Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 315481 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #750 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 11:01:30 »
"nowy z defektami - zapewniany stan bardzo dobry "

Nie wiem czy to Atom tak się stara, czy MVM ma taki luz, ale faktycznie nie spieszy się właścicielowi z nowym katalogiem...

Offline Lafar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #751 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 11:05:34 »
do mnie jak zamawiałem przyszło w folii ;) Tyle, że zamawiałem 50zł drożej jak się pojawił, więc kto wie  :-X

...i pamiętajcie, przy handlowaniu komiksami najbardziej trzeba uważać na Brexit!

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #752 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 11:09:21 »
Stan pewnie jak nowy, te ubite były w Azylu, ja kupiłem na jakiejś promocji za 200, lekko uderzony ale w folii.

Antari to musisz zapytać się u źródła, tylko uważaj, jak ja się ostatnio zapytałem o Hulk'a w wariancie czy jeszcze będzie dostępny to dostałem o%#&$^l, że takie rzeczy to się w preorderze zamawia a nie liczy na ruletkę czy coś  w tym stylu;D

Przecież oni zawsze dają swój później niż Atom, pewnie na początku lutego będzie, ceny będą takie jak u konkurencji - kurs aktualnie 3,88 i rośnie.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #753 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 11:32:35 »
250 zł., to bardzo dobra cena. Zobaczymy, jak długo będzie windować ten tytuł. Zaraz ludzie zaczną sprawdzać w sklepie lądując do koszyka ile jest egzemplarzy na stanie i za kilka dni promka "Sin City" w pakiecie takim, a takim za grosz albo znowu za 390 zł.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #754 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 11:44:39 »
info jest takie, że do końca miesiąca.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline freshmaker

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #755 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 12:52:03 »
drugi raz w życiu zamówiłem coś z azylu komiksu - tym razem daredevil mark waid omnibus vol 2. dostałem informację że komiks w folii bez widocznych śladów uszkodzeń. nie kumam za bardzo tego. czym to się różni od tego samego komiksu w multiversum? 200 pln vs 340 pln.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #756 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 13:06:43 »
Różni się tym, że kupili to za $30, w maju była wyprzedaż, tutaj lista tytułów:


sobie wymyślili, że takie rzeczy będą sprzedawać jako Azyl
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline freshmaker

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #757 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 13:16:15 »
to wiele wyjaśnia.

pierwszego omniaka waida też kupiłem przy okazji wyprzedaży omnibusów. wtedy jednak obsługiwało to normalnie multiversum, tylko komiksy trzeba było wybierac z pliku w excelu a nie dodawac do koszyka.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #758 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 13:20:58 »
a to jakoś dawno musiało być, nie pamiętam, żeby jakieś listy w excelu ostatnio były.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline freshmaker

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #759 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 13:30:18 »
luty 2017

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #760 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 14:48:23 »
Potwierdzam było coś takiego, ze strony się ściągało i odsyłało zaznaczone. Z tymi zamówieniami poza sklepem zawsze było dziwnie, nigdy nie można było się dogadać. Ja nawet pisałem, że akceptuje stan taki, jaki jest byleby nie było nic porozrywane, a obicie, czy wgniecenie nie maja znaczenia, ale nie, bo nie.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #761 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 15:33:57 »
Dziś domawiałem jakieś tam warianty i po numerze zamówienia (od poprzedniego) widzę, że z ilością zamówień szału w MVM nie ma. Z kolei na Atomie dosłownie odwrotnie jest. Ja rozumiem, że nie ilość a wielkość się liczy, ale to też coś mówi jednak... Chyba arogancja i nie do końca prokliencka atmosfera jednak wpływ jakiś mają. Odrobinę niższe ceny nie są dziś takim magnesem jakby się właścicielowi wydawało.

Offline robbirob

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #762 dnia: Wt, 28 Styczeń 2020, 15:46:57 »
Na multiversum ceny ostatnio podskoczyły już kilka razy.
Ktoś ma jakieś info czy będą jakieś promocje/inne przeliczniki/itp? Kiepsko się to opłaca ostatnio.

Offline Damballa

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #763 dnia: Śr, 29 Styczeń 2020, 09:12:34 »
Plik z tytułami z promocyjnymi cenami z oferty ekspozycyjnej dostępnych w Azylu nadal jest na stronie, tylko obecnie nie w excelu, tylko w pdfie
https://multiversum.eu/oe/oe200117.pdf

Offline OokamiG

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #764 dnia: Cz, 30 Styczeń 2020, 17:38:26 »
Big Damn Sin City za 250 zł. Ja się skusiłem, bo polsku nie doczekam chyba nigdy porządnego  wydania.