Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 315937 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #330 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 12:06:37 »
No nie do końca, jest też 3,2  ;D

przelicznik A - 1 USD = 2,8 PLN

przelicznik B - 1 USD = 3,2 PLN

Nadal nie wiem na jakieś zasadzie działają te przeliczniki, szczególnie że dolar spada.

Teraz, jest tak bardziej z partyzantki podnoszony, bez uprzedzania  ;D

« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Kwiecień 2019, 12:08:30 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Online misiokles

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #331 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 12:19:30 »
Przeliczniki działają na zasadzie losowo-uznaniowej. Sprawia to że klient codzinnie wchodzi na strona sprawdzając czy aby któregoś dnia nie było jakiegoś hauntu i liczbiki nie soqeły do aktrakcyjnej wartości. A xena domemy rośnie, liczba odwiedzających jest potężna ;)

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #332 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 12:25:38 »
Jeszcze taki tekst mnie rozbawił "zmiana ta ma wiec na celu zapewnienie bardzo niskich cen dla zdecydowanej większości Waszych zakupów." Dlatego dzisiaj podnieśli ceny na wszystko  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline radef

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #333 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 12:27:26 »
A właśnie idę w kiosku odebrać paczkę z masą Archiego (w końcu przynajmniej w połowie nadrobiłem zaległości) w przeliczniku 1 $ = 2,50 zł. Teraz żałuję, że w sumie mogłem jeszcze wziąć z 2 tomy nad którymi dumałem.
Teraz, po przeliczniku 1 $ = 3,20 zł nic nie kupię, ponieważ wystarczy czatować na Book Depository czy Amazonie UK by sporo z tych komiksów kupić po niższej cenie, a przynajmniej tam można reklamować. A jeszcze w przypadku Multiversum dochodzi bardzo droga wysyłka (12 zł), która dobija wszystkie mniejsze zamówienia.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #334 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 12:32:55 »
I jak tu nie szanować konkurencji.... Obłęd!

Offline R~Q

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #335 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 12:42:40 »
I w tym momencie zrobiło się dla mnie na Multiversum za drogo

Offline Teli

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #336 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 13:06:57 »
Wesoło jak zawsze. Ale to było do przewidzenia bo teraz trzeba odrobić finansowo zeszłomiesięczną "rewolucję". Szkoda tylko że tych obiecanych niskich cen nie dał rady utrzymać dłużej niż dwa tygodnie.
Teraz tylko czekać na pierwszy post w dziale KiT bo sprzedaż spadnie i na pewno nie będzie to wywołane ciągłą karuzelą cenową tylko działaniami "Konkurencji i Towarzystwa" :)

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #337 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 13:09:13 »
Nie bardzo wiem jak to się ma do wcześniejszych wpisów z 4 kwietnia:

"Przelicznik może się oczywiście zmienić (i pewnie nie raz się zmieni w ciągu tych dziewięciu miesięcy) - czasami trochę w górę, czasami trochę w dół - ale punkt odniesienia znacie - teraz macie na wszystko przelicznik 1 USD = 2,5 PLN, prawda że miło?"

Minęły niecałe dwa tygodnie i aktualnie jest 2,8 i 3,2. 
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline radef

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #338 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 13:19:09 »
Odebrałem właśnie wspomnianą wyżej pakę z Multiversum (głównie Archie Comics) i stan wszystkiego idealny. No może tomik "Archie: The best of Americana" ma naprawdę drobne uszkodzenie przy jednym z rogów, ale to nic wielkiego biorąc pod uwagę jak okładka jest cienka.
Tak jak wspomniałem wyżej, przy 3,20 zł = 1 $ nie ma szans bym cokolwiek kupował, ponieważ po prostu gdzie indziej mogę kupić komiksy taniej.
Kacza Agencja Informacyjna - newsy, recenzje, artykuły nie tylko o komiksach Disneya

KamilM

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #339 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 13:43:09 »
Czyli wróciło wszystko do normy, ja w MVM zwykle kupuję tomy SC Complete/Ultimate Colection, a te zwykle chodziły w przedziale 110 - 120 zł.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #340 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 13:50:03 »
Z tego co popatrzyłem na poprzednie zakupy, to jest drożej niż było w listopadzie, grudniu, przynajmniej na omnibusy - rewolucja !
Twój komiks jest lepszy niż mój

Małpisyn

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #341 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 14:19:13 »
Panie Rafale, chłopie, spokojnie, jest dopiero 15 kwietnia, a zwiększenie przelicznika nastąpiło już 3 razy (przy gwarancji, że ten absurdalny przelicznik utrzyma się do końca roku). W takim tempie to 31 grudnia na MVM będzie obowiązywał przelicznik 1 USD - 74 PLN.

Offline Teli

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #342 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 14:33:26 »
W grudniu to będzie powtórka z marca:
"Ola Boga! Zła konkurencja mnie zabija! Plajta! Bankructwo! Likwidacja! Wszystko po 2.40 i kupujcie bo jak nie to w styczniu się zwinę!"
Zresztą sam napisał na blogu:
"Ale żebyście nie żyli teraz w strachu z dnia na dzień - ewaluacja opłacalności będzie wykonana na koniec 2019 roku."
i
"Na koniec grudnia 2019 natomiast będzie podobnie jak było teraz na przełomie marca i kwietnia - i mam nadzieję że skończy się tak samo jak teraz i polecimy z naszą rewolucyjną ofertą przez cały 2020 rok."

Tylko że jak w grudniu odpali z taką akcją to może być ciekawie. Kupić dzieciom lego pod choinkę czy kolejny raz ratować MVM przed jego właścicielem? Oto jest pytanie?
« Ostatnia zmiana: Pn, 15 Kwiecień 2019, 14:39:42 wysłana przez Teli »

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #343 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 14:56:02 »
Grudzień to gorący miesiąc, bo wiadomo, że ludzie mają pieniądze na prezenty, więc albo będzie gigantyczna promocja, aby jak najwięcej się nachapać, albo nie będzie, a i tak ludzie będą kupować. Podobnie jest teraz na Pyrkonie, że części może udzielić się atmosfera, więc spontanicznie pod wpływem emocji coś kupią.

Mi się wydawało, że MVM 99% swojej oferty ma od jednego dostawcy, ale dlaczego jest przelicznik A, B - 0,4 różnicy, to nie mam pojęcia.

Offline Grzmichuj

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #344 dnia: Pn, 15 Kwiecień 2019, 15:08:38 »
No i mamy powrót do tych kretyńskich zabaw z "przelicznikiem". Strach kupować, bo nie wiesz czy jutro nie będzie za pół ceny z okazji Dni Otwartych stacjonarnie ale online z przelicznikiem 7.9, ale jak szczekniesz uszami, to 2.5 - niewiarygodnie niski przelicznik.
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?