Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 312883 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline arczi_ancymon

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #390 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 11:16:45 »
Ponoć jest to po to żeby nie kupować po kilka sztuk "na handel".

Offline stachel

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #391 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 11:34:31 »
Ponoć jest to po to żeby nie kupować po kilka sztuk "na handel".
To można zablokować po prostu w koszyku albo napisać w regulaminie, że sklep ma prawo odmówić sprzedaży więcej niż 1-2 sztuk jednej osobie.

Offline Cypher

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #392 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 12:01:41 »
Ponoć jest to po to żeby nie kupować po kilka sztuk "na handel".
To po co w takim razie ten 'ficzer' jest włączony na stronie? To tak jak mieć zegar na ścianie, który nie działa.
Wg. mnie to taka targowa ekonomia: 'ło, kupujta bo to jeden egzemplarz został, a u konkurencji drożyzna i w ogóle zuuuo...'
...
Ale właśnie sprawdziłem i np. takiego AGE OF CONAN BELIT #1 (OF 5) 2ND PTG NIEMCZYK VAR jest 5 sztuk na stanie i spokojnie 3 szt. wrzuciłem do koszyka.
Czyli wychodzi, że zeszyty mogę kupować na handel.  8)

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #393 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 12:18:13 »
On tam chyba już nie nadąża z tymi swoimi zmianami/rewolucjami i się gubi w tym wszystkim. ;D
Aktualnie kurs Dolara do Złotówki to nie całe 3,81 (i ciągle spada z tego co widzę), ciekawe czy przeliczniki obniży, gdyż ostatnio pisał, że zaraz będzie 3,9.
 
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online freshmaker

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #394 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 13:11:05 »
właśnie zamówiłem loeg tempest hc w atom bo, o dziwo, było taniej niż mvm, bd, amazon. chyba akcja z obniżaniem ceny w mvm nie poszła zgodnie z planem.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #395 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 13:29:53 »
W preorderze, dwa Epici na sierpień wychodzą u konkurencji z wysyłką Inpostem jakieś 10 zł drożej.

Także średnio z tą rewolucją.

Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Moreroms

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #396 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 20:44:29 »
Ciii, bo trafisz do wpisu o Konkurencji i Towarzystwie :D

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #397 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 21:28:07 »
No właśnie, miały być wpisy o Konkurencji i Towarzystwie i nie ma, kolejna niespełniona obietnica  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline LordDisneyland

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #398 dnia: Śr, 01 Maj 2019, 21:45:00 »
Przez 3 dni Pyrkonu przewijały się na ich stoisku tłumy, prawdziwy czas żniw. Teraz wybierają się na WarComicCon- i pewnie znowu wpadnę, bo odpowiadały mi te zakupy z wyszukiwaniem ciekawostek na półkach. Sporo nieplanowanych zakupów zrobiłem- natomiast przy rosnących cenach wysyłkowych  raczej wszystko będzie przemyślane po pińcet razy.
,, - Eeeeech.''

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #399 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 19:19:38 »
Jest i nowy preorder. Cenowo w tym miesiącu wyszło o 1,50 zł taniej niż w Atomie. Nie ma się nad czym zastanawiać. W tym miesiącu Multiversum się na mnie nie napasie.

Jedno jest pewne. Odbiło mu już do reszty z cenami wysyłki. 17 zł najtańsza opcja (bo rzekoma "awaaaria" wtyczki z odbiorem w punkcie).

Offline tester

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #400 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 19:23:47 »
Pewnie zła konkurencja sabotuje „rewolucje”

Offline Grzmichuj

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #401 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 19:41:46 »
Ja jestem ukontentowany bo jak zobaczyłem to od razu kupiłem. Tak nawet bym nie przeglądał dostawy. Patrzę z dużym niesmakiem na te wpisy na fb czy na blogu ale to co czasem można znaleźć w mvm to jak zabawa w szukanie skarbu ;) Za sprowadzenie Colossal King Conan, jego sprzedaż za 300zł i wysyłkę w piątek z rana jeszcze przed Pyrkonem ode mnie chapeau bas. Przed godziną odebrałem  - stan idealny w folii.
https://i.imgur.com/buPTLFl.jpg

No jeśli to nie kpina, to ożeszjaciegratulacje
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #402 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 19:53:33 »
Jest i nowy preorder. Cenowo w tym miesiącu wyszło o 1,50 zł taniej niż w Atomie. Nie ma się nad czym zastanawiać. W tym miesiącu Multiversum się na mnie nie napasie.

Jedno jest pewne. Odbiło mu już do reszty z cenami wysyłki. 17 zł najtańsza opcja (bo rzekoma "awaaaria" wtyczki z odbiorem w punkcie).

Nie wiem skąd te ceny wymyśla:

InPost
Multiversum - 18,00 / Sendit - 10,98 / Konkurencja -11,00
« Ostatnia zmiana: Cz, 02 Maj 2019, 19:59:17 wysłana przez admin »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Itachi

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #403 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 20:01:15 »
Dolicza karton, folię, taśmę, koszulkę, robociznę i wychodzi 18 8)

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #404 dnia: Cz, 02 Maj 2019, 22:55:05 »
Koszty pakowania to są groszowe sprawy. Wysyła w kartonach, które dostaje i tak za darmo od Diamonda jak zamawia. Do mnie zawsze przychodzą paczki w kartonach Diamonda a komiksy wciśnięte mocno między pogniecione gazetki z Lidla, Media Markt, Biedrony itd. Pewnie robi sobie rundkę codziennie i zgarnia papier za free z marketów. Zostaje sam Stretch, 25 zł za 3 kilo, wiesz ile z tego zrobisz paczek? Setki, nie owija jakoś specjalnie mocno. A czasami nawet na stretchu oszczędza i dochodzą paczki w szarym papierze. 

Pomijam, że ceny dla klienta masowego pewnie ma wynegocjowane jeszcze lepsze niż jakiś gotowiec typu Sendit. Nawet na głupiej Poczcie Polskiej jak wyrabia z 200-300 paczek miesięcznie będzie miał cenę 9-10 zł brutto. Wiadomo, jak zamawiasz z 10 komiksów to się jakoś rozłoży ale dla mnie 17 zł to już przegięcie pały. I to za usługę o śmiesznym standardzie, czyli Pocztex48.
« Ostatnia zmiana: Cz, 02 Maj 2019, 22:58:38 wysłana przez Antari »