Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 315891 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #975 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 11:15:17 »
Inny temat, że anulowanie zeszytówek na rzecz digitalu to świństwo ze strony DC, bo jak rozumiem wyjdzie tom zbiorczy i będzie miał te zeszyty. Tam się ktoś powinien nad tym zastanowić, że skoro sprzedaje się zeszyty i ludzie je zbierają, to po co taki ruch teraz? Niektórzy zastanowią się zanim zaczną zbierać zeszyty przez takie akcje, a później płacz, że mała sprzedaż zeszytówek. WONDER WOMAN #760 ma 3 okładki, z czego jedna będzie filmowa, więc wątpię, aby anulowali do digitalu, bo to podchodzi pod promocję filmu. BATGIRL #48 raczej też wyjdzie, bo jest częścią eventu JOKER WAR chyba, że wszystko pójdzie w cyfrę.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #976 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 11:24:27 »
Ale ja jestem praktycznie pewien, że te anulowane mi zeszyty ukażą się na papierze. Wcześniejszych, wciąż czekających na premierę, nie skasowano to i kolejnych wydawca nie ma sensu i powodu przecież odpuszczać.
W kalendarzu wydawniczym są wszystkie tytuły, które mi MVM anulowało tylko dostały w większości nowe, sierpniowe daty publikacji. Co ciekawe są dostępne w preorderze na Atomie i tam mają również nowe zaktualizowane daty premier. Nie wiem teraz czy MVM ma swojego innego dystrybutora w USA? Przecież oba sklepy obsługuje zdaje się Diamond. Do Atomu dotarła już przynajmniej jedna dostawa po lockdownie, a MVM biadoli o potencjalnym odwieszaniu wstrzymanych połączeń lotniczych...

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #977 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 11:29:28 »
Kiedyś mi ATOM pisał, że jak coś jest anulowane i zmienia numery, to oni muszą od nowa zrobić zamówienie. Zdarzyło mi się to, ale na szczęście nie było problemu z dostępnością, gdy się zorientowałem, że coś jest nie tak. Pewnie w MVM nie chce mu się pisać z klientami o takich detalach, a jutro, czy na dniach pojawią się te pozycję w sklepie z nowymi numerami. Ja już od ATOMu małą przesyłkę dostałem, zaraz będzie następna, więc problem leży w kontakcie.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #978 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 11:36:06 »
No dobry wariat Rafał może ma info, którego nie ma konkurencja i wie, że tych tytułów już w sklepach nie zobaczymy Serio to beka z takiego podejścia, bo gdy nastąpił lockdownu, to Atom poinformował, że wszystko się przesunie i niczego nie anulował. Wiem, że nastąpi taka sytuacja, bo kilka tytułów Marvela zakończy żywot w wersji cyfrowej, ale to już siła wyższa. Szkoda, że MVM zalicza takie wpadki.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #979 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 11:38:30 »
Ogólnie to jak ktoś chciałby się "wyleczyć z nałogu" kupowania oryginalnych komiksów to polecam MVM! Odechciewa się normalnie!
Zresztą - wystarczy porównać Atomowy Blog z jego odpowiednikiem na MVM - Crisis mode. Chłopaki z Krakowa mają dobry kontakt z klientem, jest pozytywny i klarowny przekaz, radość z otwarcia sklepu stacjonarnego, a u konkurencji - kryzysowy tryb, straszenie zamknięciem sklepu, podwyżkami, brak dostaw, kombinacje z dwudniowym oknem na składanie zamówień, a teraz jeszcze doszło ich anulowanie - słowem: kalejdoskop! I to w negatywnym znaczeniu. Chyba wolę jednak spokój, pewność i świetny kontakt z Atomem, niż te pare groszy w kieszeni i brak pewności czegokolwiek.... Szlag...

Edit: właśnie dostałem maila z Atomu, że wymienione przeze mnie wyżej zeszyty nie dostały cancela, zmieniła się tylko data premiery. Tak więc - ciao MVM!
« Ostatnia zmiana: Śr, 20 Maj 2020, 11:50:46 wysłana przez Gazza »

Offline death_bird

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #980 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 16:23:10 »
Widać MVM stosuje odwróconą psychologię. ;)

Sorry za OT, ale jak obejrzałem sobie okładkę do tego WW #760 to aż zacząłem łazić po Filmwebach żeby się zorientować jak kobitka się nazywa.





Ktoś rysował ze zrzutu z którejś nadwiślańskiej telenoweli czy jak?  ???
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #981 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 17:20:22 »
Mnie anulował Batman Three Jokers #1, to też tylko w cyfrze będzie?

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #982 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 17:51:46 »
Raczej nie, u konkurencji można kupić, premiera 25/26 sierpień.

Tu jest, że na papierze i na ekranie:
https://www.dccomics.com/blog/2020/05/12/dc-reveals-new-artwork-for-batman-three-jokers

Może z zeszytów wychodzą  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #983 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 18:04:23 »
No ciekawe posunięcia. Zapytajcie wprost o co chodzi, bo macie potwierdzenie, że większość tych tytułów będzie fizycznie w sprzedaży.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #984 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 22:26:58 »
Obstawiam, że powrócą w jakimś multiversumowym crisis second chance prepreorderze.....w wyższej cenie bo przecież jest dramat itp. 😉

@death_bird - ja tam widzę Megan Fox 😛

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #985 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 22:42:29 »
No i jak Multiversum upadnie to będzie twoja wina bo nie kupiłeś  :)

a info jest na ten temat :

"Najbliższe tygodnie (do końca czerwca 2020) będą kluczowe jeżeli chodzi o decyzję co do przyszłości MULTIVERSUM."
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline death_bird

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #986 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 23:54:43 »
ja tam widzę Megan Fox 😛

Myślę, że to działa jak test Rorschacha. ;)
Każdy widzi co (kogo) chce zobaczyć.  ;D
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #987 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 10:28:07 »
Obstawiam, że powrócą w jakimś multiversumowym crisis second chance prepreorderze.....w wyższej cenie bo przecież jest dramat itp. 😉

To może być nowa normalność sklepu. Najpierw niskie ceny w pre-orderze żeby kupić. Potem po miesiącu "uuu sorki jednak anulujemy i zwracamy kasę". Po kolejnym miesiącu te pozycje wracają w wyższych cenach. Nie kupisz już u konkurencji bo rabaty się skończyły i musisz kupić drożej.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #988 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 10:33:30 »
Dlatego jestem "rozdarty" między złożeniem uzupełniającego zamówienia w AC, a czekaniem na powrót produktów do oferty MVM (być może nadal w atrakcyjnej cenie) - bo wydane na papierze będą, mają tylko obsuw i nowe daty premier.

Offline arczi_ancymon

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #989 dnia: Cz, 21 Maj 2020, 11:21:09 »
"Najbliższe tygodnie (do końca czerwca 2020) będą kluczowe jeżeli chodzi o decyzję co do przyszłości MULTIVERSUM."

Siedzę jak na szpilkach.