Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 315419 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #990 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 11:23:20 »
Nie ma co siedzieć, trzeba kupować  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #991 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 11:45:43 »
Ciekawe jak rozwiąże sprawę niższych cen, bo z tego, co pamiętam Marvel deklarował, że ich zbiorcze będą miały rabaty i nie będą kosztować okładkowej. Interesuje mnie to, bo już niedługo będzie She Hulk Omnibus Byrne.

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #992 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 11:51:35 »
Ciekawe jak rozwiąże sprawę niższych cen, bo z tego, co pamiętam Marvel deklarował, że ich zbiorcze będą miały rabaty i nie będą kosztować okładkowej. Interesuje mnie to, bo już niedługo będzie She Hulk Omnibus Byrne.

Dla osób, które kupiły u niego w preorderze niewiele to zmienia. Bo przecież nie zwróci mi kasy.

Online isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #993 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 12:01:05 »
Chodzi mi bardziej o to, że jak wszystko ruszy z Marvelem, to pewnie MVM kupi mnóstwo komiksów po dobrych cenach i pewnie jak to zwykle ma zwyczaj zobaczymy zdjęcie, gdzie cały pokój jest wypełniony kartonami od Diamonda. Czy on uwzględni te obniżkę, którą dostanie? Nie wydaje mi się. Będzie kręcenie jak z Azylem, gdzie nie ma dostaw, a produkty pozycje pojawiają się i znikają tak, jak cała oferta. Nie mam pojęcia, dlaczego tak jest, ale nagle może się okazać, że kupujesz omniaka ze sklepu, a jutro jest on w ofercie Azylu 100 zł. taniej -
412,50 PLN i 312,50 PLN.


Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #994 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 18:20:15 »
Taka polityka firmy  :)
Ostatnio w Azylu sprzedawali to co było na wyprzedaży Marvelowej po niższych cenach, co będzie w przyszłości ciężko stwierdzić, na razie jest straszenie, że nic nie będzie jak nie będziesz kupować  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #995 dnia: Pt, 22 Maj 2020, 18:41:42 »
"- Wstępnie na koniec przyszłego tygodnia planowana jest pierwsza testowa dostawa z USA. Będzie to prawdopodobnie największa dostawa komiksów z USA do Polski w historii. Jej preview znajdziecie na stronie sklepu: https://multiversum.pl/c/1893/dostawa-z-usa-2020-14-preview-.html

Także ten, raczej nie będzie upadłości  :)

Straszenie chyba działa - info z pejsbuka Azylu :

"Zaskoczyła nas ilość zamówień. Prosimy o odrobinę cierpliwości w oczekiwaniu na maile. Na pewno na wszystkie odpowiemy."
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline freshmaker

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #996 dnia: So, 23 Maj 2020, 17:17:09 »
w azylu loteria - wysłałem zapytanie o harleen i superman year one. dostałem zdjęcia - naddarte obwoluty, zmiażdżona okładka. komiksy w takim stanie zwykle reklamuje. szkoda zachodu.

dziwne to bo wcześniejsze zakupy u nich to były nowki w folii.

Offline Lafar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #997 dnia: So, 23 Maj 2020, 19:53:18 »
@up to chyba normalne - piszą przecież, że to powystawowe i battle damaged. Ja kupiłem dwie pozycje z minimalnymi uszkodzeniami. Ogólnie na kilka(naście) zamówień odmówiłem chyba trzech pozycji tylko. Jeżeli chce się coś taniej to trzeba niestety iść na ustępstwa.

Inna sprawa, że te co odmówiłem to powinny mieć cenę z 50-60% niższą bo były mocno obite.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #998 dnia: Pn, 25 Maj 2020, 21:20:39 »
Dziś mail o kolejnych "anulowanych przez wydawcę" zeszytach. Co ciekawe dostępne w nowym preorderze na lipiec/sierpień. Atom jakoś tego nie robi i sam aktualizuje zamówienia klientom...

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #999 dnia: Pn, 25 Maj 2020, 22:09:14 »
Na pewno będzie tanie w Preorderze.  :) No właśnie, miał być jakiś jednodniowy w połowie miesiąca i cisza.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1000 dnia: Pn, 25 Maj 2020, 22:29:38 »
 Nowy preorder (ten, który już śmiga na Atomie) pojawi się w MVM w pierwszej połowie czerwca. Ciekawe czy znów tylko do oglądania i z dwudniowym oknem na zamówienia kiedyś tam... 😀

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1001 dnia: Wt, 26 Maj 2020, 13:48:06 »
Ciekawe czy będą irracjonalnie niskie ceny w tym preorderze, $ już prawie poniżej 4 zł  :)

Jest świeże info:

- Preorder z katalogu 2020-06 (katalogu 2020-05 dystrybutor nie robił) zostanie wprowadzony na stronie sklepu w sposób podobny jak preorder z katalogu 2020-04. Będzie on widoczny na stronie sklepu przez kilka tygodni natomiast możliwość zamawiania produktów będzie włączona przez 2-3 dni (prawdopodobnie w weekend 19-21.06.2020) - w tym czasie nie będzie można zamawiać na stronie sklepu produktów dostępnych w naszym magazynie.
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Maj 2020, 15:05:11 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1002 dnia: Wt, 26 Maj 2020, 17:11:25 »
Czy ktoś wyjaśni mi logikę tego rozwiązania? Odlot!

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1003 dnia: Wt, 26 Maj 2020, 17:34:59 »
Czy ktoś wyjaśni mi logikę tego rozwiązania? Odlot!

Chyba sklep tak cienko nie przędzie skoro właściciel włącza możliwość robienia zakupów tylko na 2 dni w miesiącu.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #1004 dnia: Wt, 26 Maj 2020, 17:42:06 »
Wcześniej napisał, że będzie największa dostawa w historii, więc raczej słabo nie jest.
Twój komiks jest lepszy niż mój