Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 315468 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline death_bird

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #870 dnia: Wt, 17 Marzec 2020, 20:17:21 »
Weź i wypluj, bo jak małe firmy faktycznie zaczną padać to się ze śmiechu przez jakiś czas nie pozbieramy.
"Właśnie załatwiliśmy Avengers i to bez kiwnięcia palcem".

sum41

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #871 dnia: Wt, 17 Marzec 2020, 20:44:46 »
Zus zawiesic maja na 3 miesiace tylko musisz wyslac formularz i czekac na decyzje niema lekko ze wszyscy z automatu...

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #872 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 14:10:15 »
Twój komiks jest lepszy niż mój

Kapral

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #873 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 14:23:38 »
Cytuj
Może okazać się że z jakiegoś powodu jej dotarcie do Polski będzie niemożliwe. Na to trzeba już na tym etapie po prostu być gotowym - dotarcie żadnej dostawy z USA do Polski nie jest pewne. Sytuacja firm spedycyjnych jest bardzo zła, każdego dnia pojawiają się kolejne utrudnienia w postaci najróżniejszych zakazów utrudniających transport tworzonych przez różne kraje w nadziei na opanowanie pandemii koronawirusa. Ostatecznie każda dostawa kiedyś do nas dotrze, ale równie dobrze może okazać się że przez dłuzszy czas nie będzie możliwe zrealizowanie żadnej dostawy z USA do Polski.

No proszę. Ale jak 3 dni temu mówiłem, że będzie kicha z dostawami z USA, to ten sam kolega xanar był łaskaw stwierdzić, iż:

Ja wiem, że ty jesteś najmądrzejszy na świecie i wszytko wiesz najlepiej. Ja na np. często kupuje z Holandii i UK to też zagranica, zresztą na jakimś tam filmie z MVM mówił, że mu to różnie przyjeżdża czasami też z UK.

Brawo, xanar! Cóż za przenikliwość  ;D Cóż za zaradność. Może z Czech sobie ściągnij?

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #874 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 14:34:15 »
Zacytuj ten swój post mistrzu manipulacji, pokaż gdzie tam napisałeś coś o USA  ::)
Jak na razie tylko MVM ma problemy z dostawami, do konkurencji ma dotrzeć jutro.
Twój komiks jest lepszy niż mój

Kapral

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #875 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 14:46:42 »
Naprawdę zdaje Ci się, że pandemia niczego w twoim życiu nie zmieni? Komiksiki będą przychodzić regularnie... Oczywiście...

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #876 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 15:09:09 »
Siłownie mi zamknęli, teraz chodzę biegać co drugi dzień, normalnie biegałem ze 2x w tygodniu, na razie tyle zmian.

Komiksy to najmniejszy problem, zresztą mam czytania na rok, nie czytam regularnie  :) wczoraj nic nie przeczytałem  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Grzmichuj

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #877 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 15:18:00 »
Multiversum w formie.
Wczoraj ogłosili, że najniższe możliwe ceny, że walka z wirusem i hyc ceny poszły w górę.
Miałem otwarte w zakładce omnibus Etenrals za 373 z groszami. Po obniżce zrobiło się 382. Do końca promocji 7 dni. Hehehe, skurczybyk ten gość jest niezły
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #878 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 15:23:34 »
Nie jesteś na bieżącą z newsami MVM, jak się pojawił ten preorder to było info żeby szybko zamawiać bo zaraz podwyżka. :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #879 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 15:34:36 »
To prawda. Zawsze tak jest z preorderami (na Atomie również). Po prostu przez pierwsze 2 (?) tygodnie ceny w preorderze są dodatkowo lekko promocyjne.
To przypadek, że mimo obniżki cen w sklepie katalog preorder akurat zakończył promocyjny okres i o te kilka procent "podrożał".

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #880 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 15:57:51 »
No proszę. Ale jak 3 dni temu mówiłem, że będzie kicha z dostawami z USA, to ten sam kolega xanar był łaskaw stwierdzić, iż:

Bo nie ma żadnych problemów z dostawami z USA ani z innych krajów. Operatorzy zawiesili wysyłki DO innych krajów. To, że sa jakieś problemy z dostawami to tylko wymysł szefa MVM. Możesz sobie zaklinać rzeczywistość ile chcesz ale w kwestii dostaw nic się nie zmieni w najbliższym czasie. Komiksy i inne duperele z sieci będą docierały bez zmian.

Kapral

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #881 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 16:12:33 »
Поживём-увидим  8)

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #882 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 16:15:33 »
Coś jeszcze wyczytałeś z porannej torebki z zieloną herbatą?

Offline sad_drone

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #883 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 16:43:23 »
Ciekawi mnie co stało się z azylem, na stronie nie ma już listy co mają dostępne, a akurat chciałem coś jeszcze dokupić.
If I Had More Time, I Would Have Written a Shorter Letter.

Offline Grzmichuj

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #884 dnia: Śr, 18 Marzec 2020, 18:52:31 »
To prawda. Zawsze tak jest z preorderami (na Atomie również). Po prostu przez pierwsze 2 (?) tygodnie ceny w preorderze są dodatkowo lekko promocyjne.
To przypadek, że mimo obniżki cen w sklepie katalog preorder akurat zakończył promocyjny okres i o te kilka procent "podrożał".
Nie, to nieprawda. Atom podaje kiedy kończy się promocja i od początku do końca promocji jest jedna cena. W MVM jest licznik jak długo trwa promocja i nie ma nigdzie napisane w regulaminie promocji, że cena może się zmienić. Także proszę nie uczyć ojca dzieci robić
jeżeli nadal będzie opowiadał takie bzdury, to skontaktuję się z odpowiednimi organami odnośnie pomawiania mnie, Egmontu i jeszcze kilku innych polskich wydawnictw. Ciekawe, czy wówczas będziesz takim kozakiem?