Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 315299 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline eyesore

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #915 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 17:03:19 »
Iiiii w sobote rano znów będzie dostępne  ;)

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #916 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 17:56:31 »
Cierpliwości... ;)

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #917 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 00:36:59 »
Nowy wpis na pejsbuku:

"Kwiecień 2020 oraz prawdopodobnie maj 2020 to będzie okres ciężkiej walki o przetrwanie - bez Was po prostu nie damy rady.
W tym miesiącu zrobiliście coś niesamowitego - cały czas praktycznie mamy pełne ręce roboty mimo braku nowych dostaw z USA i ogromnie Wam za to dziękuję.
Wiem że to wielka prośba, ale jeżeli będziecie w stanie wspierać nas tak samo albo jeszcze mocniej w kwietniu i maju - zróbcie to proszę.
We wtorek 31.03.2020 w okolicach godziny 20:00 rozpocznie się przerwa techniczna która powinna zakończyć się do godziny 10:00 dnia 1.04.2020.
Nie jesteśmy w stanie utrzymać rabatu 10% dla wszystkich nowych zamówień niezależnie od ich wartości przy jednoczesnym utrzymaniu gratisowej przesyłki na dotychczasowych zasadach.
Dlatego od 1.04.2020 rabat 10% będzie możliwy do uzyskania przy jednorazowym zamówieniu o wartości powyżej 299 PLN.
W kwietniu 2020 bez zmian utrzymana zostanie możliwość skorzystania z gratisowej przesyłki kurierskiej lub paczkomatowej przy jednorazowym zamówieniu o wartości powyżej 199 zł."
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Lafar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #918 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 08:54:42 »
Promo 10% takie ogromne... Nie da rady utrzymać, ogólnie to sklep jedzie na minusie ciągle i jeżeli każdy klient nie złoży zamówienia za minimum 45 tysięcy złotych to trzeba będzie zamknąć sklep.

Kolejna pokrzywdzona firma która działa od X lat ale jak tylko jest spadek przez 10 dni to już umierają i się zamykają i kto wie co jeszcze. Powinni zrezygnować już z tych komunikatów bo to się zaczyna się nawet dla mnie robić żenujące a ogólnie to bardzo lubię ten sklep.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #919 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 09:04:25 »
Nie wiesz jak jest, jak zarabiasz dużo to wydajesz dużo  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Szekak

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #920 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 09:18:50 »
Ja nie mogę czytać tego bełkotu, jak dobrze, że nie zbieram zagranicznych wydań, bo bym miał tygodniowego moralniaka po każdych zakupach...
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline SawiK

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #921 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 10:38:31 »
Lech  W. też ostatnio płakał ze za 6tys miesięcznie ledwo wiążę koniec z koncem. Może żona Rafała tak jak żona Bolka dużo wydaje 😂

Offline Szekak

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #922 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 10:57:46 »
Popek plakal, ze ledwo daje rade przy 30 tysiacach miesiecznie, a w przeciwienstwie do bolka nie jest zasluzonym dla Polski bohaterem.
« Ostatnia zmiana: Wt, 31 Marzec 2020, 11:15:31 wysłana przez Szekak »
Piękno jest w oczach patrzącego.

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #923 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 11:24:56 »
Jeśli rzeczywiście MvN ma tak trudną sytuacje to nie widzę sensu by kupować teraz. Zrobią olbrzymie przeceny przy bankructwie, a jak się utrzymają to nadal będzie można kupić przy zbliżonych cenach jak obecnie. Zagraniczne sklepy wprowadzają przeceny, będzie walka o klienta. Druga sprawa to czy w czasach recesji oddawanie się konsumpcjonizmowi to coś mądrego? Za chwilę każdy może być bez pracy, nie tylko Pan Rafał.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #924 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 11:28:07 »
Nie bardzo wiem dlaczego nie mogą utrzymać rabatu, to co zawsze działało, że $ rośnie teraz raczej odpada bo przecież nic nie kupuje.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #925 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 11:38:23 »
Zacytuję sam siebie - "Cierpliwości" :))

Offline Teli

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #926 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 11:45:53 »

"Kwiecień 2020 oraz prawdopodobnie maj 2020 to będzie okres ciężkiej walki o przetrwanie - bez Was po prostu nie damy rady.
W tym miesiącu zrobiliście coś niesamowitego - cały czas praktycznie mamy pełne ręce roboty mimo braku nowych dostaw z USA i ogromnie Wam za to dziękuję.
Wiem że to wielka prośba, ale jeżeli będziecie w stanie wspierać nas tak samo albo jeszcze mocniej w kwietniu i maju - zróbcie to proszę.  (...)


Mam deja vu.
Co prawda w tym roku pandemia, wyhamowanie gospodarki, kryzys na horyzoncie ale ten tekst żywo przypomniał mi to co przyszło nam oglądać rok temu. No toż to ten sam szablon pt. "niech się wali, niech się pali ale macie kupować bo jak nie to zamkniemy i będzie po komiksach". Jak ktoś nie pamięta to odsyłam do pierwszych stron tematu - fascynująca lektura.

Z drugiej strony rozumiem retorykę desperacji. Transporty nowego towaru zostały wstrzymane, po marcu kiedy to ludzie siedzieli na kwarantannie i zamawiali z nudów do konsumentów zawita opamiętanie, a komiksem wiadomo się nie najesz , a nawet dobrze nim w piecu nie napalisz (zresztą gazety tańsze). Osobiście zrezygnowałem z planowanych zakupów omnibsów stwierdzając że przy obecnej koniunkturze wolę mieć kasę na koncie niż omniaka na półce. Ciekaw jestem jak będzie wyglądał nasz lokalny rynek komiksowy za pół roku? Ile wydawnictw i sklepów zostanie na placu boju a kogo wyniosą na tarczy. Ale to już temat na inną dyskusję.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #927 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 11:50:37 »
Zależy ile będzie trwać ten "shutdown wszystkiego", jak miesiąc to podejrzewam, że wiele się nie zmieni.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #928 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 12:16:10 »
Osobiście zrezygnowałem z planowanych zakupów omnibsów stwierdzając że przy obecnej koniunkturze wolę mieć kasę na koncie niż omniaka na półce.
Zrobiłem dokładnie to samo.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #929 dnia: Wt, 31 Marzec 2020, 12:22:03 »
Psujecie rynek, przez takich jak wy grozi nam recesja  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój