Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 312879 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #540 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 08:48:39 »
I jeszcze jedną rzecz sobie przypomniałem, uważam, że płacenia za towar przedpłatą w preorderze za rzecz, która będzie za pół roku nie jest zbyt mądre, podczas gdy właściciel w międzyczasie "wymyśla" jakieś rewolucje i straszy, że za miesiąc może zamknąć interes.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #541 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 09:51:40 »
Albo posta edytowałeś albo mi się przywidziało, że pisałeś, że mimo że jest taniej na AC, to nakupujesz pełno zeszytów aby pokryć różnicę. No mniejsza z tym już. Jeżeli mi się przywidziało to przepraszam. My bad.  ???

W poście do którego się odnosiłem podałeś kilka pozycji, które wychodziły taniej na AC. Jak miałby je na oku to wychodzi około 70 zł taniej w AC. To jest prosta matematyka, jak finansowa kwestia jest na pierwszym miejscu to logika podpowiada aby nie brać na MVM chyba, że coś mi tutaj umyka?
« Ostatnia zmiana: Cz, 27 Czerwiec 2019, 09:54:13 wysłana przez Antari »

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #542 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 11:31:34 »
I jeszcze jedną rzecz sobie przypomniałem, uważam, że płacenia za towar przedpłatą w preorderze za rzecz, która będzie za pół roku nie jest zbyt mądre, podczas gdy właściciel w międzyczasie "wymyśla" jakieś rewolucje i straszy, że za miesiąc może zamknąć interes.

Również na to zwracałem uwagę. Chyba nawet w tym wątku o tym pisałem. Osobiście zdecydowałem się na preorderową ofertę Atom, bo proponują wysyłkę za pobraniem. To jest ich zdecydowana przewaga.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #543 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 12:26:47 »
Nawet gdyby różnice cenowe zeszytów w preorderze były większe na korzyść MVM (w tej chwili są tylko minimalne) to i tak wybieram AC. Dla mnie nie cena jest najważniejsza. Ale szanuję jeśli ktoś patrzy przez pryzmat ceny, nawet minimalnie tylko niższej.
Lada moment otrzymam kolejne wezwanie do opłacenia tygodniowej dostawy za aberacyjne zamówienie czerwcowe w MVM. Oczywiście zapłacę, ale po raz ostatni. Nie mam czasu i głowy by co tydzień zajmować się opłacaniem towaru, który być może na koniec miesiąca otrzymam. Jeśli dożyję.
Swoją drogą kilka pozycji z racji znikających preorderów w MVM i tak na czerwiec złożyłem w AC. Wczoraj ATOM przysłał maila z listą skompletowanych tytułów i pytaniem czy nie wolę zbiorczej paczuszki w lipcu bo to ledwie kilka pozycji z czerwca. I to jest to co szanuję! Nawet nie było wzmianki, że mam już płacić za czerwcowe tytuły! Może kapitał przedsiębiorstwa na to pozwala, ale MVM po ponad dekadzie istnienia nie podskoczyło do tego poziomu, który AC już sobą prezentuje. A i sklep stacjonarny ogarniają. I jakoś z wszystkim dają radę bez sączenia głupiego jadu na swoją konkurencję!
Dla mnie wybór jest oczywisty! Szkoda, że z Poznania do Krakowa mam daleko bo bym z nimi na browara skoczył. :)
« Ostatnia zmiana: Cz, 27 Czerwiec 2019, 12:28:28 wysłana przez Gazza »

Offline Neofita

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #544 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 13:03:55 »
Albo posta edytowałeś albo mi się przywidziało, że pisałeś, że mimo że jest taniej na AC, to nakupujesz pełno zeszytów aby pokryć różnicę. No mniejsza z tym już. Jeżeli mi się przywidziało to przepraszam. My bad.  ???

W poście do którego się odnosiłem podałeś kilka pozycji, które wychodziły taniej na AC. Jak miałby je na oku to wychodzi około 70 zł taniej w AC. To jest prosta matematyka, jak finansowa kwestia jest na pierwszym miejscu to logika podpowiada aby nie brać na MVM chyba, że coś mi tutaj umyka?

Przewidzialo Ci sie. :). Jesli odnosisz sie do moich rzekomych slow, to na przyszlosc prosba o cytat, tak latwiej prowadzic rzeczowa dyskusje w oparciu o slowa rozmowcy. Co do edycji postow - robie to dosc czesto, ale nigdy tak, zeby odwrocic kota ogonem. Jesli nie ufamy w dobre intencje rozmowcy - cytat i po sprawie.
W kazdym razie, doceniam przyznanie sie do bledu...chyba, ze to nie bylo przyznanie sie, bo "???". :D
Ponadto nie odniosles sie znowu do tego, co jeszcze w maju mi nieslusznie imputowales.

Co do akapitu nr 2 - tak, cos chyba Ci umknelo. Wyglada na to, ze wyciagasz z moich slow tresci, ktorych tam nie ma. A wiec raz jeszcze...

Po pierwsze - nie jestem bezwarunkowym apologeta MVM. Jesli juz, to jestem apologeta logiki w rozumowaniu i poslugiwania sie matematyka, gdy mowa o cenach. Tutaj chyba sie nie roznimy.

Po drugie - slusznie policzyles te roznice okolo 70, tylko, ze ja nie pisalem nigdzie, ze mimo tej roznicy i tak kupie drozej w MVM. To byl tylko Twoj wniosek, ktory nie mial zadnego podbudowania w moim poscie. Chyba, ze chcesz naciagac wyrazenie "grosz do grosza" jako bezposrednio zwiazane z tym, ze na pewno kupie drozej te przykladowe egzemplarze, o ktorych pisalem akapit wczesniej?
Napisalem za to o tym, aby sprawdzac ceny przed kupnem, bo rozne pozycje moga sie roznic wyraznie w obu sklepach (na korzysc lub niekorzysc MVM), co uwazam za wazne stwierdzenie, bo wczesniej MVM konsekwentnie wygrywalo lub remisowalo na polu pre-orderu.

Po trzecie - jak nakrecony powtarzam, ze kupuje tam gdzie jest taniej (jesli logistyka i stan produktow jest na odpowiednim poziomie), wiec nie wiem jak to wszystko logicznie polaczyles we wniosek, ze chce zeszytami, ktore za sztuke daja 0.99 PLN korzysci - przykryc te 70 zl. Zagalopowales sie, ponownie.

Offline Neofita

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #545 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 13:41:09 »
Nawet gdyby różnice cenowe zeszytów w preorderze były większe na korzyść MVM (w tej chwili są tylko minimalne) to i tak wybieram AC. Dla mnie nie cena jest najważniejsza. Ale szanuję jeśli ktoś patrzy przez pryzmat ceny, nawet minimalnie tylko niższej.
Lada moment otrzymam kolejne wezwanie do opłacenia tygodniowej dostawy za aberacyjne zamówienie czerwcowe w MVM. Oczywiście zapłacę, ale po raz ostatni. Nie mam czasu i głowy by co tydzień zajmować się opłacaniem towaru, który być może na koniec miesiąca otrzymam. Jeśli dożyję.
Swoją drogą kilka pozycji z racji znikających preorderów w MVM i tak na czerwiec złożyłem w AC. Wczoraj ATOM przysłał maila z listą skompletowanych tytułów i pytaniem czy nie wolę zbiorczej paczuszki w lipcu bo to ledwie kilka pozycji z czerwca. I to jest to co szanuję! Nawet nie było wzmianki, że mam już płacić za czerwcowe tytuły! Może kapitał przedsiębiorstwa na to pozwala, ale MVM po ponad dekadzie istnienia nie podskoczyło do tego poziomu, który AC już sobą prezentuje. A i sklep stacjonarny ogarniają. I jakoś z wszystkim dają radę bez sączenia głupiego jadu na swoją konkurencję!
Dla mnie wybór jest oczywisty! Szkoda, że z Poznania do Krakowa mam daleko bo bym z nimi na browara skoczył. :)

Zgadzam sie praktycznie ze wszystkim, moze poza faktem, ze jeszcze w MVM mam zamiar kupowac (gdy sie to wyraznie oplaca przy kasie).

Chociaz przyznam, ze Rafal naprawde chce, abym sie go zaparl 3 razy zanim kur zapieje ;).
Ostatnio mialem z nim wymiane zdan, i do licha, to jest naprawde ciezki czlowiek w komunikacji. Powtarzam sobie, ze to dobre dla mojego portfela ;). No i ze w sumie niepotrzebnie chcialem z nim porozmawiac.

Przestaje wierzyc w zmiane podejscia MVM, moze jak jego dzieci dorosna i odziedzicza biznes... ;)
« Ostatnia zmiana: Cz, 27 Czerwiec 2019, 13:42:44 wysłana przez Neofita »

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #546 dnia: Cz, 27 Czerwiec 2019, 14:27:25 »
Nawet gdyby różnice cenowe zeszytów w preorderze były większe na korzyść MVM (w tej chwili są tylko minimalne) to i tak wybieram AC. Dla mnie nie cena jest najważniejsza. Ale szanuję jeśli ktoś patrzy przez pryzmat ceny, nawet minimalnie tylko niższej.
Lada moment otrzymam kolejne wezwanie do opłacenia tygodniowej dostawy za aberacyjne zamówienie czerwcowe w MVM. Oczywiście zapłacę, ale po raz ostatni. Nie mam czasu i głowy by co tydzień zajmować się opłacaniem towaru, który być może na koniec miesiąca otrzymam. Jeśli dożyję.
Swoją drogą kilka pozycji z racji znikających preorderów w MVM i tak na czerwiec złożyłem w AC. Wczoraj ATOM przysłał maila z listą skompletowanych tytułów i pytaniem czy nie wolę zbiorczej paczuszki w lipcu bo to ledwie kilka pozycji z czerwca. I to jest to co szanuję! Nawet nie było wzmianki, że mam już płacić za czerwcowe tytuły! Może kapitał przedsiębiorstwa na to pozwala, ale MVM po ponad dekadzie istnienia nie podskoczyło do tego poziomu, który AC już sobą prezentuje. A i sklep stacjonarny ogarniają. I jakoś z wszystkim dają radę bez sączenia głupiego jadu na swoją konkurencję!
Dla mnie wybór jest oczywisty! Szkoda, że z Poznania do Krakowa mam daleko bo bym z nimi na browara skoczył. :)

Hehe Palacz ma określenie na takich jak ty! Nie pamiętam jak to szło, ale wy wszyscy jesteście przyczyną jego życiowych niepowodzeń. Konkurencja i tacy jak ty... na pewno przez konkurencję opłacani! :D

A mówiąc serio - zawsze wyżej ceniłem sobie AC, niż MvM. Na długo przed tymi dziwnymi akcjami Palacza, bo on zawsze był nieuprzejmy i problematyczny. Ja u niego mogę kupić jedynie ze 2-3 omniaki, których mi jeszcze brakuje i to raczej za 60% obecnej ceny. Czyli wyłącznie podczas kolejnego ataku histerii, na który bardzo liczę w najbliższej przyszłości :)

Offline Teli

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #547 dnia: Pt, 28 Czerwiec 2019, 11:10:31 »
@Apasz - To się KiT nazywało czyli "Konkurencja i Towarzystwo". Palacz obiecywał swego czasu cykl felietonów na ten temat i jest to ta z jego niezrealizowanych obietnic z której nie wiązanie boli mnie najbardziej.
Tyle radochy i to za darmochę przepadło i okazało się jednym wielkim... kitem :)

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #548 dnia: Pt, 28 Czerwiec 2019, 13:20:56 »
Niestety cyrku ciąg dalszy, a wystarczyło by zrobić program lojalnościowy by zatrzymać klientów, a tak teraz oni czekają na wielkie przeceny, bo nikt nie będzie kupował po tych przelicznikach skoro wiadomo, że prędzej czy później właściciel się ugnie i zrobi 2.0 - 2.4.
Miało nie być już oferty ekspozycyjnej, a okazuje się, że będzie, ale oczywiście filmik z niej tym razem jest straszny jakby od niechcenia zrobiony, bo wcześniejsze półka po półce było mniej więcej widać, co jest, a teraz lata kamera z miejsca do miejsca - pocieszenie w tym, że jest Invisibles Omnibus.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #549 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 11:54:19 »
Jakieś zamiany się pojawiają na stronie, poznikało, że wszystkiego jest po jednej sztuce.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online Murazor

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #550 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 13:19:42 »
A to już tak nie było wcześniej?

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #551 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 13:48:31 »
No kiedyś tak było, że można było zobaczyć ile czego jest. Sprawdziłem wyrywko parę pozycji i nadal wszystkiego jest po jednej sztuce, także wiele to nie wnosi.

Jeszce taki wpis się pojawił:

Każdy kto ma ochotę na zakupy osobiste naszej oferty online a także na skorzystanie ze specjalnej oferty niedostępnej online (obejmującej kilkanaście tysięcy komiksów - zarówno tomów jak i zeszytów) powinien nas odwiedzić. Zwłaszcza fani wydań zbiorczych - sporo ich doszło do specjalnie przecenionej oferty w stosunku do czerwca i są wśród nich prawdziwe petardy.

Czyli ta oferta ekspozycyjna sobie cały czas dalej gdzieś tam funkcjonuje ,tylko zmieniła nazwę.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #552 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 13:49:28 »
Po przerwie urlopowej się zacznie, szykuje się dzień otwarty z "petardami". Może właściciel teraz da gigantyczne rabaty, aby wakacyjny wyjazd do Bułgarii się zbilansował  ;)

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #553 dnia: Wt, 16 Lipiec 2019, 14:36:54 »
Dostałem maila z sklepu od właściciela więc przerwa chyba dobiegła końca. Prośba o połączenie przesyłek (zgodna z regulaminem) cytuję - "zanotowana".  :o Co odbieram jako pozytywną odpowiedź. 

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #554 dnia: Pt, 19 Lipiec 2019, 12:50:44 »
Filmik  :)

https://www.facebook.com/multiversum.eu/videos/919389475065559/

Oferta ekspozycyjna zmieniła nazwa teraz nazywa się "ofertą specjalną"  ;D
Rabaty chyba były podobne jak Azyl tym się zajmował, no ale wtedy to była zupełnie inna oferta - ekspozycyjna  ;D

Ktoś mi wytłumaczy o co tu chodzi, czy on ma za idiotów swoich klientów ?
« Ostatnia zmiana: Pt, 19 Lipiec 2019, 12:56:11 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój