Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 312765 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1035 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 18:39:57 »
komiksowe_warianty - nie wyjścia, musisz kupować po 5 szt. z jednego tytułu  :)

Dobrze, że Atom też ma bezpośrednio od dystrybutora, z czystym sumieniem zamówię u nich :D
U konkurencji nie masz takiej motywacji do zakupów  :)
« Ostatnia zmiana: Pn, 01 Czerwiec 2020, 18:41:37 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1036 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 18:41:37 »
  Kiedyś ktoś tego gościa w umieści w komiksie, naprzykład Grant Morrison w kolejnym Kryzysie, w roli dajmy na to handlarza komiksami na straganie przypominającego tego sprzedawcę gazet z Watchmen. Widzę to oczyma wyobraźni leci gdzieś nad miastem Liga Sprawiedliwości i Superman się odzywa "czuję że nadciąga kolejny kryzys!!!" a tu dymek z poziomu ulicy "A NIE MÓWIŁEM!!!!!?????".

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1037 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 20:28:37 »
Darmowa dostawa to na pewno dobra informacja bo w połączeniu z niższymi cenami niż na Atomie (jak to zazwyczaj bywa), to na pewno wyjdzie o wiele taniej. Choć to rozwiązanie głównie dla kolekcjonerów tomów zbiorczych (taki 1 omnibus załatwia już praktycznie opcję darmowej dostawy), niż zeszytówek.

Mimo to klient ma dalej wrażenie, że sklep zrobił jeden krok naprzód a dwa w tył. Dlaczego pre-order jest tak ograniczony czasowo? Czy poprzedni system, w którym można było sobie zamówić z preordera przez miesiąc był taki zły? Po co zmieniać?

Offline Murazor

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1038 dnia: Pn, 01 Czerwiec 2020, 21:39:52 »
Presja dziala cuda. Teraz albo nigdy! Zamow wiecej, bo upadnie! Zamow, zamow, zamow poki jest!

I jak widac to dziala od ponad roku.. ::)

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1039 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 12:12:30 »
On prowadzi marketing, jak na Titanicu, z tym, że zatonięcie trwa już 12 lat. Nie cierpię jak firmy starają się manipulować poczuciem winy oraz wytwarzają atmosferę zagrożenia.
« Ostatnia zmiana: Wt, 02 Czerwiec 2020, 12:15:45 wysłana przez Dariusz_Notariusz »

sum41

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1040 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 14:16:48 »
Czyli smykalke do interesu jednak ma i nabja was ciagle w bambuko 😀

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1041 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 14:25:10 »
Udało się cały zestaw z mixa zaklepać. Meil informacyjni jakoś krótko po odpaleniu oferty, czyli po 20 ... trochę drżałem, że coś pójdzie nie tak, ale okazało się, że gość ogarniający AZYL dał radę i to nawet po godzinach za co należą mu się podziękowania, że nie czekał do następnego dnia.

Wystarczy zobaczyć najnowsze zdjęcie z paletami kartonów - tego jest mnóstwo. Ciekawe, czy jeżeli AZYL będzie ogarniał dostawy z USA, czy wrócą do współpracy z małymi wydawnictwami, a wtedy można by się załapać na rarytasy od FLESK, które dostępną są tylko w ich sklepie.

sum41

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1042 dnia: Wt, 02 Czerwiec 2020, 14:30:04 »
Fleska na Bookdepository zamawiam.

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1043 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 10:15:28 »
Wiadomo kiedy ruszy ten nowy preorder na MVM? Albo w jakich dniach/godzinach będzie dostepny? Robi się śmiesznie.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1044 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 13:08:48 »
Wiadomo kiedy ruszy ten nowy preorder na MVM? Albo w jakich dniach/godzinach będzie dostepny? Robi się śmiesznie.
Jak całe MVM... :))

Ruszy chyba w przyszłym tygodniu, ale tylko do oglądania. Okno zamówieniowe ma być tylko w weekend 19-21/06. Insane!

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1045 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 15:09:33 »
Tak sobie przejrzałem sklep, a tam produkty, które sprowadza Azyl. Okazuje się, że sprowadzają tylko komiksy z kategorii AVAILABLE NOW ITEMS na Previewsworld. Większość zeszytów na zamówienie to komiksy z kategorii OTHER ITEMS i tych nie sprowadzają. Po jaki wuj to wisi na stronie to ja nie wiem. Naprawdę chciałbym tam zrobić zakupy, ale na każdym kroku coś mnie odstrasza albo mocno żenuje.

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1046 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 15:11:17 »
Tak trochę wcielając się w mentalność villaina: na miejscu właściciela bym zrobił jeszcze inaczej. Nie wiem czy pisać i podrzucać mu takie pomysły :D

Mianowicie powinien ustalić, że można zamawiać preorder dopiero jak skończy się ten na atomie czyli od 27 czerwca. Wtedy osoby, które chcą sobie porównać ceny by nie miały wyjścia i musialy albo zaryzykować na Atomie i potem sobie pluć w brodę, że zapłacily drożej albo czekać aż MVM łaskawie rzuci lepsze ceny. I wtedy właściciel móglby robić różne wałki typu raz niżej a raz podobnie albo wyżej. I te osoby byłyby przyblokowane i zmuszone brać u niego. Albo olać pre-order i zamawiać później.

Offline jotkwadrat

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1047 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 16:06:27 »
Teraz to na stronie jest loteria. Przy dużej liczbie pozycji jest informacja, że zamówienie realizuje Azyl. Wysłałem do nich pytanie o 9 takich pozycji i żadnej z nich nie da się zamówić.
Tak więc pozostaje chyba tylko ograniczanie się do pozycji dostępnych w Multi.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1048 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 16:41:44 »
No beka z tego, że tylko niby można zamawiać i że ja mam sobie to sam sprawdzić xD

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1049 dnia: Cz, 04 Czerwiec 2020, 16:46:22 »
Dokładnie, chłopaki przemęczone, chyba dzisiaj i jutro wolne sobie zrobili a wy chcecie żeby za was coś tam sprawdzali  :)
Zresztą pewnie zaraz zlikwidują tą usługę, bo będzie za dużo sprawdzania w stosunku do tego co się sprowadza i będą musieli już wtedy trzy dni wolnego brać  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój