Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 312778 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Teli

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #900 dnia: Wt, 24 Marzec 2020, 12:14:20 »
Jedno jest pewne.... jeśli kiedyś Multiversum wyzionie ducha (czego mu nie życzę mimo osobistej antypatii niech i 100 lat działa i pracuje) to z takim CV do pisania wiadomości "prezes" Palacz ma fuchę w redagowaniu wywołujących panikę pasków TVP gwarantowaną.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #901 dnia: Wt, 24 Marzec 2020, 12:45:54 »
Komunikat jakby chodziło o respiratory.

Może coś w tym jest, nie wiem czy ma jakieś inne źródła dochodu, ale jak to potrwa nie wiadomo ile, to może być trochę słabo, komiks to nie jest towar pierwszej potrzeby ani nawet piątej.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #902 dnia: Wt, 24 Marzec 2020, 13:22:26 »
Zobaczymy, czy tak ochoczo i często będą pojawiać się wpisy o tym, że pojawiają się zniżki. Marvel już zapowiedział zniżki dla detalistów " Some, like Image Comics, announced it would make new comics returnable. Marvel announced a discount to books being sold to retailers. This also follows news that the annual industry event Free Comic Book Day has been delayed from its usual place at the beginning of the year until later in the year".

https://comicbook.com/comics/2020/03/23/diamond-comics-stops-shipments-new-comics-coronavirus-marvel-dc-/?fbclid=IwAR1wDsupQ9_VVVuwup8SpwmbQgxzaxsROK920GU93Z8_j9LOf5fohjw1hmA


Ponoć dziś na blogu ATOMu ma się pojawić wpis dotyczący Diamonda. Może się okazać, że będzie inicjatywa korzystna dla kupujących, że przez jakiś czas ceny będą na poziomie takim, że dystrybutor zrezygnuje z części marży.
« Ostatnia zmiana: Wt, 24 Marzec 2020, 13:31:34 wysłana przez isteklistek »

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #903 dnia: Wt, 24 Marzec 2020, 16:07:27 »
Pan Rafał usunął warianty ratio ze sklepu. Ciekawe czemu.

Offline Pan_Andrzejek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #904 dnia: Wt, 24 Marzec 2020, 16:50:37 »
Do Multiversum przyjechała dostawa nowości z tego tygodnia, a więc ostatnia przed wstrzymaniem dystrybucji.

Cytuj
Jako jeden z niewielu sklepów komiksowych spoza USA możemy przekazać Wam rewelacyjną wiadomość.
Mamy już w naszym magazynie amerykańskie nowości wydawnicze z tego tygodnia.
Przetworzenie tej dostawy zajmie nam jeszcze trochę czasu, informacji mail`owych spodziewajcie się w godzinach późnowieczornych lub nocnych.
Jak dobrze pójdzie także jeszcze dzisiaj w nocy odblokowana zostanie możliwość zakupu produktów z tej dostawy na stronie sklepu, a do tego czasu możecie sprawdzić specjalny preview tej dostawy: https://multiversum.pl/c/1873/preview-dostawy-2020-13.html

Offline Damballa

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #905 dnia: Wt, 24 Marzec 2020, 16:54:50 »
Do 25.03 można zamawiać w Azylu komiksy w przeliczniku 1 USD = 2,5 PLN
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=218213046200538&id=107535603934950

Offline Koalar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #906 dnia: Wt, 24 Marzec 2020, 21:15:33 »
Robiłem kilka zamówień i nie było problemów. Aż tu ni stąd, ni zowąd dostałem zestaw brudnych blanków (z odciskami po brudnych paluchach; ładniejsze komiksy kupowałem za -50% w outletach). Odstąpiłem od zakupu (jestem wyrozumiały, serio, w życiu nie reklamowałem zgniecionego rogu, bo mi się nie chce, ale bez przesady, wysłano mi takie brudne komiksy - ktoś to widział, zanim wsadził do koszulki ochronnej). Dostałem info (zgadnijcie od kogo), że to normalny wygląd blanków.
Tracę czas na zakupy i odsyłanie brudnych komiksów, do tego jestem bezczelnie okłamywany. No to zrezygnowałem z innego zamówienia i już tam nie będę kupował, póki nie będę musiał (jakimś wielkim klientem nie byłem, ale zawsze).
Skoro z takim podejściem do klienta ktoś robi biznes, to chyba jednak jest to niszowy biznes albo tego tortu sporo jeszcze można uszczknąć.
pehowo.blogspot.com - blog z moimi komiksami: Buzz, Fungi, PEH.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #907 dnia: Śr, 25 Marzec 2020, 09:04:22 »
Myślałem, że już bardziej żenujących wpisów nie uświadczę, ale pan Rafał nie zawodzi i dzbanizm wziął górę nad rozsądkiem. 

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #908 dnia: Śr, 25 Marzec 2020, 09:24:30 »
Rok temu było lepiej, tylko nadal nie wiem co takiego zrobiła konkurencja, gdyż nie doczekaliśmy się wpisów na ten temat  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #909 dnia: Śr, 25 Marzec 2020, 14:43:21 »
Do 25.03 można zamawiać w Azylu komiksy w przeliczniku 1 USD = 2,5 PLN
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=218213046200538&id=107535603934950
Dajmy sobie kilka dni/tygodni i ceny będą jeszcze niższe. Zdecydowanie, obstawiam! :)

Offline robbirob

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #910 dnia: Śr, 25 Marzec 2020, 14:50:07 »
Dajmy sobie kilka dni/tygodni i ceny będą jeszcze niższe. Zdecydowanie, obstawiam! :)
Trochę to zajeżdża hienami wyglądającymi łatwych ofiar burzy, ale racja, też uważam, że w ciągu kwietnia ceny pójdą w dół, bo będą wyprzedawali stocki magazynowe aby odzyskać pieniądze zamrożone w towarze.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #911 dnia: Śr, 25 Marzec 2020, 15:25:56 »
Nie dbam czym to zajeżdża bo nie korzystam (oprócz zamówień preorderowych) z MVM czy Azylu ale jak sam zauważyłeś - sklepy odcięte od nowości wydawniczych będą prześcigać się w promocjach sprzedaży tego czym dysponują na ten moment - stąd te akcje zachęcające do zakupu tu i teraz.... ;)

Offline robbirob

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #912 dnia: Śr, 25 Marzec 2020, 15:28:09 »
Nie dbam czym to zajeżdża ...
Gazza, ależ to nie był zarzut, bo sam siebie dopisałem do tego rozumowania :)

Offline Damballa

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #913 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 15:44:46 »

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #914 dnia: Cz, 26 Marzec 2020, 16:04:23 »
Ciekawa taktyka.
Twój komiks jest lepszy niż mój