zł, akurat na połowę integrala od Scream Comics  :P

Offline kenji

Odp: Promocje w sklepach internetowych (komiksy po polsku)
« Odpowiedź #434 dnia: Śr, 14 Grudzień 2022, 15:57:44 »
Niestety Allegro Pay nie dla wszystkich. Dostałem info ze Allegro Pay jeszcze nie jest dla mnie dostępne …
Trochę dziwna akcja ze robią promo ale jednak nie każdy może z niej skorzystać.