Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 316008 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Adolf

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #120 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 10:55:13 »
Był taki sklep jak komiksy.com i wtedy właściciel obecnego multiversum wykończył go swoimi promocjami. Gdy stał się monopolistą zaczął windować ceny o kilkanaście do kilkudziesięciu procent w górę. Praktycznie codziennie ceny przelicznika do dolara się zmieniały. Całe szczęście że pojawił się atom.

To właśnie pokazuje, że konkurencja jest potrzebna.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #121 dnia: Nd, 24 Marzec 2019, 11:00:24 »
Może teraz próbuje zrobić to samo, najwyraźniej ma obsesje na punkcie konkurencji.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline LordDisneyland

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #122 dnia: Pn, 25 Marzec 2019, 18:47:07 »
Przyszła mi kolejna paczka- komiksy ideał, pakowanie świetne, chciałbym, żeby wszyscy tak z głową przesyłki pakowali. No i jeszcze załapałem się na poprzedni przelicznik ;)
Jeśli nie czytać tych postów, to wszystko jest w porządku :D


PS ależ wrażenie robi "Batwoman by Rucka&Willliams III". Fantastyczne są te kadry.
« Ostatnia zmiana: Pn, 25 Marzec 2019, 19:02:30 wysłana przez LordDisneyland »
,, - Eeeeech.''

Offline Teli

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #123 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 07:30:07 »
Pod względem wizualnym cały run Williamsa z New 52 wgniata w fotel i choć z fabuła nie jest już tak jak za Rucki to i tak trzyma pewien stały poziom generalnie polecam bo warto chociaż dla tych magicznych kadrów.

Wracając do Multiversum wojna psychologiczna na FB trwa. Ale przynajmniej skończyło się straszenie zamknięciem sklepu, jednak praktyka pt. kupujcie owieczki bo taniej już może nie być - trwa w najlepsze:
 
"Tak jak wcześniej Wam obiecaliśmy razem z tym katalogiem oferty przedpremierowej wprowadzamy ostatni element naszej wielkiej rewolucji - ceny na zeszyty tak samo absurdalnie niskie jak na tomy!
Przykładowo wszystkie zeszyty z ceną okładkową $3.99 znajdziecie u nas obecnie w cenie 10 PLN - oczywiście z gratisowym zestawem ochronnym firmy COMICARE (folia plus tekturka ochronna).
Wszystkie komiksy są do końca miesiąca objęte absurdalnie śmiesznym przelicznikiem 1 USD = 2,5 PLN.
Jeżeli pokażecie nam do końca miesiąca skalą Waszych zamówień że tak tania oferta ma dla Was sens to gwarantuję że absurdalnie niskie ceny zgodne z filozofią marcowej rewolucji będą obowiązywały nieprzerwanie aż do końca 2019 roku.
Jest tylko jedno ale - musi Wam na tym zależeć. Nie marnujcie wiec ani chwili i składajcie jak najszybciej zamówienia w ramach nowego preordera.
Bez Was i Waszego wsparcia zamiast do końca 2019 roku ta niesamowita oferta może zakończyć się 31.03.2019.
To już ostatnia prosta wyboru który jest w Waszych rękach.
Proszę - dajcie wyraźny zamówieniowy sygnał że chcecie żebyśmy z Wami zostali znacznie dłużej niż dotychczasowe 13 lat." 

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #124 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 08:31:14 »
Coś brakuje logiki w tych jego wpisach, zmawiajcie preorder ale może zamknę interes za tydzień  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline stachel

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #125 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 08:40:08 »
Coś brakuje logiki w tych jego wpisach, zmawiajcie preorder ale może zamknę interes za tydzień  ;D
Gdzieś tam wcześniej pisał, że wszystkie zamówienia (nawet preordery) zrealizuje nawet jeśli z końcem marca zakończy sprzedaż. Niemniej jak ktoś nie śledzi wszystkich jego żali to faktycznie nie wygląda to dobrze.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #126 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 08:53:09 »
Jak zamknie biznes, to nie wydaje mi się, żeby zrealizował (np. zamówienie z premierą za 7 miesięcy), różne rzeczy można napisać. Jako kto to będzie realizował (zamknięte/nieczynne Multiversum)? Diamond mu fakturę wytrawi na nieistniejącą firmę jak towar będzie gotowy do odbioru?  Przecież to jest ewidentny szantaż emocjonalny, strasznie to wszystko słabe jest.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #127 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 09:30:46 »
W tym jego pisaniu nie ma żadnego sensu. Najpierw jest wzmianka, że jest krucho z kupowaniem, by zaraz wspomnieć, że on do końca 2019 roku zagwarantuje sprzedaż po niskich cenach. Oczywiście żadnych konkretów- tylko więcej i więcej. Nawet jeżeli by się zamykał, to nie ma szans, by stało się to z dnia na dzień, on tam ma mnóstwo towaru, który już jest opłacony i musi zejść, bo nie zwróci go, a chyba nie jest aż tak nierozważny, aby wszystko wyrzucić na śmietnik - ewentualnie może wszystko przekazać do bibliotek i mieć problem z głowy  8)


W najnowszym preorderze pojechał mocno - zbił zeszytówke o 4,99 zł. względem ATOMu, co daje mu gigantyczną przewagę. Z jednej strony fajnie dla kupujących bo cena jest rewelacyjna, z drugiej strony taki zabieg pokazuje, że chce wykończyć konkurencję za wszelką cenę, nawet dokładając do interesu (to nie jest rynkowa cena zeszytu), a później będzie to sobie odbijał. Nie rozumiem, jak można robić takie rzeczy w swoim biznesie, a później się skarżyć, że mi nie wychodzi, że jest źle.... i do tego jeszcze sugerując, że to konkurencja doi.
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Marzec 2019, 09:39:26 wysłana przez isteklistek »

Offline Szekak

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #128 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 09:38:20 »
Ale ten gosciu skampla o te zamowienia. xD
Piękno jest w oczach patrzącego.

Offline carnivale

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #129 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 09:42:10 »
Teraz tak miesiąc w miesiąc będzie straszył tym zamykaniem?

Offline Murazor

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #130 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 09:44:48 »
Jeżeli ludzie nakupią w tym miesiącu dużo, dzięki tym jego postom to wierzycie, że do końca 2019 utrzyma te ceny? Nawet jeśli co miesiąc będzie taki płacz kupujcie, bo zamknę to w pewnym momencie ludzie wysiądą z tego pociągu. Raz, że każdy pewnie ma swoja listę zakupów i jeden miesiąc może by mógł się skupić na "ratowaniu" sklepu, ale cały rok? W końcu lista się zamknie i zostaną np: same preordery. Dwa, mnie to już śmieszy/drażni takie głupie posty, a co dopiero przez 9 miesięcy... No i portfele nie są z gumy, liczy, że co miesiąc każdy mu rzuci po kilka tysięcy od głowy na omniaki? I w końcu ten stan "idealny" używanych produktów też się wyczerpie i zaczną przychodzić resztki, które mają wady.

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #131 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 09:59:31 »
Przy tych cenach zeszytówek na nowy pre-order to konkurencja powinna narzekać na niego za dumping cen. A on narzeka na konkurencję, że ma za wysokie ceny. No co za gość... Inna sprawa, że ceny tego pre-ordera już sobie delikatnie odbił podniesionym przelicznikiem.

Myślę, że takie wpisy będą się pojawiały coraz częściej. Trzeba się przyzwyczaić. Nie wydaje mi się jednak, żeby zamknął biznes. W innym wpisie na FB pisał, że biorą wolne na 1.04.19 bo mają ogromnie dużo pracy. Jak się nie sprzedaje to co pakują? Powietrze?

KamilM

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #132 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 10:30:13 »
To jak to jest z tym stanem? Loteria czy komiksy są w stanie naprawdę dobrym, a opis, że dostateczny to tylko takie zabezpieczenie? I w ogóle jak to jest, Atom i MvM kupują od Dimonda nówki, czy używki? Ja przez cały czas kupowałem przechodzone egzemplarze w cenie nówki nie śmiganej???? Czy używany = uszkodzony podczas transportu z USA?
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Marzec 2019, 10:49:24 wysłana przez KamilM »

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #133 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 10:58:00 »
Na 21 pozycji miałem dwa (Omnibusy) z ubitymi rogami (jeden w końcu odesłałem)
Jeżeli chodzi HC/OHC bez oryginalnej foli to to już 50/50 możesz mieć lekko powycieraną obwolutę.
SC - (3 sztuki kupiłem) wszystkie były jak nowe i to jeszcze spidery 2099 tomy 1,2,3, których za bardzo nie ma gdzie kupić.


Diamond teoretycznie sprzedaje nowe, tylko część Omnibusów chyba z Chin jedzie, niektóre HC w Kanadzie robią, także podczas podróży po tej planecie coś tam się uszkodzi, na produkcji pewnie też. Nikt jak z jajkiem z tym się nie obchodzi.
« Ostatnia zmiana: Wt, 26 Marzec 2019, 11:01:54 wysłana przez xanar »
Twój komiks jest lepszy niż mój

KamilM

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #134 dnia: Wt, 26 Marzec 2019, 11:07:56 »
Ja to raczej SC, a konkretnie widzę, że znowu jest dostępna kompletna saga Ben Raily Epic. I tak się zastanawiam, bo to chyba już dawno out of print jest, więc po opisie obawiam się jaki stan tych komiksów do mnie przyjdzie, a zwracać tego niby już nie można :-\