Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 315830 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #960 dnia: Śr, 06 Maj 2020, 12:30:06 »
Wydaję mi się, że sklep wybiera zawsze najbardziej skomplikowaną formę przekazywania wiadomości. I zawsze czymś straszy. Jeśli chodzi o formę przekazywanie informacji to między MvN, a Atomem jest przepaść.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #961 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 11:06:19 »
"- Zmiany zostały już wprowadzone. Od dzisiaj macie dostęp do opcji kurierskiej oraz paczkomatowej INPOST za jedyne 9 PLN. Jest to stały koszt niezależny od ilości oraz łącznej wagi produktów wchodzących w skład zamówienia. Ceny produktów zostały także zaktualizowane - bez żadnych progów rabatowych dajemy Wam z marszu najniższe ceny jakie możemy na ten moment zaoferować. Jest praktycznie pewne że w najbliższym czasie do obecnych cen będą wprowadzane korekty biorąc pod uwagę to z jak dramatyczną sytuacją mamy do czynienia na świecie. Najbliższe tygodnie (do końca czerwca 2020) będą kluczowe jeżeli chodzi o decyzję co do przyszłości MULTIVERSUM. Jeżeli będziecie nas wspierać tak fajnie jak przez ostatnie półtora miesiąca to damy radę. W przyszłym tygodniu uruchomimy dla Was testowo nowy sposób przeglądania oferty z której korzystacie za pośrednictwem Roberta z AZYLU KOMIKSU. Mamy nadzieję że nowe sposób w jaki będziecie mogli zapoznać się z tą ofertą przypadnie Wam do gustu."
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline death_bird

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #962 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 11:15:01 »
Że też Wam się chce czytać te elaboraty.
W zeszłym tygodniu zrobiłem zamówienie. Wyszło taniej niż w Atomie i do tego darmowa wysyłka (nie wspominając już o tym, że jednego z zamówionych tomów chłopaki z Atomu nie mają w ofercie).
A multiwersowym autoimmunologicznym czarnym pijarem nie przejmuję się zupełnie. ;)
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #963 dnia: Pt, 15 Maj 2020, 11:30:30 »
Kupujta, bo sklep upadnie!

Offline przemo1

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #964 dnia: Nd, 17 Maj 2020, 16:02:20 »
Kupuję i tu i w Atomie. Trejdy z preorderu i zeszyty w Atomie a pozostałe trejdy w Multi - korzystam i tu i tu.
Kontakt i opłaty to wielki plus Atomu, który niweluje jak dla mnie różnicę w cenie.

Offline bevulf

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #965 dnia: Pn, 18 Maj 2020, 11:22:40 »
ja tam się przerzucam na atom własnie ze względu na podejście do klienta. Jak poprosiłem mutiversum żeby mi wysłali tom HC z obwoluta bez jej przesunięcia na grzbiecie (co się zdarza) to mi napisali, że nie bo nie świadczą takich usług. Dramat. Gest dobrej woli a tu mi piszą, że usługa. Zdecydowanie ostatni zakup w tym sklepie.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #966 dnia: Pn, 18 Maj 2020, 12:37:37 »
Ja nie ogarniam jak MVM ciągle na stronie skamle o zawieszeniu przesyłek lotniczych z/do USA podczas gdy Atom swoje już realizuje i towar wysyła do klientów....

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #967 dnia: Pn, 18 Maj 2020, 12:45:10 »
Może mają problemy z komunikacją  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #968 dnia: Pn, 18 Maj 2020, 15:44:51 »
ja tam się przerzucam na atom własnie ze względu na podejście do klienta. Jak poprosiłem mutiversum żeby mi wysłali tom HC z obwoluta bez jej przesunięcia na grzbiecie (co się zdarza) to mi napisali, że nie bo nie świadczą takich usług. Dramat. Gest dobrej woli a tu mi piszą, że usługa. Zdecydowanie ostatni zakup w tym sklepie.

Mnie kiedyś wymieniali ale potem sam już zaprzestałem zgłaszania bo szkoda na to czasu. Myślę, że martwienie się przesunięciami obwoluty przechodzi wraz z wielkością kolekcji :)

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #969 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 08:24:05 »
Dziś w nocy otrzymałem maila z MVM o anulowaniu 8 pozycji z jednego z moich zamówień preorderowych.  :o

"Produkty zostały anulowane na skutek wystąpienia jednego z wymienionych
poniżej zdarzeń:
- znaczne opóźnienie wydawnicze (decyzja dystrybutora o anulowaniu
wszystkich zamówień na te produkty)
- wydawca zrezygnował całkowicie z wydania tych produktów
- wydawca zrezygnował obecnie z wydania tych produktów (powinny się one
pojawić na nowo w przyszłych preorderach)
- dostawca nie był w stanie dostarczyć tego produktu do naszego magazynu
(zdarzenia losowe, m.in. alokacja produktu)"

Opóźnienie jest oczywiste (premiery, po przesunięciu, według previewsworldu mają daty od czerwca do sierpnia) - odpada też opcja o rezygnacji wydawcy czy przesunięciu do przyszłego preorderu. WTF?

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #970 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 09:04:48 »
U mnie to samo... masakra. Teraz trzeba będzie kupić na Atomie ale nie ma już rabatów... Jak to mawiają chytry kupuje 2 razy.  :-\

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #971 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 09:41:39 »
Co Wam anulowali? Niektóre zeszyty lecą już tylko w digitalu, więc miejcie to na uwadze. O ile chodzi o zeszyty ;)

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #972 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 09:41:56 »
Idąc dalej tym tokiem rozumowania to kolejne preordery też powinien zcancelować - majowy i czerwcowy  ???
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #973 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 09:58:24 »
Niestety właściciel zamiast poświęcić czas na kontakt z klientem, to poświęca go na zajmowanie się bzdurami wymyślając elaboraty, że trzeba kupować, bo epidemia, bo zamknięcie. Ja mam zamówione dwa ostatnie numery Supergirl w wariancie i normalnej edycji - wiadomo, że one zostały skasowane i będą tylko w digitalu, więc raczej pójdzie zwrot kasy ... nie wiem, czy jeszcze jakieś inne tytuły z DC to spotka.


Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #974 dnia: Śr, 20 Maj 2020, 10:31:26 »
Mnie anulował:
BATGIRL #48 VAR * (APR200526)
BLADE RUNNER 2019 #9 CVR A EDWARDS * (APR202069)
BLADE RUNNER 2019 #9 CVR B MEAD * (APR202070)
BLADE RUNNER 2019 #9 CVR C GUINALDO * (APR202071)
BLADE RUNNER 2019 #9 CVR D CALTSOUDAS * (APR202072)
BLADE RUNNER 2019 #9 CVR E EDWARDS B&W * (APR202073)
CATWOMAN #24 VAR * (APR200567)
WONDER WOMAN #760 CARD STOCK VAR * (APR200536)
Wszystkie aktualne w previews. I tak Płacę Po Skompletowaniu więc bez dramatu i szarpania się o kasę, ale na Atomie są dostępne wciąż.