Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 312755 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #15 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 13:43:43 »
Te zmiany nie idą w dobrą stronę, bo zaraz pojawi się opcja "pakowanie +". Pamiętam, że z przesyłkami już coś się działo, ale projekt upadł i pewnie ten też tak skończy. Jeżeli MVM chce się bawić w zgarnianie łatwych pieniędzy, to powinien dać opcję, że oni mogą ściągnąć zamówienia z amazona, ebay np. cgc już zrobione.

Taaa najlepiej niech zrobi po prostu dropship dla niektórych produktów wprost z ebay z wliczoną prowizją dla siebie.

sum41

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #16 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 16:33:53 »
MVM będzie na Pyrkonie, ciekawe jaki będą mieli przelicznik - nie wiem czy czekać czy brać teraz przy tym 2,40 ? :)

Offline Rabies

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #17 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 21:11:06 »
Unikałem MVM jak ognia, ale ostatnie fajne ceny kusiły niemiłosiernie i poszły dwa zamówienia. Pierwsze dotarło i wszystko jest więcej niż ok. Zamówiłem nowego Millera i Kabuki II. Oba opisane jako używane - stan dostateczny. Miller nówka w folii, Kabuki bez foli, ale stan idealny. Bardzo dobre pakowanie. Czekam na drugą pakę.




Offline KubciO

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #18 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 21:37:28 »
Odebrałem dzisiaj zamówienie z MVM. Bez jakiś większych uszczerbków (jakieś lekkie ryski się znajdą i delikatnie przetarte rogi) - jeden lekko zbity róg w omnibusie, ale bez tragedii. Może jeszcze coś wezmę zanim przelicznik pójdzie w górę.

Offline Tymon Nadany

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #19 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 22:05:21 »
ostatnio zaryzykowałem i kupiłem i kupiłem dwa tomy clone sagi spider-man tom 1 był dość mocno pogięty  za to tom drugi to był stan  idealny

Offline starcek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #20 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 22:25:08 »
I mieć nowe zamiast prawie nowe (często rozpakowane, zakurzone i lekko obite) w podobnej cenie.

BLACK SCIENCE VOL 01 THE BEGINNERS GUIDE TO ENTROPY HC (NEW EDITION) od 21.03 przy przeliczniku 2,4
120 zł +20% (najlepszy egzemplarz) +10% (sprawdzenie) +12 zł (przesyłka) razem kosztuje 170,40 zł z czego ryzykuję 38 zł, że ten najlepszy egzemplarz mi nie podejdzie
na Amazonie nowy ok. 185 zł bez promo
Tyle, że z Amazona masz 99% szans na poobijany egzemplarz.
Za każdym razem, gdy ktoś napisze: 80-ych, 70-tych, 60.tych, '50tych - pies sra na chodniku w Tychach.

Offline Pawelek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #21 dnia: Cz, 14 Marzec 2019, 22:52:55 »
Na 7 tomów od Niffle - Thorgale, Jeremiah i inne kupione przez Amazon, jeden miałem lekko trącony ale to dosłownie lekko. Na trzy zamówienia z MVM dwa były super za to ostatnie The stand Omnibus dostałem porządnie obity, na szczęście tylko case więc za bardzo mi nie przeszkadza, nigdzie indziej nie kupie w takiej cenie. Osobiście raczej nie będę ryzykował 1/4 ceny przy nieokreślonym stanie jeżeli w podobnej cenie mogę dostać nowy, ewentualnie zrezygnować jeżeli coś mi nie będzie pasowało.

Offline rekin

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #22 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 01:22:03 »
Czyli im więcej osób skorzysta z usługi THE BEST przy daje pozycji, tym większa szansa że pozostali dostaną gorszy egzemplarz, jednak samo THE BEST bynajmniej nie gwarantuje satysfakcjonującego stanu komiksu, co wykazał jeden z przedmówców. Wygrywa zawsze sprzedawca, bo zarobi więcej.

Przestaję się dziwić ludziom, którzy wolą dopłacić u konkurencji.

Offline Teli

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #23 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 10:21:22 »
Dziś dostałem z Multversum pokaźnych gabarytów paczkę. Skuszony ceną zaryzykowałem i uzupełniłem swoje zbiory o Batwoman i Batgirl z okresu New 52 w wersjach HC. Pakowanie odbieram całkiem dobrze. Z 9 zamówionych tomów 4 przyszły fabrycznie pakowane, pozostałe w stanie bardzo dobrym jedynie jedna Batgirl ma leciutko obity róg ale nie musiałbym być ekstremalnie upierdliwy żeby się tego przyczepić, bo nie raz miałem przypadek że gorsze egzemplarze dostawałem z Gildii. Generalnie z rzekomego stanu "dostatecznego" jestem bardzo zadowolony zwłaszcza że udało się uzupełnić kolekcję w całkiem przyzwoitej cenie. Jeśli przelicznik nie wywinduje za szybko w górę po wypłacie pewnie jeszcze coś przytulę.

Offline R~Q

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #24 dnia: Pt, 15 Marzec 2019, 11:22:52 »
Multiversum to szczyt losowości. Próba kompletowania długich serii w jednolitych wydaniach może doprowadzić do niezłych nerwów. Przykład: ceny wszystkich TBP pewnej serii, którą ostatnio kupuję wzrosły o 2 zł. Z wyjątkiem może 3 tomów, gdzie spadły o 4 zł. Wersje "new edition" potrafią być tańsze niż "old edition" a HC potrafią kosztować tyle, co SC, a na następny dzień to SC znika. Do tego te wkurzające wpisy, jakieś przeliczniki, superceny, wersje ekspozycyjne, "stan dostateczny"... no taki niestety mamy jedyny (?) outlet w polskim internecie. Ale za to TPB Vertigo potrafią kosztować poniżej 40 zł

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #25 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 11:27:52 »
Widzieliście nowy post Multiversum na FB?

Właściciel postawił sprawę jasno. Albo kupujecie w marcu albo zwija interes.

Pewnie to i tak ściema, ale taka agresywna polityka sprzedażowa zaczyna już lekko drażnić. I wieczne najazdy na konkurencję...

Offline robbirob

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #26 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 11:31:08 »
Widzieliście nowy post Multiversum na FB?

Właściciel postawił sprawę jasno. Albo kupujecie w marcu albo zwija interes.

Pewnie to i tak ściema, ale taka agresywna polityka sprzedażowa zaczyna już lekko drażnić. I wieczne najazdy na konkurencję...
Ściema, nie ściema, ale fakt, że to jest mistrz marketingu.

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #27 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 11:40:17 »
Jak na każdym kroku będzie pisał, że ATOM to jego konkurencja, to może inni uwierzą w to tak samo jak on. Prawda jest tak, że MVM jest poza konkurencją jeżeli chodzi o rynek polski, bo kupuje takie ilości, że ma spore rabaty - ktoś wkleił wcześniej jak to wygląda. Nie obawiałbym się, że MVM się zwinie z powodu ATOMu, bardziej z tego, że nakupił tego tyle, że ma kartonów pod sufit - nówek i używek, ale to raczej powoli schodzi. Na to wychodzi, że teraz jest "ja biorę zyski, dzielmy się stratami".

sum41

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #28 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 11:43:29 »
Ja czekam z kasą na Pyrkon :D

Offline Pawelek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #29 dnia: Pn, 18 Marzec 2019, 11:47:44 »
Po takim oświadczeniu weź i kup w marcu jak w kwietniu od syndyka za grosze będzie można dostać :D