Autor Wątek: Multiversum.pl - opinie o sklepie  (Przeczytany 315333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #660 dnia: Śr, 06 Listopad 2019, 22:35:00 »
Chcą wykończyć konkurencję  ;)
Twój komiks jest lepszy niż mój

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #661 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 08:05:50 »
Multiversum wchodzi na dobre w zeszyty. Jestem ciekawy, czy pojawią się warianty ratio, bo kiedyś były dostępne. Ostatnio oferowali Spawn #301 w wersji 1:25.
Jeśli to news na podstawie tego wpisu na pejsbuku o drzwiach otwartych i przebudowanej strefie zeszytów to wstrzymaj lejce. Zmienia się tylko layout siedziby widzę - Azyl wyłożył na regały zeszyty (wcześniej były na obrotowym stojaku i w boxach, no ale te w formacie magazine się w shortboxach nie mieszczą) i tyle.
Chyba, że jest coś innego na rzeczy....
« Ostatnia zmiana: Cz, 07 Listopad 2019, 08:07:34 wysłana przez Gazza »

Offline isteklistek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #662 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 12:40:03 »
Ciekawe jak długo ten plan się utrzyma. Zeszytówki bardzo często są przekładane, zmiany dat lub po prostu nie wychodzą, bo anulują serię. Właściciel będzie tego pilnował, a co wysyłkami i dopłatami za nie, jak się okaże, że zeszyt przyjdzie kilka tygodni później? Dziś mi konkurencja napisała, że Wonder Woman #84 nie trafi do sprzedaży.... niedawno anulowali serię Birds of Prey 2 zeszyty w preorder, zamiast tego będzie jeden one shot w Black Label. Jeszcze jest coś takiego jak zmiana okładki zeszytu wariantowego i co wtedy? Będzie szarpanie się z właścicielem?

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #663 dnia: Cz, 07 Listopad 2019, 15:08:27 »
No ja tam się zbytnio nie orientuję co w Multiversum się dzieje, wiec możliwe, że mam zakłamany obraz oferty z zeszytami.

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #664 dnia: Wt, 12 Listopad 2019, 10:05:18 »
Hahah, jednak MVM leci z zeszytami :P REWOLUCJA PANY!!! REWOLUCJA!!!!
https://www.facebook.com/multiversum.eu/posts/3282577331814451?__tn__=K-R
Polecam, bo bardzo śmieszny post. Szczególnie polecam info o wariantach ratio. Chcesz okładkę 1:10? To zamów standardowy zeszyt w ilości 10, czyli 10x jakieś 10 zł i oto Twój wariant za jedyne 100 zł, który u konkurencji kosztuje około 29-35 zł. Geniusz.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Listopad 2019, 10:08:17 wysłana przez komiksowe_warianty »

Offline Pawelek

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #665 dnia: Wt, 12 Listopad 2019, 10:16:00 »
Ale magazyny ma przygotowane już na zwrot np. 25 zeszytów z zamówienia zawierającego 25 zeszytów standardowych + z okładką 1:25 i to się chwali. ;)

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #666 dnia: Wt, 12 Listopad 2019, 10:22:16 »
Może drogo, ale za to masz pewność, że wariant będzie Twój!!! A te 25 sztuk standardowych rozdasz rodzinie na święta.

Offline Gazza

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #667 dnia: Wt, 12 Listopad 2019, 10:33:42 »
Nie rozumiem idei tej akcji. Przecież zeszyty są dostępne w preorderze. Nawet taniej niż u amatorskiej konkurencji.
Z tymi ratio to śmiech na sali, ale jak nie zmieni się nic w podejściu do klienta to nie wiem w czym ta rewolucja.
Wolę ciut drożej w Atomie i opłacać raz w miesiącu niż szarpać się co tydzień z jakimiś cząstkowymi przelewami itp.

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #668 dnia: Wt, 12 Listopad 2019, 10:39:41 »
Ale jest też zapis, że:

"Dodatkowo niektóre zeszyty z ratio będą po prostu dostępne na stronie sklepu - oczywiście w cenach wyższych niż ich standardowych odpowiedników."

Czyli będzie się dało kupić niektóre zeszyty normalnie, pewnie w cenach takich jak u konkurencji.

Ale zapis faktycznie śmieszny. Ktoś się zdecyduje kupować np. 25 zeszytów?  :o Pewnie mało kto z tego skorzysta więc wprowadzanie takiej opcji jest bez sensu.
« Ostatnia zmiana: Wt, 12 Listopad 2019, 10:41:29 wysłana przez Antari »

Offline komiksowe_warianty

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #669 dnia: Wt, 12 Listopad 2019, 10:44:37 »
No czekam jeszcze na te ceny, bo coś czuję w kościach, że będą mocno oderwane od rzeczywistości.

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #670 dnia: Wt, 12 Listopad 2019, 12:01:34 »
Nie wydaje mi się, żeby to się spopularyzowało, za droga zabawa. Takie kupowanie wielokrotności zeszytu żeby dostać wariant.

To jest podstawowy błąd osób zarządzających sklepem internetowym. Wprowadzanie funkcji/opcji, z których nikt docelowo nie skorzysta. Ale są. Jeżeli wprowadzasz nowe funkcje to po to aby ludzie z nich korzystali regularnie. Wtedy to ma sens.

Tak jak z ustalaniem progów darmowej dostawy na jakimś zabójczym poziomie typu od 1000 zł. Fajnie, że jest, ale nikt z tego nie skorzysta więc de facto po co jest? Dla jaj?

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #671 dnia: Pn, 18 Listopad 2019, 17:01:41 »
Ceny coś podrożyli dzisiaj, ktoś kojarzy czy rok temu były jakieś Black Friday'ie ?
Twój komiks jest lepszy niż mój

Użytkownik usunięty53490

  • Gość
Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #672 dnia: Śr, 20 Listopad 2019, 16:26:20 »
Coś mi się nie wyświetla ten post na fb, ale z dyskusji kontekst chyba wyłapałem. Jaki jest problem z zamówieniem 25 komiksów żeby dostać 1 wariant? Potem można przecież odstąpić od niepotrzebnej części zamówienia w ciągu 14 dni :)

Offline Antari

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #673 dnia: Śr, 20 Listopad 2019, 17:56:32 »
Coś mi się nie wyświetla ten post na fb, ale z dyskusji kontekst chyba wyłapałem. Jaki jest problem z zamówieniem 25 komiksów żeby dostać 1 wariant? Potem można przecież odstąpić od niepotrzebnej części zamówienia w ciągu 14 dni :)

Wątpię żeby nie przewidział tak oczywistej luki, pewnie będzie uznawał tylko zwrot całości transakcji. Będzie ewidencjonował to jako 1 pozycję, zestaw czy coś w tym guście. I tym samym przyblokuje zwroty, bo inaczej zaczął by tonąć w zeszytach.

Offline xanar

Odp: Multiversum.pl - opinie o sklepie
« Odpowiedź #674 dnia: Cz, 21 Listopad 2019, 12:14:28 »
Akurat taki manewr zastosował przy tym przy zestawie specjalnym 1000 + BIG DAMN SIN CITY
"ewentualne odstąpienie od umowy możliwe jest wyłącznie dla zestawu specjalnego w całości."
W tym przypadku mu się nie dziwie.
Twój komiks jest lepszy niż mój