Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 315955 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pawelek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #405 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 23:58:59 »
No jeśli to nie kpina, to ożeszjaciegratulacje
Dziękuję. Przyznaję się, że sam myślałem, że to pomyłka bo ciężko dostać cały King Conan w sc a tu jeszcze colossal. Pomyślałem, że jak już zdjęcie wiodące posta to chyba nie jakaś ściema. Do ostatniej chwili przed rozpakowaniem byłem na 80% pewny, że będzie brakowało z pół okładki a tu niespodzianka - stan idealny.

Offline robbirob

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #406 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 06:43:32 »
Pomijam, że ceny dla klienta masowego pewnie ma wynegocjowane jeszcze lepsze niż jakiś gotowiec typu Sendit. Nawet na głupiej Poczcie Polskiej jak wyrabia z 200-300 paczek miesięcznie będzie miał cenę 9-10 zł brutto.
Tu się mylisz. Żeby tyle mieć trzeba wysyłać tysiące a nie setki paczek. Poczta od 2018 drastycznie podnosi ceny dla masowych nadawców. To już nie te czasy że paczkę pocztową w sklepie mogłeś prawie wszędzie dostać za 9.90 zl.

Offline Grzmichuj

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #407 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 11:46:45 »
Dziękuję. Przyznaję się, że sam myślałem, że to pomyłka bo ciężko dostać cały King Conan w sc a tu jeszcze colossal. Pomyślałem, że jak już zdjęcie wiodące posta to chyba nie jakaś ściema. Do ostatniej chwili przed rozpakowaniem byłem na 80% pewny, że będzie brakowało z pół okładki a tu niespodzianka - stan idealny.

No widzisz, dałem się wpędzić w schemat. Mvm = zło. Skoro można kupić TAAAKIE rzeczy uczciwie. Tym bardziej widać jak negatywny marketing może niszczyć wizerunek.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline R~Q

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #408 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 14:30:31 »
Śledzi ktoś zmiany przelicznika? Można by zrobić wykres taki jak przy kursach walut i na podstawie tego spekulować. ;)

Online jotkwadrat

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #409 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 14:34:34 »
Myślę, że jakiekolwiek spekulacje w przypadku tego pana są skazane na porażkę.  ;D
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Maj 2019, 14:59:58 wysłana przez admin »

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #410 dnia: Pt, 03 Maj 2019, 23:44:57 »
Tu się mylisz. Żeby tyle mieć trzeba wysyłać tysiące a nie setki paczek. Poczta od 2018 drastycznie podnosi ceny dla masowych nadawców. To już nie te czasy że paczkę pocztową w sklepie mogłeś prawie wszędzie dostać za 9.90 zl.

To zależy od regionu, placówki i negocjacji z opiekunem klienta masowego. Od roku już nie korzystam z ich usług, ale wcześniej miałem 7,50 netto za 200 paczek miesięcznie. A mam informacje od osób z innych regionów, że mieli jeszcze niższe ceny przy mniejszych limitach. Masz jednak rację, że w okolicach 2018 roku podnieśli ceny. Mimo wszystko przy takich ilościach cena 9,90 netto za pocztex48 jest jak najbardziej realna. Jeżeli nie potrafisz takiej wynegocjować u siebie, zmień placówkę 8) Nie ma czegoś takiego jak jednolite, sztywne stawki w całej Polsce :D Problemem większości sprzedawców jest to, że lubią sobie doliczyć marże do wysyłki. Mało jest takich, którzy jadą uczciwie po cenie jaką płacą u przewoźnika.
« Ostatnia zmiana: Pt, 03 Maj 2019, 23:46:29 wysłana przez Antari »

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #411 dnia: Pn, 06 Maj 2019, 15:41:08 »
Śledzi ktoś zmiany przelicznika? Można by zrobić wykres taki jak przy kursach walut i na podstawie tego spekulować. ;)
Zeszyty (bo tylko te kupuję w oryginale) już praktycznie zrównały się z cenami Atomu. Tak więc ta cała akcja z rewelacyjnymi cenami i przelicznikami do końca 2019 to była zwykła ściema. Kolejny pakiet preorderowy już zamawiam na Atomie - bez terroru z znikaniem oferty ze sklepu, stan idealny, sympatycznie i do dogadania w każdej kwestii. Dla klienta nie tylko najniższa cena jest istotna.

BTW: dwa ostatnie zamówienia w MVM złożyłem i opłaciłem z opcją odbioru na Pyrkonie. W sobotę wbijam na stoisko z zamiarem odbioru - i co się okazuje? To, że wybrałem opcję obioru na konwencie nie oznacza jeszcze, że tak będzie (było)!! Należało, jak się dowiedziałem na miejscu - złożyć mailowo prośbę o to!!! Masakra...
« Ostatnia zmiana: Pn, 06 Maj 2019, 15:44:21 wysłana przez Gazza »

Offline OokamiG

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #412 dnia: Pn, 06 Maj 2019, 15:48:06 »
A na Atomie to jedno kliknięcie .

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #413 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 09:51:23 »
Zeszyty (bo tylko te kupuję w oryginale) już praktycznie zrównały się z cenami Atomu. Tak więc ta cała akcja z rewelacyjnymi cenami i przelicznikami do końca 2019 to była zwykła ściema. Kolejny pakiet preorderowy już zamawiam na Atomie - bez terroru z znikaniem oferty ze sklepu, stan idealny, sympatycznie i do dogadania w każdej kwestii. Dla klienta nie tylko najniższa cena jest istotna.

Przybijam koledze piątkę, ja również oddalam się od MVM jak najdalej. W tym miesiącu poszedł już preorder na Atomie. Gwarantowany stan nowy i możliwość dokładania do zamówienia. Plus rozsądne ceny za wysyłkę (11 zł kurier Inpost). Wyszło tylko 1,50 zł drożej niż na MVM. Nie ma się nad czym zastanawiać. Po rewolucji nie został ślad.

Offline Grzmichuj

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #414 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 12:41:59 »
Zeszyty (bo tylko te kupuję w oryginale) już praktycznie zrównały się z cenami Atomu. Tak więc ta cała akcja z rewelacyjnymi cenami i przelicznikami do końca 2019 to była zwykła ściema. Kolejny pakiet preorderowy już zamawiam na Atomie - bez terroru z znikaniem oferty ze sklepu, stan idealny, sympatycznie i do dogadania w każdej kwestii. Dla klienta nie tylko najniższa cena jest istotna.

Udzielam Ci rozgrzeszenia, każdy ma prawo zbłądzić, ściągnięty na złą drogę wielowymiarowości.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #415 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 13:02:35 »
Cuda się dzieją:

FLASH BY GEOFF JOHNS VOL 06 SC
Multiversum - 90,00
Atom - 87,99

WONDER WOMAN BY GREG RUCKA VOL 03 SC
Multiversum - 90,00
Atom - 87,99

 ;D ;D ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline OokamiG

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #416 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 13:04:36 »
Cuda się dzieją:

FLASH BY GEOFF JOHNS VOL 06 SC
Multiversum - 90,00
Atom - 87,99

WONDER WOMAN BY GREG RUCKA VOL 03 SC
Multiversum - 90,00
Atom - 87,99

 ;D ;D ;D
Rewolucja się zaczęła.

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #417 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 13:29:14 »
W preorderze, dwa Epici na sierpień wychodzą u konkurencji z wysyłką Inpostem jakieś 10 zł drożej.

Także średnio z tą rewolucją.

Dodajmy do tego, że w Atom można zamawiać za pobraniem. Ja dlatego się przerzuciłem z MvN. Nie masz zamrożonej kasy kilka miesięcy, łatwiej tak zarządzać wydatkami. MvN straszy kilka tygodni, że zbankrutuje i mam wpłacić im pieniądze za Animal Mana który ma się ukazać w grudniu ? Bez jaj.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #418 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 13:34:38 »
W świetle tego co właściciel jeszcze półtora miesiąca temu pisał, jest to co najmniej dziwne  ;D

"2. CENY - DLACZEGO MULTIVERSUM MA TAK TANIO A KONKURENCJA MA TAK DROGO?"  ;D

"Konkurencja kupuje w cenach takich samych jak my, albo o kilka procent wyższych niż my a od Was kasuje nawet o ponad 80% więcej niż my. Szok? No myślę że szok."  ;D
To jak to, teraz Multiverum nas kasuje - szok  ;D

"Jeżeli jednak jesteście w większości która jest dojona wysokimi cenami - naprawdę nie powinniście zastanawiać się nad tym co zrobić. Nie dajcie się zrobić w konia bo za chwilę zostaniecie już tylko z cwaniakami którzy będą wmawiali Wam że musi być drogo - a naprawdę wcale tak nie musi być."

Ubaw mam niesamowity  ;D Można tak bez końca cytować  ;D


Dodajmy do tego, że w Atom można zamawiać za pobraniem. Ja dlatego się przerzuciłem z MvN. Nie masz zamrożonej kasy kilka miesięcy, łatwiej tak zarządzać wydatkami. MvN straszy kilka tygodni, że zbankrutuje i mam wpłacić im pieniądze za Animal Mana który ma się ukazać w grudniu ? Bez jaj.

Ja się go pytałem swojego czasu, czy jest możliwość, zakupu np. Omnibusa w wariancie, przy płatność przelew jak dotrze albo za pobraniem, tak jak jest u konkurencji - odpowiedź brzmiała, że się nie da.   
« Ostatnia zmiana: Wt, 07 Maj 2019, 13:39:58 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #419 dnia: Wt, 07 Maj 2019, 13:39:32 »
Ja również mam ubaw, bo okazuję się na koniec, że jedyny sklep komiksowy który kłamie, manipuluje oraz prowadzi brudną grę wobec konkurentów to jest Multiversum. Wszystko co pisał o konkurencji dotyczy jego, nie Atomu. To się nazywa projekcja.