Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 312775 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #600 dnia: Pn, 19 Sierpień 2019, 11:21:41 »
Skoczyły w górę nawet ceny w najnowszym preorderze.....   :o

Lol nie wiedziałem, że to możliwe. Dobrze, że wziąłem wcześniej. Jest nauczka. Panu Rafałowi nie można ufać.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #601 dnia: Pn, 19 Sierpień 2019, 13:49:02 »
Też, mimo komunikatów o zbliżających się podwyżkach, nie spodziewałem się, że nawet preorder podskoczy cenowo.
Lipa, bo nie można być pewnym niczego w tej sytuacji.
Szkoda, że różnice w cenach nie są na tyle odczuwalne by Atom pokusił się o jakąś obniżkę cen, bądź program lojalnościowy dla stałych klientów.
Ja niestety przez wakacyjną opieszałość nie złożyłem zamówienia przed podwyżką, a teraz zastanawiam się czy nie olać MVM i nie zamówić jednak w AC......ehhhhh.

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #602 dnia: Pn, 19 Sierpień 2019, 16:32:43 »
Mnie osobiście najbardziej interesuje oferta omnibusowa oraz OHC i jakoś tak się dziwnie złożyło, że w ostatnim czasie nastąpił spory wysyp ciekawych pozycji w cenach dużo atrakcyjniejszych, niż w MvM - na Allegro i poza nim. Żal mi się zrobiło Palacza, bo najwyraźniej AC zmobilizował przeciwko niemu większe siły Konkurencji (TM). Ech, jak tu żyć...

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #603 dnia: Pn, 19 Sierpień 2019, 18:35:59 »
Też, mimo komunikatów o zbliżających się podwyżkach, nie spodziewałem się, że nawet preorder podskoczy cenowo.
Lipa, bo nie można być pewnym niczego w tej sytuacji.
Szkoda, że różnice w cenach nie są na tyle odczuwalne by Atom pokusił się o jakąś obniżkę cen, bądź program lojalnościowy dla stałych klientów.
Ja niestety przez wakacyjną opieszałość nie złożyłem zamówienia przed podwyżką, a teraz zastanawiam się czy nie olać MVM i nie zamówić jednak w AC......ehhhhh.

Wiesz ja bym się nawet nie zastanawiał. Jednym z komiksów które wziąłem był Omnibus Hellblazera Ennisa. Zacytuję siebie sprzed 10 dni.

HELLBLAZER BY GARTH ENNIS OMNIBUS HC

Atom: 467,99 zł
MVM: 450 zł

18 zł różnicy.

Obecnie:

Atom: 467,99 zł
MVM: 480 zł

12 zł różnicy ale na korzyść Atom Comics! No to już są jaja...

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #604 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 09:00:47 »
Wiesz ja bym się nawet nie zastanawiał. (...)
Wiesz, mimo podwyżki zamówienie nadal kalkuluje się złożyć w MVM, ale jak nie raz już pisałem - nie sama cena przyciąga wyrobionego klienta. W AC płacę przy odbiorze skompletowanej przesyłki, na MVM co dostawę otrzymuję maila z wezwaniem do zapłaty (co również koszt generuje oraz zaprząta głowę). Ehhhh.

"(...)Wielu z Was ożywiło się w tym roku w temacie zakupu zeszytów - doceniamy to i dajemy Wam ten prezent z którego będziecie mogli korzystać przy zeszytach z wszystkich nadchodzących preorderów, zaczynając od PREORDERA 2019-08 który pojawił się dzisiaj na stronie naszego sklepu. (...)"
Nie pojawił się jeszcze kolejny preorder, a "prezent" już przestał być aktualny...

Chyba tylko jakiś masowy zryw klientów i przeniesienie zakupów do konkurencji nauczyłoby czegoś właściciela MVM.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #605 dnia: Wt, 20 Sierpień 2019, 09:16:50 »
Po tej akcji marcowej wy naprawdę wierzycie w to co on obiecuje  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Damballa

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #606 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 13:18:16 »
Gdyby ktoś potrzebował pomocy, w zakupach zdalnych, to tutaj więcej info

https://m.facebook.com/story/graphql_permalink/?graphql_id=UzpfSTEyMDk3OTIxMTMwNzYyODozMDQwNDMxNjY2MDI5MDIw

Offline Lou

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #607 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 17:04:39 »
Jednym z wydawnictw weryfikowanych pod kątem wprowadzenia oferty do sklepu jest Northwest Press. To wydawca mający w ofercie tylko publikacje queerowe. Ciekawe czy przejdzie. To raczej nie jest popularnym typ komiksów.

I pytanie, na ile przed MFK pojawia się na sklepie opcja zakupu z odbiorem na festiwalu? Zaznacza się w opcjach dostawy czy trzeba pisać osobnego mejla? Upatrzyłam sobie jeden komiks, który wyjątkowo mają (jeszcze) na stanie.
Never trust the friendly ones.
Yuri Daily

Offline Damballa

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #608 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 20:03:07 »
Przy poprzednich imprezach tego typu, była około dwa tygodnie wcześniej udostępniona opcja zakupów z odbiorem na imprezie. Pewnie będzie osobna opcja przy wyborze płatności.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #609 dnia: So, 24 Sierpień 2019, 22:59:04 »
I pytanie, na ile przed MFK pojawia się na sklepie opcja zakupu z odbiorem na festiwalu? Zaznacza się w opcjach dostawy czy trzeba pisać osobnego mejla? Upatrzyłam sobie jeden komiks, który wyjątkowo mają (jeszcze) na stanie.
Pisz maila. Ja przed Pyrkonem skorzystałem z opcji w momencie zamawiania (tak jak Damballa napisał) i na stoisku nie mieli mojego zamówienia. Rafał P. stwierdził, że trzeba mailowo się dopominać jeszcze. 🤔

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #610 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 10:41:29 »
Jakby kogoś interesowało to główny przelicznik spadł z 3,2 na 3,0.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline OokamiG

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #611 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 11:15:26 »
Wpadły mi w oko dwa komiksy na sklepie, doczytałem na fb, że mają dni otwarte w sobotę z jeszcze lepszym przelicznikiem. Czy jest możliwość zamówienia z odbiorem w dniu otwartym i czy ktoś poratował by odbiorem tych komiksów i wysyłkom?

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #612 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 12:03:22 »
Ten lepszy przelicznik jest na ofertę, której nie ma w sklepie, tzw. ofertę specjalną.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline OokamiG

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #613 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 12:05:13 »
Aha, dzięki za odpowiedź.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #614 dnia: Cz, 29 Sierpień 2019, 12:15:51 »
Tu masz link do tej oferty specjalnej, tylko nie wiem na ile ona aktualna jest:

https://multiversum.eu/files/ofertaspecjalna.pdf
Twój komiks jest lepszy niż mój