Autor Wątek: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny  (Przeczytany 2736 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Bushiken

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #30 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 10:45:40 »
Ja się skusiłem na tego Lucifer Omnibus vol 1, gdyż nie zamawiałem w Preorderze a obecnie to jedyna rozsądna cena. Dodatkowo dobrałem Paper Girls w wersji Compedium SC za śmieszne 100 zł.
Skłaniam się ku temu co pisze @Warpath. Promocja jest bez wielkiego WOW, aczkolwiek znajdą się pojedyncze osoby zainteresowane jakimiś tytułami.
Wszystko rozchodzi się nie o ceny bo te są dobre ale to co wylądowało w promocji.
Gdyby wrzucili Preacher Omnibus Vol 1 oraz Before Watchmen Omnibus także bym kupił, gdyż na to poluje a nie zamawiałem w Preorderze. Każdy ma zapewne taką rzecz którą w dobrej cenie brałby od razu.

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #31 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 10:49:11 »
A jakby wrzucili 20 tytułów, które chcecie kupić w mega dobrych cenach, to wzięlibyście wszystko ? Czy wtedy byłoby teksty typu - po co oni tyle tych dobrych tytułów wrzucili na raz, mogli to rozłożyć na parę innych promocji.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Bushiken

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #32 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 10:54:11 »
Aż tak dużych zaległości ludzie nie mają żeby 20 tytułów była potrzeba kupić jak bierze się regularnie w Preorderze.
Aż takimi marudami ludzie nie są żeby płakać że za dużo dobra na promocji.
Jak na promocje Black Friday'ową wrzucają bardzo dużo dobrego nie widziałem marudzenia :)

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #33 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 11:11:32 »
No właśnie a te piątkowe promocje to przecież gorszę :)
Mam taką teorię, że ludzie spodziewali się nie wiadomo czego jak zobaczyli tą promocję, chociaż sami nie wiedzieli, że jest 10 lecie sklepu i jakby nie zrobili promocji to nawet nikt by nie widział, że coś takiego ma miejsce  :)

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline freshmaker

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #34 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 11:19:33 »
zobaczyłem moje zamówienia - w tym roku nic u nich jeszcze nie zamawiałem, w zeszłym 3 zamówienia. czyli dla sklepu jestem niedzielnym klientem.

info o promocji zobaczyłem na fb - do mnie trafili. stali klienci jak widać rozczarowani :/

Offline death_bird

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #35 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 11:24:52 »
a odnośnie czyszczenia magazynu to 90% promocji tak wygląda.

Być może. Ale "psychologia słowa" wygląda jednak inaczej: jak człowiek widzi określenie "promocja na 10-lecie" to spodziewa się czegoś tzw. "ekstra" (na ten przykład - rzucam z czapy - połowa asortymentu za połowę ceny). Jak widzi sformułowanie "wietrzenie magazynów" to zastanawia się czy "rzucili" coś wartego uwagi.
Przejrzałem asortyment promocyjny i jak dla mnie to jest właśnie takie "wietrzenie". Trochę tytułów bez ładu i składu i bez jakiejś konkretnej myśli przewodniej. To już koncepcyjnie bardziej dopracowane są ich promocje weekendowe.
Jak dla mnie z dużej nazwy mały deszcz i nie chodzi o ilość tytułów. Mogli na przykład walnąć promocją samych absolutów i omnibusów. Wtedy przynajmniej widać byłoby w tym jakiś sens.
A tak? Ot, wyprzedaż garażowa. ;) Niby fajnie że jest, ale na dziesięciolecie spodziewałbym się czegoś ciekawszego.
I nie. nie miałem pojęcia, że świętują dekadę na rynku. 100 lat.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Online Warpath

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #36 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 11:25:05 »
Mam taką teorię, że ludzie spodziewali się nie wiadomo czego jak zobaczyli tą promocję, chociaż sami nie wiedzieli, że jest 10 lecie sklepu i jakby nie zrobili promocji to nawet nikt by nie widział, że coś takiego ma miejsce  :)

Jak się widzi promocję jubileuszową na 10-lecie sklepu - to brzmi naprawdę na dużą sprawę, nic dziwnego, że pojawiają się większe niż standardowe oczekiwana odnośnie oferty :) Nie ma znaczenia, czy ludzie wiedzieli o urodzinach, czy nie. Jakby nie było promki pod takim rodzącym spore nadzieje szyldem, to by nie było takich a nie innych oczekiwań.

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #37 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 11:44:47 »
Jak dla mnie z dużej nazwy mały deszcz i nie chodzi o ilość tytułów. Mogli na przykład walnąć promocją samych absolutów i omnibusów. Wtedy przynajmniej widać byłoby w tym jakiś sens.
I wtedy kupiłbyś coś ?

Jak się widzi promocję jubileuszową na 10-lecie sklepu - to brzmi naprawdę na dużą sprawę, nic dziwnego, że pojawiają się większe niż standardowe oczekiwana odnośnie oferty :) Nie ma znaczenia, czy ludzie wiedzieli o urodzinach, czy nie. Jakby nie było promki pod takim rodzącym spore nadzieje szyldem, to by nie było takich a nie innych oczekiwań.

Ja nie wiedziałem, że jest jakaś rocznica i że będzie promocja i nie miałem żadnych oczekiwań, także nie zawiodłem się  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Warpath

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #38 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 11:55:30 »
Ja nie wiedziałem, że jest jakaś rocznica i że będzie promocja i nie miałem żadnych oczekiwań, także nie zawiodłem się  :)

Ja też nie wiedziałem, zobaczyłem na fejsie - podjarałem się, wszedłem, przejrzałem i rozczarowałem ;)

Offline death_bird

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #39 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 11:58:48 »
I wtedy kupiłbyś coś ?
Niewykluczone. Od jakiegoś czasu chodzą za mną omnibusy X-MEN. Prędzej czy później pewnie się zbiorę na odwagę. Może przy promce na dwudziestolecie jeżeli dadzą większy wybór.  8)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline xanar

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #40 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 12:11:33 »
Może być problem, mam podejrzenia, że papier będzie nielegalny.

No, ja bym kupił te wszystkie absoluty Sandmana jak były "za darmo" i dostępne i te omibusy co są oop, ale tylko w promocji  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Kandor

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #41 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 13:11:33 »
tzn wg mnie raczej jak ktoś kupuje wydania eng to nie kupuje polskich. wydań absolute tez u nas nie było, co najwyżej jakiś powiększony format. death of superman który promują tez jest fajny i chyba wyszedł tylko jako tmsemic?
Wyszedł też w ramach Wielkiej Kolekcji Komiksów DC Comics kilka lat temu.

Offline freshmaker

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #42 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 13:17:15 »
ok dzięki za info. czytanie tych wydań kolekcji kioskowych to raczej dla czytaczy, dla kolekcjonerów to jak strzał w pysk ;)

Online Kandor

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #43 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 13:37:02 »
Superman The Man of Steel - 4 tomy. Warto brać? chodzi mi głównie o jakość wydania/komfort czytania. Ktoś miał w ręku?

Offline freshmaker

Odp: Atomcomics.pl - promocja na 10 urodziny
« Odpowiedź #44 dnia: Pt, 02 Wrzesień 2022, 13:39:06 »
papier cieniutki, gazetowy, szarawy - jak np w dark knight detective. reszta bez zarzutu. mam te 4 tomy.