Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 312876 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Murazor

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #255 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 21:27:53 »
KiT to on wszystkim wciska ::) Póki nie zacznie sypać konkretami, co ta okropna konkurencja robi (może zarabia więcej, niż on po prostu?  :D ) to będę go miał za jakiegoś maniaka z teoriami spiskowymi. Za chwilę będzie słyszał strzały, albo widział resztki bomb na paczkach od Diamonda ::)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #256 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 21:40:38 »
Czy w przypadku kiedy zrealizowany zostanie egzemplarz w stanie bardzo dobrym albo idealnym do tego oryginalnie zafoliowany trzeba coś dopłacić za to że jest lepszy niż dostateczny? NIE.

O jak prychłem przy tym. Dziękuję, że nie trzeba dopłacać xD

noniewiem

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #257 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 21:42:09 »
o jakie wydarzenie chodzi miedzy MvM, a Atom?

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #258 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 21:43:52 »
Nie wiadomo, trzeba czekać na kolejny odcinek  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #259 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 21:50:02 »
Nikt tego nie wie, oprócz tego, że K.O.N.K.U.R.E.N.C.J.A gra nieczysto i robi źle. Nawet jakoś ten wpis wygląda, aż do tego wysrywu o wpisach tematycznych z serii KiT (kasztanki i tikitaki).

Offline starcek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #260 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 22:18:22 »
Przy przeliczniku 2,5 zł to wykres może ciekawie wyglądać w tym miesiącu.  ;D
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline MarcusSz

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #261 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 22:27:36 »
Akcja marketingowa z pod znaku KiTu, tego chyba jeszcze nie było 8)
Zastanawia mnie tylko jedno, czy naprawdę ktokolwiek wierzy by taki ruch na stronie - wzrost o 560% jak sam podaje - był możliwy do utrzymania na tym poziomie? Rozumiem że jest szczęśliwy - 5 miesięczny obrót zrobił za jednym podejściem, ale co dalej? Na prawdę wierzy że teraz naglę co miesiąc będzie tyle sprzedawał? Raz to się udało, ale mało realne by ludzie non stop nagle 5x więcej zaczeli wydawać kasy na komiksy ANG. pewnie sporo osób op zmieniało plany zakupowe, bo akurat była okazja, ale drugi, czy trzeci raz to już może nie przejść.

Offline Murazor

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #262 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 22:34:09 »
I wtedy z uwagi na straszne dzialania kitu bedzie zmuszony podniesc przeliczniki

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #263 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 22:49:40 »
Przecież tam to co chwilę są nowe pomysły, także wszystko jest możliwe.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Voitas

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #264 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 22:59:15 »
Zamówiłem ostatnio 2 TP. Stwierdziłem, że skoro jest tanio to wezmę, bo cholera wie czy nie zamkną tego przybytku, a cena była na prawdę świetna. Przyszły zapakowane pancernie, oba w stanie idealnym. Tak dla formalności piszę :)

Offline MarcusSz

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #265 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 23:15:24 »
Zamówiłem ostatnio 2 TP. Stwierdziłem, że skoro jest tanio to wezmę, bo cholera wie czy nie zamkną tego przybytku, a cena była na prawdę świetna. Przyszły zapakowane pancernie, oba w stanie idealnym. Tak dla formalności piszę :)

Voitas, a teraz pytanie: Planujesz w tym miesiącu, ponownie podobne zamówienie złożyć? I za miesiąc też? Pytam się z czystej ciekawości, bo zastanawiam się jak wiele z tych 560% to zakupy jednorazowe.

Offline Voitas

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #266 dnia: Śr, 03 Kwiecień 2019, 23:20:21 »
Jednorazowy strzał, dawno już nic tam nie kupowałem. Za dużo dobra wychodzi na naszym rynku, żebym jeszcze miał kupować wydania oryginalne. Tutaj akurat przesądziło uzupełnienie kolekcji.

Offline stachel

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #267 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 01:19:16 »
Jak się pojawi przelicznik 2,2-2,3 to i ja coś zamówię. Ale faktem jest, że w PL wychodzi teraz tyle fajnych rzeczy, że nie nadążam czytać. Osobiście mam nadzieję, że sam sklep się utrzyma, bo wybór na polskim rynku powinien pozostać. Oby tylko właściciel przestał mieć takie głupie pomysły.

Offline SawiK

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #268 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 07:34:23 »
Hehe ta Konkurencja i Absurdalne niskie ceny. Kupilem 2x DC#1000 wydawca sie postaral. Ale kiedy cos znow od MvM kupie tego nie wiem bo tak jak piszecie za duzo dobra wychodzi w ojczystym jezyku.

ktosiek

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #269 dnia: Cz, 04 Kwiecień 2019, 10:55:20 »
o jakie wydarzenie chodzi miedzy MvM, a Atom?
Chodzą słuchy, że jakieś atomowe cegły wpadły do gniazda z dziesięcioma orlętami...
« Ostatnia zmiana: Cz, 04 Kwiecień 2019, 11:07:00 wysłana przez ktosiek »