Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 312749 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #780 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 20:50:23 »
Jak Amazon wejdzie to bedzie chyba spora konkurencja bo tam preordery nawet 40% zamawialem na omnibusie.

Jeżeli wysyłka będzie taka sama jak za granicą to będzie opcja tylko dla odważnych ;)

sum41

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #781 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 20:54:02 »
Dwa magazynu sa u nas wiec krotsza droga i mniejsze ryzyko.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #782 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 21:04:55 »
Jeżeli wysyłka będzie taka sama jak za granicą to będzie opcja tylko dla odważnych ;)
Amazon prowadzi w kwestii obsługi przesyłek rozmowy z Pocztą Polską więc być może standard jakiś sensowny będzie, a i paczki pół globu nie będą pokonywały. Pożyjemy zobaczymy.

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #783 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 21:09:01 »
Amazon wszędzie tak samo pakuje, przynajmniej nie widzę różnicy między tym co widziałem na amerykańskich youtubowych filmach a tym co dostawałem, zazwyczaj był filer w postaci listka papieru albo poduszki powietrznej (jednej) bez powietrza. Śmiem wątpić żebyśmy dostali takie same ceny jak mają w cywilizowanych krajach  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #784 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 21:15:24 »
2 duze magazyny wiec i cena lepsza no chyba ze przyzyduja 😁

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #785 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 21:18:57 »
Tam to jest sens kupować jak jest jakaś dzika promocja, tak jak ostatnio była, że omnibus za 100 tu już nawet uszkodzone może przyjechać. Tak to już wolę Polakowi dać zarobić a nie jakiemuś korpo, które nie płaci podatków.
Twój komiks jest lepszy niż mój

sum41

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #786 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 21:23:58 »
Nieplaci bo polskim ministrem spraw zagranicznych jest Mike Pompeo...

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #787 dnia: Wt, 18 Luty 2020, 21:26:29 »
Ciekawe czy podatek cukrowy wprowadzą, bo coś się amerykanom nie podoba  ;D
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Mane

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #788 dnia: Śr, 19 Luty 2020, 05:47:34 »
Ostatnio zamówiłem omnibusa z amazon.co.uk i wysylka byla z magazynu w Polsce paczka szła dwa dni i była cala poobijana.

martinezpl

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #789 dnia: Śr, 19 Luty 2020, 16:37:51 »
Amazon normalnie płaci podatki w Polsce (jest polski NIP na fakturach i VAT polski), nawet oni nie uciekli :)

Online xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #790 dnia: Śr, 19 Luty 2020, 17:28:26 »
vat może i płaci ale dochodowego raczej nie, w USA nie płacą mają bandę prawników, którzy szukają luk w tych ich szych stanowych prawach podatkowych, nie wiem czy nadpłaty nie mają  :)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Pawelek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #791 dnia: Cz, 20 Luty 2020, 08:31:30 »

Itachi

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #792 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 20:39:27 »
 ;)

BATMAN #89 - pierwsze wydanie.
Nakład wyczerpany przed premierą ze względu na debiut Punchline w tym komiksie.
Na eBay tanio go nie dostaniecie.
A u nas?
U nas trzy egzemplarze trafią do trzech szczęśliwców gotowych na większe zeszytowe zakupy w naszym sklepie gratisowo.
Można się na nie załapać wyłącznie w ramach zestawów specjalnych.
Jak musi wyglądać zestaw specjalny żeby załapać się na jeden z gratisowych egzemplarzy BATMAN #89?
Musi to być nowe zamówienie złożone po godzinie 20:00 dnia 27.02.2020 składające się wyłącznie z dostępnych w naszym magazynie zeszytów i czasopism o łącznej wartości minimum 499 PLN bez kosztów dostawy. Gratisowe egzemplarze BATMAN #89 będą rezerwowane na zasadzie kto pierwszy ten lepszy - decyduje kolejność składania zamówień.
Przypominamy - zestaw specjalny stanowi nierozłączną całość, ewentualne odstąpienie od umowy możliwe jest wyłącznie dla zestawu specjalnego jako całości.
Poinformujemy Was na FB w momencie gdy nie będzie już możliwości zdobycia gratisowych egzemplarzy tego komiksu w ramach zestawów specjalnych.


Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #793 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 21:37:29 »
No jak ktoś akurat robi zakupy, to przytuli sobie mocno rozchwytywany komiks. Ogólnie to cena pewnie lada moment spadnie, ale teraz jest jeszcze boom.

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #794 dnia: Cz, 27 Luty 2020, 23:05:43 »
No ale przecież 1st appearance miało być w Hell Arisen #3. W Batman #89 tylko cameo. Debiut to cameo?

Wysokie ceny tego komiksu to chyba bardziej efekt tego, że to 1st appearance Designera.
« Ostatnia zmiana: Cz, 27 Luty 2020, 23:25:40 wysłana przez Antari »