Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 312734 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline carnivale

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1005 dnia: Wt, 26 Maj 2020, 19:48:56 »
Poczekajcie... Zaraz będzie.. "Lipiec miesiącem być albo nie być dla Multiversum" :)


Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1006 dnia: Wt, 26 Maj 2020, 20:12:33 »
Kurde Azyl jest tak samo ciężki w kontakcie jak MVM. Piszę do nich, że chce kupić komiksy od nich i z MVM, które mają być w zapowiedzianej dostawie, ale nie wiem kiedy będzie dostawa, więc chciałbym, aby mi Azylowe zarezerwowali do czasu pojawienia się dostawy, aby nic nagle nie znikło, bo interesuje mnie komplet i oczywiście odpowiedź "Komiksy zostały zarezerwowane dla Pana na czas jednej doby od momentu wysłania tej wiadomości". Fajnie, że dali opis krótki i zdjęcia .... zobaczymy jak wyjdzie ostatecznie, bo nie można zaklepać tego, co jest i od razu tego, co przyjdzie z dostawy zanim wprowadzi się do sklepu.
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Maj 2020, 20:16:40 wysłana przez isteklistek »

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1007 dnia: Wt, 26 Maj 2020, 20:23:56 »
Nie komplikuj chłopakom pracy  :)

Na pejsbuku jest krótkie info o przenosinach do nowego biura  :)

https://www.facebook.com/multiversum.eu/photos/a.123322767739939/3972182026187308/?type=3&theater
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Maj 2020, 20:41:36 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1008 dnia: Wt, 26 Maj 2020, 21:06:14 »
No parodysta a nie sprzedawca. Naprawdę wygląda to groteskowo.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1009 dnia: Wt, 26 Maj 2020, 21:24:39 »
Najwyraźniej straszenie działa, sprzedaż wzrasta i można sobie biuro zmienić na nowsze  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline jotkwadrat

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1010 dnia: Śr, 27 Maj 2020, 10:53:56 »
Jak kupowałem kilka komiksów w Azylu i kilka w Multiversum chciałem, by wysłali mi to razem, bo kwalifikowałem się na darmową wysyłkę w Multi. Jednak w Azylu stwierdzili, że się nie da.
Po czym komiksy z Azylu wysłali z Multiverwum.
Współpraca tych dwóch podmiotów pozostanie dla mnie tajemnicą.

Generalnie, jedni i drudzy są wyjątkowo mało elastyczni jeśli chodzi o jakąkolwiek pomoc klientowi.

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1011 dnia: Śr, 27 Maj 2020, 10:56:48 »
A Azyl na swojej stronie ma w zakładce Dostawa - https://azylkomiksu.pl/wysylka/
OPCJE I KOSZT DOSTAWY
Nadawanie przesyłek obsługuje firma MULTIVERSUM.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1012 dnia: Śr, 27 Maj 2020, 11:18:04 »
Bo Azyl to taki offspring MVM - kupczy "odrzutem" z oferty sklepu głównego.

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1013 dnia: Śr, 27 Maj 2020, 11:25:49 »
Tylko trudno zrozumieć ich zachowanie, bo ja rozumiem, że ktoś napiszę, że chce kupić zeszyty i jest kolekcjonerem, więc zależy mu na najlepszym stanie więc chce zdjęcia przodu, tyłu i każdego rogu (jak miałem wysyłać do grandowania, to takie fotki miałem wysłać) i po przysłaniu zdjęć klient piszę, że zdjęcia są nieostre, słabej jakości i chce jeszcze raz - jestem w stanie zrozumieć, że ktoś mogliby wtedy kręcić nosem jakby mieli tak cykać zdjęcia kilkudziesięciu zeszytówek. Ale ile jest takich klientów? Pewnie jakbym miał płacić za wariant 350 zł., to pewnie bym o takie coś poprosił.

Jedni i drudzy wrzucają filmiki, zdjęcia na fb i to całkiem sporo, ale jak do nich napiszesz, że chcesz zdjęcia stanu to już jest problem. A przecież oni są w tym samym miejscu, drzwi w drzwi ... i tworzą sztuczne problemy. Jednak lepiej pisać, że to konkurencja jest problemem, a nie oni. Ja pamiętam doskonale jak ludzie, którzy pomagali w zakupie z MVM byli pomocni - telefon, że jest tyle i tyle sztuk, że przejrzą najlepszy stan, a po wybraniu prześlą zdjęcia, czy chce zakupić, a później szczegółowe informacje o przesyłce, fotki z nadania, pancerne pakowanie ... a mogli mieć na to wyłożone, a zależało im pewnie bardziej niż mi na stanie :) i na dodatek nic za to nie chcieli, bo chcieli tylko pomóc i to jest dziwne, że [f(r)]andomy z neta są bardziej pomocni niż pracownicy sklepu.
« Ostatnia zmiana: Śr, 27 Maj 2020, 11:32:25 wysłana przez isteklistek »

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1014 dnia: Śr, 27 Maj 2020, 11:48:30 »
Naprawdę - pisanie o MVM i Azylu jako oddzielnych bytach nie ma sensu. Zapewne jako zarejestrowane "przedsiębiorstwa" są oddzielne, ale to wciąż ten sam twór. Właściciel z trudem ogarnia MVM, to odpad przekierował do sidekick'a. Ilekroć bywałem na drzwiach otwartych - oba podmioty funkcjonowały pod jednym dachem i w tym samym pomieszczeniu. Tak więc można śmiało traktować ich jako jedno MVM/Azyl.

Co do "randomów z netu" - bo to empatyczni uczciwi pasjonaci, a nie aroganccy przedsiębiorcy. ;)
Jedyne co ratuje te(n) sklep to ceny i solidne pakowanie. Serio, ja nie dostrzegam innych zalet. Cała pozostała otoczka to po prostu megajanuszostwo i choć nie życzę nikomu źle - dziwię się jak długo to w takiej formie i atmosferze jeszcze funkcjonuje...

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1015 dnia: Śr, 27 Maj 2020, 13:34:08 »
Cena robi robotę, poza preorderami to za bardzo nie ma konkurencji jeżeli chodzi o zbiorcze.

Ale na szczęście mamy aktualnie socjalistyczne rządy, także zaraz skończy się dobrobyt tych wszystkich prywaciarzy  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline arczi_ancymon

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1016 dnia: Śr, 27 Maj 2020, 14:13:16 »
Trudno wyklarować jakąś opinię o Azylu. Kiedy pierwszy raz spróbowałem zamówić, to było te cudowanie z dodatkowymi opłatami za oszacowanie stanu produktu (może pamiętacie, promocje sprzed +/- roku) i odmówiono mi informacji o stanie (koniec końców przyszły w stanie bdb, bez folii).

Natomiast, gdy zamówiłem drugi raz kilka miesięcy temu, to wysłali mi szczegółowe zdjęcia produktów. Także nie wiem od czego zależy ta loteria, pewnie kolejne widzimisię, jak wszystko w multiversum.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1017 dnia: Śr, 27 Maj 2020, 14:17:31 »
Wtedy to był stary Azyl  :), teraz ktoś inny to ogarnia, co nie zmienia faktu, że ta opcja z płaceniem żeby coś kupić była delikatnie mówiąc niezbyt mądra.  :)

Newsy są:  :)

- Kilka szybkich informacji:

1. Pierwsza testowa dostawa powinna zgodnie z planem dotrzeć do naszego magazynu ok. 29.05.2020, następna testowa dostawa powinna zgodnie z planem dotrzeć do naszego magazynu ok. 15.06.2020.

2. Dystrybucja w USA niby już działa ale panuje gigantyczny chaos, zwłaszcza jeżeli chodzi o komiksy z wydawnictwa DC COMICS. Część tytułów z tego wydawnictwa z fazy wznawiania dystrybucji (premiery od 20 maja 2020) będzie realizowana przez dystrybutora ze znacznymi opóźnieniami. Związane to jest najprawdopodobniej nie tylko z pandemią koronawirusa ale także z coraz bardziej uciążliwymi dla nas zwykłych śmiertelników przepychankami na linii DIAMOND / DC COMICS.

3. Prosimy o niewysyłanie pytań o produkty których nie ma na stronie sklepu. W tej chwili działamy w trybie bazującym wyłącznie na sprzedaży produktów które mamy w naszym magazynie i nie przyjmujemy zamówień na produkty sprowadzane z USA. W czerwcu będzie testowany system przyjmowania zamówień na produkty sprowadzane z USA w realizacji którego pomoże nam AZYL KOMIKSU, więc prosimy jeszcze o troszkę cierpliwości w zakresie produktów sprowadzanych z USA - kiedy będzie można z nimi działać to Was o tym poinformujemy.

4. Z okazji Dnia Dziecka przygotujemy dla Was na pewno jakąś niespodziankę która przyniesie Wam dziecięcą radość :)

5. Nie będziemy nadawali przesyłek w następujących dniach: 4-5.06.2020 oraz 12.06.2020.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline jotkwadrat

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1018 dnia: Śr, 27 Maj 2020, 14:18:33 »
I właśnie dlatego, że to praktycznie jedna firma nie rozumiem dlaczego nie mogli wysłać jednej paczki z zamówieniami z MV i AK.

Offline vision2001

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1019 dnia: Śr, 27 Maj 2020, 14:21:53 »
4. Z okazji Dnia Dziecka przygotujemy dla Was na pewno jakąś niespodziankę która przyniesie Wam dziecięcą radość :)
Domyslam sie, ze moze to byc cos w stylu: Dla zamowien o wartosci powyzej 1000 pln dodamy jeden z komiksow wydanych w ramach Free Comic Book Day! 😂