Autor Wątek: Nieprzeczytane.pl  (Przeczytany 3350 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eridraven

Nieprzeczytane.pl
« dnia: Wt, 18 Maj 2021, 09:09:37 »
Jakoś nigdy nie miałem z nimi problemu, jak dawali duże rabat brałem, pakowanie ok, czasy dostawy długie, no ale po taniości to nie marudziłem. Ale co się ostatnio tam wyprawia to jakaś masakra:
  • telefon wali tekstem o kontakcie przez mail
  • raz telefon mówił, że to merlin.pl
  • napisałem w sprawie problemu z płatnością to odpisali po 10 dniach! (w mailu automat odpisał, że opowiadają po 48h. Zrezygnowałem z zamówieni to jeszcze tego same dnia odpisali :P )

Nie wiem co się tam dzieje, ale jest źle.
Komiks to tylko hobby

Piszę sobie na blogu: Comixxy

Offline freshmaker

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Wt, 18 Maj 2021, 10:25:02 »
ja się przejechałem na zamówieniach rok temu. trwało to wszystko z miesiąc. dostałem połowę zamówionych komiksów w jednej przesyłce i nie zwrócili mi kosztów wysyłki pozostałych zamówień.

usunąłem konta z nieprzeczytane i innych księgarni grupy czyli mestro i merlin. wystarczy zobaczyć opinie w necie z ostatniego roku, to nie jest chwilowa czkawka tylko jakiś grubszy systemowy problem.

Offline chch

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Wt, 18 Maj 2021, 10:40:52 »
ja się przejechałem na zamówieniach rok temu. trwało to wszystko z miesiąc. dostałem połowę zamówionych komiksów w jednej przesyłce i nie zwrócili mi kosztów wysyłki pozostałych zamówień.

usunąłem konta z nieprzeczytane i innych księgarni grupy czyli mestro i merlin. wystarczy zobaczyć opinie w necie z ostatniego roku, to nie jest chwilowa czkawka tylko jakiś grubszy systemowy problem.

Dzięki za przypomnienie. Też usunąłem konta z mestro i nieprzeczytane, ale nie wiem jak to zrobić w merlinie (nie widzę dedykowanego przycisku jak w pozostałych dwóch) - pokierujesz jak to zrobić?

Offline Chmurny

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Wt, 18 Maj 2021, 11:27:23 »
Kilka lat temu żona zabrała mi zakupy książkowe, bo "za twoje trzy książki normalni ludzie kupują jeszcze czwartą". Zostawiłem sobie zakupy tego, co bezwzględnie muszę mieć, a reszta na listę i chcesz, masz czas, to się baw. Kurde, nie zaliczyła wpadki, aż do półtora miesiąca temu.

Nieprzeczytane.pl - nomen omen, w zeszłym tygodniu nawet jakiś mail napisała ;) bo ani przesyłki, ani żadnej informacji, a i telefonów nie odbierają. Niby nie dużo, mniej niż dwie stówy, ale mieć dwie paki i nie mieć, to razem prawie pięć :o, no i, jakżeby inaczej, padło na moje kniżki, tyle dobrze, że z tych, co nie muszę.

Offline freshmaker

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Wt, 18 Maj 2021, 12:20:33 »
nie pamietam, robilem to rok temu

Offline chch

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #5 dnia: Wt, 18 Maj 2021, 15:43:13 »
Już znalazłem w regulaminie, że można mailowo.

Offline darkwolf1

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #6 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 15:34:54 »
Też mam mały problem z tym sklepem. Bardzo często od nich zamawiałem komiksy, bo mieli fajne ceny. Niestety, od kilku miesięcy każde zamówienie było opóźnione. Miałem sobie dać z nimi już spokój, no ale skusiłem się i dałem im jeszcze jedną szansę. Zamówiłem pod koniec kwietnia kilka komiksów - przy każdym widniała adnotacja - dostępne  od ręki / w ciągu 24 /h. Do tej pory jeszcze ich nie otrzymałam. Próbowałem się dodzwonić, ale jak ktoś już tu napisał : gada automat o tym by kontaktować się mailowo i połączenie się urywa. Więc napisałem do nich w tej sprawie - po dłuższym czasie odpisali że czekają na dostawę i gdy tylko ją otrzymają, to dostanę swój towar, co powinno nastąpić w ciągu 14 dni. Spytali czy chcę podtrzymać to zamówienie. Odpisałem że jednak rezygnuje, i że czekam na zwrot wpłaconych środków. Jestem ciekaw ile sobie poczekam na zwrot kasy i  czy może oleją moją rezygnację i będę czekali aż skompletują zamówienie w całości i wtedy mi je wyślą.. 
Ogólnie odradzam już każdemu robienie zakupów w tym sklepie...

sum41

  • Gość
Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #7 dnia: Śr, 19 Maj 2021, 15:48:45 »
ja juz we wrzesniu czekalem 30 dni na swoje zamowienie, rabaty maja ladne ale juz tam nie zamawiam.

Offline 79ers

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #8 dnia: Wt, 08 Czerwiec 2021, 10:51:16 »
Jak można anulować zamówienie. Tak jak napisaliście infolinia telefoniczna to automat odsyłający ne e-mail, a poczta z ich strony nie odpisuje.

Offline Chmurny

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #9 dnia: Wt, 08 Czerwiec 2021, 11:05:51 »
Jak można anulować zamówienie. Tak jak napisaliście infolinia telefoniczna to automat odsyłający ne e-mail, a poczta z ich strony nie odpisuje.
Via mail, ze stanowczym "oddajcie pieniądze" i wskazaniem zamówienia.
W zeszłym tygodniu żonie oddali, zmieścili się w dwóch tygodniach od żądania zwrotu. Cała zabawa chyba ponad 2 miesiące trwała.

Offline 79ers

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #10 dnia: Wt, 08 Czerwiec 2021, 11:27:02 »
Via mail, ze stanowczym "oddajcie pieniądze" i wskazaniem zamówienia.
Ja akurat przez internet biorę tylko z odbiorem w punkcie lub na poczcie i za pobraniem - nie jest to więc kwestia pieniędzy. Chcę anulować zamówienie i dobrać te tytuły w innym sklepie.

Offline Koalar

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #11 dnia: Wt, 08 Czerwiec 2021, 11:32:53 »
A to po prostu zrezygnuj mejlowo (możesz napisać, że jeśli wyślą, to i tak nie odbierzesz). Na Ceneo spektakularny spadek ocen od stycznia do czerwca: 4,4 > 4,2 > 3,9 > 3,7 > 2,0 > 1,8. Wygląda to na upadek tego sklepu (choć we wrześniu też doszli do 2,4 i jakoś się odbili). Odradzam zakupy tam, bo można mieć problemy z odzyskaniem pieniędzy.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline stankot

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #12 dnia: Wt, 08 Czerwiec 2021, 11:46:32 »
Niestety, moje zamówienie z dnia 13 maja również do tej pory nie dotarło.  Na mejle odpisują z rzadka, pisząc o problemach logistycznych i opóźnieniach. Prawdopodobnie ostatnie moje zamówienie z tego sklepu, mimo, że moja historia zamówień jest dość bogata i do tej pory nie było problemu.
Tak więc, czerwona kartka z ostrzeżeniem dla tego sklepu.

Offline nayroth

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #13 dnia: Wt, 08 Czerwiec 2021, 22:11:18 »
Ja wczoraj swoje zamówienie sprzed 4 tygodni anulowałem. Dzisiaj odpisali że zwrot kasy bedzie szybko 

Offline electron77

Odp: Nieprzeczytane.pl
« Odpowiedź #14 dnia: Wt, 08 Czerwiec 2021, 23:29:45 »
Też zrobiłem u nich zamówienie, i tak jak tu wielu już pisało, realizacja zamówienia przeciągnęła się do 3 tyg. na meile odpisywał automat, a potem nawet automat przestał, zero kontaktu. Napisałem opinie na CENEO odezwali się telefonicznie po 2 dniach, dogadaliśmy się, wysłali mi z zamówienia to co mieli, resztę kasę zwrócili od razu.
Dodatkowo dorzucili jakieś dwa komiksy - w zamian za usunięcie negatywnej opinii